Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie wyczytałem że TVN24 kończy współpracę z CNN. Na TVN24 BiŚ było bardzo dużo ciekawych materiałów z CNN. Czy wiadomo czy ich już nie będzie czy będą ale TVN będzie się jakoś inaczej rozliczał z CNN? Czy to zakończenie współpracy to nie skutek przejęcia przez amerykanów TVN? Ktoś się orientuje jak to wygląda na tamtejszym rynku? Scripps ma tam jakieś "sympatie" i "antypatie"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matik tak przy okazji- używając pogardliwie określenia Polaczki obrażasz sam siebie, no chyba,że nie jesteś Polakiem. Nie widzę nic zlego w transmitowaniu obrad , oczywiście tu jest drugie dno, ale tego się nie uniknie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Kurski zrobi z TVP masarnie, to oglądalność TVN 24 pewno znacznie skoczy. Tez jestem za pokazywaniem parlamentu w tv. Można zobaczyć ilu ignorantów i zwyczajnych [beep]i się tam dostało. Poziom merytoryczny dyskusji woła o pomstę... A najlepsze, że z każdej strony jakiś komuch z partii wygląda i później wołają na siebie "precz z komuną". Hipokryzja International Level.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy program w TVN24 "Blisko ludzi" od jutra w każdą sobotę o 20:00. http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/blisko-ludzi-nowym-programem-tvn24-ryszard-cebula-gospodarzem

 

W zasadzie to nie taki nowy, bo od początku istnienia TTV był taki magazyn, ale teraz zmienia się formuła, i będzie podobnie jak w "Sprawie dla reportera" (ale bez nóg prowadzącego), czy też w polsatowski "Państwie w państwie". Jednocześnie z anteny TTV znika "Blisko ludzi" w obecnej formie (same reportaże bez dyskusji w studiu) i tego programu już tam nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że "polskie" media przyłączyły się do zmowy milczenia nt. wydarzeń w Niemczech....teraz jak na dłoni widać jacy z nich dziennikarze.

Potrafią tylko czytać i komentować 'papiery" podsunięte przez wydawcę. Chyba nikt nie ma złudzeń, że TVN NIC do tej pory nie wiedział.

Zmowa milczenia to chyba standard Korei Płn.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież TVN pokazał jaką jest super stacją, gdy była strzelanina w USA, to Ci powiedzieli, że to był atak w zakładzie dla niepełnosprawnych. Nikt nie wspomniał, że tam wbili muzułmanie i zaczeli strzelać do każdego jak do kaczek. Do niepełnosprawnych ludzi. A TVN podsumował to tak, że to właśnie niepełnosprawni zaczeli się nawzajem zabijać.

 

Potem odkręcili to i okazało się, że to muzułmanie ale milczeli.

Edytowane przez pitter
Wycięte zbędne ideologiczne wywody.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie używajmy tu niepotrzebnych eufemizmów. Co najwyżej polskojęzyczne, ale nie "polskie" media. A tak naprawdę mówmy szczerze: zdradzieckie media. Tak trzeba pisać dziś. Taki trynd. Taki rozkaz prezesa.

Nie wiem dlaczego podgrzewasz atmosferę, jątrzysz i obrażasz pracowników polskojęzycznych mediów, nazywając ich zdradzieckimi :).

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma już w nocy powtórek Szkła kontaktowego na TVN24? Chciałem sobie nagrać bo nie oglądałem a tam w programie jakieś filmy dokumentalne a SK brak.

Są powtórki, nocna ramówka nie zawsze zgadza się z podaną, zawsze na koniec SK informują o której godzinie jest powtórka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, w piątek nie ma w EPG, ale powtórki są. Teraz miała być o 2.02 a była gdzieś o 2.15-2.20. Mało profesjonalne podejście TVN24. Kiedyś w piątki wcale nie było, ale ludzie dzwonili, prosili. Postanowiono to naprawić, ale najwyraźniej ludzie od robienie EPG nie mają o tym pojęcia. Cały czas podają "film dokumentalny". Najlepiej właśnie w piątek, jeśli jest możliwość, to włączyć na chwilę o 22.53 i na pasku przeczytać o której ma być powtórka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, u siebie nigdy nie widziałem "Przerwy" w EPG na TVN czy TVN7. A to czy emitują stare programy związane jest z ruchomą porą nocnych programów (zwłaszcza w dni kiedy są wcześniej emitowane filmy) i wtedy może się zdarzyć, że będzie jakaś dodatkowa zapchajdziura jak "Nauka jazdy" w najbliższą noc z poniedziałku na wtorek. Aż jeden odcinek.

W TVN24 czasami bywa podobnie, jak np. będzie specjalne wydanie np. Faktów po Faktach, nie będzie "Czarno na Białym" itp. to też nocna ramówka wtedy się sypie, zresztą w większości stacji nocna ramówka po części wygląda inaczej niż jest ona prezentowana w programie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No to Cię zawiodę, ale Anna Seremak-Frątczak wróciła już z urlopu macierzyńskiego i prowadzić będzie "Dzień na żywo". Dagmara Kaczmarek-Szałkow i Marta Klos również w dalszym ciągu będą prowadzić to pasmo, chociaż teraz ze względu na sezon urlopowy, dyżury mogą wyglądać inaczej (tak jak weekendowy występ Marty Klos w Poranku).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w programie Marcina Mellera ''Drugie śniadanie mistrzów'' zauważyłem, że gość programu ks. Kazimierz Sowa nie nosi koloratki. Dla mnie to skandal, bo jak wiadomo każdy ksiądz musi nosić koloratkę.

Edytowane przez Frontowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...