Jump to content

akeda

Users
 • Content Count

  195
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Neutralna

About akeda

 • Rank
  Czasami wpadam

Recent Profile Visitors

131 profile views
 1. Powodem przełożenia meczu są przepisy dzięki którym w tym samym dniu w jednym mieście ( w tym przypadku chodzi o Ateny) nie mogą odbyć się dwa spotkania.
 2. Płocka i Śląska trochę szkoda ,dlatego liczę na spadek Miedzi albo Arki.
 3. @mrozio11 Z jednej strony masz racje ,ale być może lepszy efekt w postaci większego zainteresowania LM przyniosłoby właśnie to ze graja w niej tylko mistrzowie wtedy to byłby prawdziwy prestiż nie to co teraz.
 4. Skład Łotwy też ciekawy w kadrze na ten mecz jest 12 zawodników znanych z naszych boisk , 9 z nich zagra w pierwszym składzie.
 5. akeda

  TVP Sport

  Przeciętnego widza TVP LM interesuje tylko wtedy jak gra np Lewandowski ,więc wcale się nie zdziwię jak oglądalność meczy Legii ,Wisły ,Lecha będzie w granicach 1,5 - 2 mln.
 6. akeda

  TVP Sport

  Jeśli weźmie się pod uwagę ze tym meczem będzie spotkanie Wisły z Legią to widzów na pewno będzie zdecydowanie więcej zwłaszcza ze ten mecz odbędzie się w niedziele o godzinie 18.
 7. akeda

  TVP Sport

  Jutro o takiej godzinie to wielkich wyników nie ma się co spodziewać ,ale w następnym wyścigu o lepszej porze widownia zapewne będzie wysoka.
 8. Zestaw Nc+ aktywowany wczoraj i z tego co widzę to te kanały są zablokowane.
 9. Mam następujący problem Kupiłem zestaw nc+ na kartę po podłączeniu okazało się ze ów zestaw był aktywowany 2 miesiące temu . co zrobić w takiej sytuacji .
 10. Ja wręcz odwrotnie od kilku dni jestem spokojny i prawie pewny że po tym co się ostatnio dzieje Wisła zostanie w Ekstraklasie i powoli spłaci wszystkie długi.
 11. Na ten temat jest parę hipotez np: -nie chcieli zapłacić dodatkowego miliona - zostali poproszeni o rezygnacje przez wiadome osoby.
 12. To zależy z której strony na to spojrzeć ,być może tym razem mniej wiarygodny jest wyżej wymieniony przedstawiciel klubu.
 13. Wygląda na to że bardzo dużo zależy od ich spotkania z prezydentem Krakowa.
 14. Może tak ,a może nie rożne doniesienia na ten temat można usłyszeć i to nie tylko w Krakowie.Jedno jest pewne obecny zarząd tak łatwo władzy nie odda.
×
×
 • Create New...