Jump to content

akeda

Users
 • Content Count

  208
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

8 Neutralna

About akeda

 • Rank
  Czasami wpadam

Recent Profile Visitors

353 profile views
 1. Mam problem po wyszukaniu kanałów lista jest pusta, po opuszczeniu menu jak chce zmienić kanał na wyświetlaczu pokazuje się E002.Co oznacza ten kod.
 2. akeda

  Koronawirus

  @tracer10 Obecnie wyborcy PIS-u nie mają alternatywy ,wiec nawet gdyby nie było 500+ to i tak większość zagłosuje na nich.
 3. akeda

  Koronawirus

  Nie mnie to oceniać.W tym jak i w każdym innym środowisko są ludzie którzy są za reformą ,ale są tez tacy którzy są przeciw.
 4. akeda

  Koronawirus

  @dvbtowiec Przed reformą duża część nauczycieli tez pracowała w 2 lub 3 szkołach zwłaszcza w małych miejscowościach.
 5. Inteligentny człowiek nie powinien brać udziału w tym teatrze (nie wierzyć na słowo w to, co mówi opozycja i rząd i związane z nimi media).
 6. akeda

  Koronawirus

  Mam duże wątpliwości czy w tym wszystkim chodzi o bezpieczeństwo.Wygląda to raczej jak walka o przetrwanie i władze ,a wprowadzenie stanu klęski żywiołowej i późniejszych przepisów z tym związanych może być gwoździem do trumny rządu i opozycji o to właśnie chodzi.
 7. akeda

  Koronawirus

  To nie jest takie proste z obecnej sytuacji nie ma dobrego wyjścia .Jeśli wybory nie odbędą się w maju to też będzie chaos ,a rząd raczej nie wprowadzi stanu klęski , nie wiadomo co będzie się dziać jesienią i czy przypadkiem wtedy nie będzie gorzej niż teraz .A zgody niestety nikt nie chce ani opozycja ani rząd.
 8. akeda

  Koronawirus

  A zdajesz sobie sprawę z tego ze zwolennik wyborów myśli to samo o tych co nie wezmą w tym udziału.Mnie to czasami zastanawia jak można bezgranicznie wierzyć w to co się usłyszy w różnorakich mediach.
 9. akeda

  Wiadomości

  1.To wygląda na celowe działanie ,a nie pomyłkę.Przeprosiny czy sprostowania w mediach nie maja żadnego znaczenia( liczy się główny przekaz) 2.W takich przypadkach nie chodzi o dowody tylko o to by ten teatrzyk ciągnął się dalej i żeby jedni szczuli na drugich.
 10. akeda

  Wiadomości

  To co napisałeś działa w obie strony .Każda partia PO/PIS/Lewica i reszta ma swoich wiernych wyznawców i choćby się waliło i paliło taka osoba nie zmieni zdania.
 11. akeda

  TVP Info

  Wszystko zależy od tego z której strony na to spojrzeć przeciwnika czy zwolennika.
 12. akeda

  TVP Info

  Smutno to jest raczej to że większość oglądających stacje informacyjne i tu nie ma znaczenia czy to jest TVP ,TVN czy jakiś innych kanał dają tak łatwo sobą manipulować.
 13. Zapewne chodzi o dekoder ADB ITI 5800SX. W tym dekoderze wchodzi się w "Doładowania" i tam pisze, do kiedy masz opłacony pakiet. Kilka dni temu miałem podobny problem. Po wpłacie wszystkie programy z wykupionego pakietu świeciły, tyle tylko, że nie było to, jak dotychczas, potwierdzone na planszy w opcjach dekodera.
×
×
 • Create New...