Jump to content

mp107

Users
 • Content Count

  26
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutralna

About mp107

 • Rank
  Niedoświadczony

Metody kontaktu

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna

Equipment

 • Dish
  80cm 19E/13E/(4,8+7)E/0,8W
 • Multifeed
  Wiele LNB
 • Receiver
  AX HD51

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Poprawka. Dziś się zalogowałem (po tygodniu albo dwóch przerwy) i jest informacja o dostępie do pakietu do 07.11.2019.
 2. Nie wszystkim. Mi nie przedłużyli.
 3. @kamcio231 A próbowałeś włączyć np. 2xEurosport 1? Kanały Polsat Sport (w wersjach nie-Premium) działają bez DRM, więc być może to ograniczenie wtedy nie działa.
 4. Niespodziewane zachowanie ze strony IPLI (jak dla mnie), ale od strony technicznej wynika to z tego, że aktualnie te kanały nie wymagają DRM-u.
 5. Bo do większości kanałów niezbędna jest obsługa DRM przez urządzenie (TV, smartfon, komputer). Bez DRM-u działa tylko część kanałów Polsatu (w tym też Viasaty, Superstacja, ale bez kanałów Polsat Sport Premium).
 6. Dziękuję za informację. A czy na tym oryginalnym sygnale z zawodów jest polski komentarz, czy też jest on tylko przy transmisji w ramach kanału telewizyjnego Eurosport 1/2?
 7. Czy w Eurosport Player są takie same przerwy reklamowe podczas transmisji np. skoków narciarskich, jak na kanale Eurosport (lecą reklamy zamiast 1-2 skoków w środku transmisji)?
 8. @SatExpert 223263302 to polski numer. Widać po długości numeru - 9 cyfr. Co więcej, na początku jest 22 - czyli kierunkowy Warszawa. Około 22 lipca też miałem "sygnał"/"głuchego" z tego numeru. Numer nigdy nie brał udziału w żadnych teleturniejach i innym spamiącym badziewiu, nie udzieliłem zgód na działania markietingowe. Tak się składa, że mam dwa numery z początkiem 574- i na obu ten "głuchy" się pojawił z różnicą w czasie około 1,5 dnia. Podejrzewam, że to coś w rodzaju automatycznego skanera przeczesującego póle numerów w poszukiwaniu tych aktywnych.
 9. Wygląda na to, że udało się znaleźć sposób na odtwarzanie tych dosyłów przy użyciu odbiornika z systemem Enigma2/E2. Link ze szczegółami (w języku greckim): https://www.satdreamgr.com/forum/content.php?3413-Re-Λήψη-DAB-μέσω-δορυφόρου-σε-Enigma2-δέκτες-με-SatDreamGr Wymagane są jednak pakiety dostępne chyba tylko w image SatDreamGr lub ich samodzielna kompilacja.
×
×
 • Create New...