Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Ale TVN 24 jest nudny z tymi ujęciami TK z drona, jak się ktoś wypowiada na ten temat. Zamiast normalnie pokazać 'gadające głowy', lub jedną, na pełnym ekranie, to dzielą na dwa i pokazują TK z różnych wariantów. A tym dronem chyba operował jakiś nowicjusz. Mało płynności jest w jego ruchach i dziwne "trasy" mu zrobiono. A przeglądając Internety, to można znaleźć o wiele lepiej zrealizowane zdjęcia, i to także przy wolnym locie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wczoraj od czasu do czasu przerzucałem się na TVN24 i miałem naprawdę niezły ubaw. Oni przez cały czas, podejrzewam, że do 4 rano (z małymi wyjątkami) nadawali posiedzenie Senatu. Jestem ciekaw czy jak będą kolejne gorące dyskusje  o sprawach istotnych społecznie, to też tak zrobią np. 6-latki, obniżenie wieku itd. Jakoś nie mogę sobie przypomnieć takich rozległych transmisji z czasów poprzednich ekip np. OFE, 6-latki czy znowu wiek ;)

 

Poświecili wiele minut (godzin?) reklam, żeby pokazywać to o TK, to też świadczy, że coś jest na rzeczy, bo ja w historii TVN24 (a oglądam regularnie) nie pamiętam czegoś takiego ;)

Edytowane przez Intermario
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie też się zdziwiłem, ze nawet nie muszą zarabiać na reklamach. Czyli się poświęcili, widać że czują ważność wydarzenia, wiedzą do jakich niebezpiecznych sytuacji może w przyszłości dojść z tego powodu. Czyli pozytywnie. Obrady pokazywali do 4 co najmniej, a chyba dłużej, tylko nie patrzyłem na zegar. Potem jeszcze rozmowy poza salą np. z Borowskim.

Edytowane przez Mr. Orbita
Wycięte odniesienie do wypowiedzi przeniesionej do kosza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo czują ważność wydarzenia bo za chwilę zamienią się rolami z TV Republika i przejdą do opozycji, więc liczą jeszcze na KOD ;) Tylko za porażkę poprzednich rządzących trochę też są odpowiedzialni, bo też za dużo słodzili i raczej wyświadczyli wilczą przysługę....Jednak widać, że nic się nie nauczyli, że jak będą pokazywać  biało - czarne to większość będzie czuła podstęp ;) Tak więc jak dla mnie z tym TK to zadziała w drugą stronę u większości, co widać np. po różnych komentarzach w sieci. Poza TK taki przyklad zero-jedynkowego podejścia to wizyta PAD w Chinach, gdzie nie pokazali jak jechał przez plac i jaką mu zrobili salwę, czy też w jak ogromnej sali i z jakimi honorami był przyjmowany - to TVN24 pokazał małe dzieci, które myślały, że to Prezydent Holand a nie Poland czy jak się ślizgał i pokazywali 100 x w ciągu dnia i się nabijali. Z kolei poprzednia wizyta PBK w Japonii była pokazywana jako sukces, nawet jak wołał Szoguna i wszedł na podwyższenie ;)  Tylko oni nie są w stanie pojąć, że to w ludziach budzi od razu podejrzenia i nieufność....ech. To tak jak z tym TK teraz transmitując budzą w wielu umysłach, że kurcze to nie coś istotnego, ale coś w tym jest, że ktoś się boi. Co innego, gdyby transmitowali tak zwykłe, ale taki wyjątek bez reklam..... ;)

Edytowane przez Intermario
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że TVN24 relacjonowało tak obszernie obrady nt. TK, mnie nie dziwi, bo to jest w końcu telewizja informacyjna, stworzona po to by pokazywać takie rzeczy. Zresztą, to nie pierwszy raz gdy do tak późnej pory była transmisja. W styczniu 2015 była nocna debata nad ustawą o górnictwie i też ją pokazano.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obrady pokazywali do 4 co najmniej, a chyba dłużej, tylko nie patrzyłem na zegar. Potem jeszcze rozmowy poza salą np. z Borowskim.

Same obrady trwały chyba do ok. 3:40, ale po zakończonych obradach było jeszcze specjalne wydanie magazynu "Dzień po Dniu" (który prowadził po raz pierwszy Robert Kantereit) wraz z mini briefingiem i program na żywo zakończył się o 4:10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Należy się tylko cieszyć, że obrady sejmu można jeszcze w ogóle oglądać. Przecież mogli przegłosować, że obrady są utajnione. Zainteresowana tym większość by się na pewno znalazła, bo pewnie nie jest im w smak, że ludzie oglądają ich cyrki, kompromitację w parlamencie. Albo np. dać zgodę tylko TV Trwam na pokazywanie obrad? I to z odtworzenia, po wycięciu niekorzystnych wystąpień. Niemożliwe? Możliwe, ta telewizja już miała wyłączność kiedyś na pokazywania pewnych politycznych zdarzeń, kiedy inne telewizje jak właśnie TVN24 były tego pozbawione. Myślę że to jeszcze powróci i będziemy mieć limitowanie mediów na pokazywanie niekorzystnych zdarzeń w niektórych sytuacjach. To się dzieje we wszystkich tego typu krajach, gdzie politycy podobnego pokroju dochodzili do władzy.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Szkoda, że za poprzedniej kadencji obrady nie były tak szeroko transmitowane przez polskojęzyczne media, ale z drugiej strony cieszy taki krok do przodu, w stronę demokratycznego społeczeństwa obywatelskiego.

W poprzedniej kadencji chyba tylko raz zdarzyło się że coś głosowano w pośpiechu w nocy. W tej to prawie norma :)

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo czują ważność wydarzenia bo za chwilę zamienią się rolami z TV Republika i przejdą do opozycji, więc liczą jeszcze na KOD ;) Tylko za porażkę poprzednich rządzących trochę też są odpowiedzialni, bo też za dużo słodzili i raczej wyświadczyli wilczą przysługę....Jednak widać, że nic się nie nauczyli, że jak będą pokazywać  biało - czarne to większość będzie czuła podstęp ;) Tak więc jak dla mnie z tym TK to zadziała w drugą stronę u większości, co widać np. po różnych komentarzach w sieci. Poza TK taki przyklad zero-jedynkowego podejścia to wizyta PAD w Chinach, gdzie nie pokazali jak jechał przez plac i jaką mu zrobili salwę, czy też w jak ogromnej sali i z jakimi honorami był przyjmowany - to TVN24 pokazał małe dzieci, które myślały, że to Prezydent Holand a nie Poland czy jak się ślizgał i pokazywali 100 x w ciągu dnia i się nabijali. Z kolei poprzednia wizyta PBK w Japonii była pokazywana jako sukces, nawet jak wołał Szoguna i wszedł na podwyższenie ;)  Tylko oni nie są w stanie pojąć, że to w ludziach budzi od razu podejrzenia i nieufność....ech. To tak jak z tym TK teraz transmitując budzą w wielu umysłach, że kurcze to nie coś istotnego, ale coś w tym jest, że ktoś się boi. Co innego, gdyby transmitowali tak zwykłe, ale taki wyjątek bez reklam..... ;)

 

Nawiązując do mojego posta - to teraz wydłużają znów Kropkę nad I :D Normalnie 20:20 i koniec a teraz już 20:30 i nadal trwa.....hah :D Czyży obawa o spadki wpływów z reklam ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak TVN 24 to demokratyczna stacja. Ponoć dodzwonił się tam jakiś pan i powiedział z jakich pieniędzy i przez kogo było finansowanie powstanie TVN-u. Nawet tam się prawda czasami przebije. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wisłoczku, a siedziba i prawdziwi właściciele pochodzą oczywiście z Izraela...

 

Dłuższa Kropka nad I to rzecz rzadka, ale zrozumiała w obecnej sytuacji. W końcu rozmawiali z przewodniczącym TK, ktory jest na tapecie i końca sprawy nie widać. Kiedy przyjdzie do Kropki ktoś pokroju premiera też często były dłuższe wydania. Tak też pewnie będzie z Szydło, więc wstrzymajcie się ze śmiechem, bo wtedy nie będziecie wiedzieli co napisać. Sądzę że gdyby przyszedł prezes to Kropka trwałaby godzinę, bo to by było wydarzenie epokowe.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak TVN 24 to demokratyczna stacja. Ponoć dodzwonił się tam jakiś pan i powiedział z jakich pieniędzy i przez kogo było finansowanie powstanie TVN-u. Nawet tam się prawda czasami przebije. 

 

Może nie zrobili z nim dobrego researchu przed dopuszczeniem na antenę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że TVN24 relacjonowało tak obszernie obrady nt. TK, mnie nie dziwi, bo to jest w końcu telewizja informacyjna, stworzona po to by pokazywać takie rzeczy. Zresztą, to nie pierwszy raz gdy do tak późnej pory była transmisja. W styczniu 2015 była nocna debata nad ustawą o górnictwie i też ją pokazano.

 

Nigdy ale to nigdy za rządów PO TVN24 nie pokazywał tak obszernie obrad ;)

Od kilku dni jest szopka. TVN24 nagle zaczął pokazywać obrady. Czuć jak chcą pokierować społeczeństwo, by słusznie myśleli o ich prawdzie ;p

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...