Skocz do zawartości

Dizi


Pawel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

35 minut temu, Mimic napisał:

Pewnie tylko do kablówek, choć kto wie, może wejdą w miejsce CBS Action na satelicie, jeżeli wystartują.

To jest inny właściciel, więc nie mogą sobie ot tak wejść w jego miejsce ;)

Muszą się najpierw dogadać z operatorem tej częstotliwości.

Edytowane przez Tomo21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To równie dobrze mogli dać za CBS Action kanał EVA z latynoskimi telenowelami. Poza tym, kanał EVA należy do AMC NI, także tego samego właściciela co CBS Action. Byłoby mnie zachodu. A co do nowego tworu, to lepiej brzmiałaby nazwa Drama Channel, zamiast Timeless Drama Channel, która jest zbytnio przydługa.

Edytowane przez Bloo411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turcja z której seriale na tym kanale mają się pojawiać to akurat jest bardziej na wschodzie niż zachodzie
A tak serio to niech próbują, ale wydaje mi się, że tylko z tureckich "tasiemców" ramówki nie zrobią, prędzej czy później mam nadzieję, że dodadzą też te latynoskie. Wiele jest takich, których widzowie dawno lub w ogóle nie widzieli, a chcieliby.
Na pewno takiego czegoś jeszcze w Polsce nie było, więc propsy za oryginalność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nadawca Grupa Kino Polska/SPI Int. ma już inne kanały w ofertach u polskich operatorów więc mogli dzięki temu dogadać się z tymi operatorami i dać im wyjście z sytuacji przy wycofywanym z Polski kanale serialowym CBS Action. Tak przecież zrobiła Grupa Viasat ze swoim kanałem Epic Drama HD w przypadku likwidacji przez NBC Universal Int. kanału Universal Channel HD Polska. Wskoczyli z ofertą dla operatorów i oni to przyjęli. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem po co ludzie którzy na pewno nie będą zainteresowani zawartością tego kanału w ogóle tutaj się wypowiadają? Po co te żale? Dla każdego powinien być kanał o określonej tematyce. Nawet w pay TV :-)

Tureckie seriale ma bardzo dużą oglądalność na kanałach naziemnych TVP i innych i nie tylko bo powtórki tych seriali na płatnym TVP HD też cieszą się dużą popularnością. Nie sądzicie kanału jak jeszcze nie wystartował i nie ma pomiarów oglądalności i informacji o dostępności.

Ja jak coś mi się nie podoba to omijam to szerokim łukiem i nie komentuje bo po co skoro nie mój target. np. nie lubie sportowych kanałów i dla mnie to wydawanie kasy w błoto na prawa ale wiem że inny je lubia. Dlatego omijam wątki dot. kanałów sportowych szerokim łukiem i nie komentuje. Niech sobie będą. Róbcie tak samo. :-)

  • Popieram 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...