Jump to content

akeda

Users
 • Content Count

  204
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 Neutralna

About akeda

 • Rank
  Czasami wpadam

Recent Profile Visitors

305 profile views
 1. Inteligentny człowiek nie powinien brać udziału w tym teatrze (nie wierzyć na słowo w to, co mówi opozycja i rząd i związane z nimi media).
 2. akeda

  Koronawirus

  Mam duże wątpliwości czy w tym wszystkim chodzi o bezpieczeństwo.Wygląda to raczej jak walka o przetrwanie i władze ,a wprowadzenie stanu klęski żywiołowej i późniejszych przepisów z tym związanych może być gwoździem do trumny rządu i opozycji o to właśnie chodzi.
 3. akeda

  Koronawirus

  To nie jest takie proste z obecnej sytuacji nie ma dobrego wyjścia .Jeśli wybory nie odbędą się w maju to też będzie chaos ,a rząd raczej nie wprowadzi stanu klęski , nie wiadomo co będzie się dziać jesienią i czy przypadkiem wtedy nie będzie gorzej niż teraz .A zgody niestety nikt nie chce ani opozycja ani rząd.
 4. akeda

  Koronawirus

  A zdajesz sobie sprawę z tego ze zwolennik wyborów myśli to samo o tych co nie wezmą w tym udziału.Mnie to czasami zastanawia jak można bezgranicznie wierzyć w to co się usłyszy w różnorakich mediach.
 5. akeda

  Wiadomości

  1.To wygląda na celowe działanie ,a nie pomyłkę.Przeprosiny czy sprostowania w mediach nie maja żadnego znaczenia( liczy się główny przekaz) 2.W takich przypadkach nie chodzi o dowody tylko o to by ten teatrzyk ciągnął się dalej i żeby jedni szczuli na drugich.
 6. akeda

  Wiadomości

  To co napisałeś działa w obie strony .Każda partia PO/PIS/Lewica i reszta ma swoich wiernych wyznawców i choćby się waliło i paliło taka osoba nie zmieni zdania.
 7. akeda

  TVP Info

  Wszystko zależy od tego z której strony na to spojrzeć przeciwnika czy zwolennika.
 8. akeda

  TVP Info

  Smutno to jest raczej to że większość oglądających stacje informacyjne i tu nie ma znaczenia czy to jest TVP ,TVN czy jakiś innych kanał dają tak łatwo sobą manipulować.
 9. Zapewne chodzi o dekoder ADB ITI 5800SX. W tym dekoderze wchodzi się w "Doładowania" i tam pisze, do kiedy masz opłacony pakiet. Kilka dni temu miałem podobny problem. Po wpłacie wszystkie programy z wykupionego pakietu świeciły, tyle tylko, że nie było to, jak dotychczas, potwierdzone na planszy w opcjach dekodera.
×
×
 • Create New...