Skocz do zawartości

Dizi


Pawel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo proszę. Wszystko co wcześniej napisałem potwierdził w tym poniższym art. Rzecznik C+Polska:

"Kaniowski informuje, że Novelas+1 będzie emitował z godzinnym opóźnieniem ofertę programową Novelas+. Tym samym nie będzie sensu dublowania stacji drogą satelitarną."

"Dzięki zmianom abonenci większości wiodących dostawców płatnej telewizji zyskają dostęp do oferty Novelas+. Obecnie Novelas+ oferują: Canal+, Polsat Box, Inea, Toya, Play i Netia, natomiast Dizi: UPC Polska, Orange i Vectra, Multimedia Polska. Tym samym zasięgi techniczne obu stacji uzupełniają się."

https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/canal-novelas-novelas-1-dizi-telenowele-tureckie-seriale-jak-ogladac?fbclid=IwAR3wrU6SWmv4fPiQGfgxYZ08P6Yu_cds5vYpwe-xhZi9g7wuECn57U40B1A

Chodzi o to (tak jak tutaj wcześniej napisałem) powiększyć zasięg kanału Novels+ o dotychczasową dostępność kanału Dizi. Sprytnie to sobie wymyślili a przy okazji zakończą kanibalizm swoich kanałów w Grupię C+ w Polsce. Będzie tylko jeden kanał Novelas+ wzbogacony o ofertę treści kanału Dizi.

Ważą się losy profilu kanału Dizi na FaceBooku oraz strony internetowej. Decyzja czy wszystko po kanale Dizi przejmie kanał Novelas+ czy też zostaną one zamknięte.

Edytowane przez pablo21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo21 uważam, że zmiany w Novelas+mogą  przynieść, jakaś zadowalającą korzyść dla fanów seriali tureckich i telenowel latino, i mam nadzieję, że wiosną zarówno fani tureckich seriali i jak i telenowel latino będę mieli w czym wybierać i że np z seriali tureckich Novelas+  będzie niebawem robi zakupy z innych wytwórni tureckich niż Kanal D np z Golda czy Foxa czy Ay Yapim. ?

Edytowane przez TomeQ38
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pablo21 Śmieszne jest to, że NOVELAS+ będzie miało być może pierwszą największą wtopę od startu kanału. Choć wiem, co rusz ma wpadki z blokami reklamowymi.

Na kanale ma trafić turecki serial "Dumna miłość", która nie ma żadnego zakończenia. 

 

Co do powiększenia zasięgu, Ci którzy chcieli mieć NOVELAS+ od samego początku zakupili dostęp do CANAL+ online, bo innego wyjścia nie mieli. Tak samo wygląda sytuacja z Dizi.

Jestem ciekaw jak przełoży się statystyka oglądalności do odpływu subskrybentów takich serwisów jak CANAL+ online czy Filmbox+.

Nie wiadomo również czy NOVELAS+ 1 (wcześniej Dizi) nie zniknie z oferty takich serwisów jak:

CDA Premium - od pakietu TV Start - w tym zawartości serialowej Dizi udostępnionej w ramach profilu FilmBox on Demand

WP Pilot - od pakietu Podstawowego

TV Smart (tvsmart.pl) - od pakietu Standard

gonet.tv - od pakietu MAX

televio tv - od pakietu FAMILY

 

Kanał NOVELAS+ 1 z dniem 1 marca będzie traktowany jako kanał tematyczny od CANAL+.

Nowy kanał nie będzie już traktowany dil z pakietem kanałów Filmbox.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanały Filmbox wszystkie to już własność Grupy C+ więc to też kanały od Canal+ tylko nadaje je spółka zależna w 100% od Canal+. :-)

Serwis streamingowy Filmbox+ i inne pochodne serwisy SPI Int./Kino Polska to są wszystkie serwisy Canal+. To jest analogiczna sytuacja jak z serwisami HBO MAXXX, Discovery+ i Player TVN. :-)

Wszędzie tam gdzie był kanał Dizi będzie kanał Novelas+ 1 czyli kanał Novelas+ z godzinnym przesunięciem. Nowy właściciel zastępuje przejęte kanały swoimi markami po prostu i tyle. :-)

Trzeba poczekać do 1 marca br. na więcej szczegółów aż je uchyli nadawca. Wszystko się wkrótce wyjaśni co i gdzie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, pablo21 napisał(a):

Kanały Filmbox wszystkie to już własność Grupy C+ więc to też kanały od Canal+ tylko nadaje je spółka zależna w 100% od Canal+. :-)

Serwis streamingowy Filmbox+ i inne pochodne serwisy SPI Int./Kino Polska to są wszystkie serwisy Canal+. To jest analogiczna sytuacja jak z serwisami HBO MAXXX, Discovery+ i Player TVN. :-)

Wszędzie tam gdzie był kanał Dizi będzie kanał Novelas+ 1 czyli kanał Novelas+ z godzinnym przesunięciem. Nowy właściciel zastępuje przejęte kanały swoimi markami po prostu i tyle. :-)

Trzeba poczekać do 1 marca br. na więcej szczegółów aż je uchyli nadawca. Wszystko się wkrótce wyjaśni co i gdzie będzie.

 

O tym to akurat wiem, że  Kino Polska S.A. z całym SPI została przyjęta przez Grupę Canal+.

Rozchodzi mi się o to, że paczka kanałów Filmbox, a w tym powiązane kanały z grupą Kino Polska nie będą sprzedawane razem z paczką wszystkich kanałów z grupy CANAL+ Polska. Nie sądzę, aby w pewnym momencie CANAL+ sprzedawał swoją paczkę kanałów tematycznych wraz z kanałami Filmbox do konkurencyjnych serwisów streamingowych. Choć rebranding nie wykluczam poszczególnych kanałów tematycznych od Kino Polska S.A.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ile dokładnie zostało wyemitowanych seriali na kanale Dizi?
Ja znalazłem 24, nie wliczyłem do tego nowego serialu "Dobrze mieć przyjaciół". Jeżeli jakiś tytuł pominąłem dajcie znać.

 

20 minut
8 dzień
Braterska rozgrywka
Burza namiętności
Dumna miłość
Dziewczyna w czerwonej chuście
Ezel
Imperium miłości
Królowa jednej nocy
Kuzgun
Maleńkie morderstwa
Mamy i matki
Meandry uczuć
Miłość i brudne pieniądze
Narzeczona ze Stambułu
Naucz mnie kochać
Pięciu braci
Przypieczętowany los
Słodycz kłamstwa
Sploty nienawiści
W imię sprawiedliwości
W sercu miasta
W sieci kłamstw
Wieczna miłość

 

Dobrze mieć przyjaciół (premiera vod: Filmbox+, premiera tv: NOVELAS+)

 

Seriale niewyemitowane:
Hold My Hand (NEW)
Life Is Good When You Are In Love
Mehmed
My Champion (NEW)
My Heart Is In Aegean
The Innocents (NEW)

 

Jak widać po serialach niewyemitowanych, kanał Dizi w innych regionach zakupił 3 nowe tytuły.

 

Nowy katalog prezentacyjny kanału Dizi

https://spiintl.com/data/files/kcfinderUploadDir/files/DIZI NEW_Presentation 16.02.2024.pdf

 

RAMÓWKA KANAŁU NOVELAS+ 1 OD MARCA

 

c0f4a0551a239.png

 

Oficjalne źródło podaje, że poniższe seriale polecą od 1. odcinka, z 1. dniem marca.

Przypieczętowany los

Słodycz kłamstwa

oraz seriale "Dobrze mieć przyjaciół", "Dumna miłość"

 

Nie wiadomo jak będzie wyglądać pasmo weekendowe w godzinach od 06:00 do 11:00

Edytowane przez Marek99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie, będzie przekierowywać na stronę CANAL+

Strona dizi.pl przekierowuje na stronę https://pl.canalplus.com/novelas-1, która to przekierowuję na ofertę satelitarną CANAL+.

 

Profil Dizi (https://www.facebook.com/dizipolska/) na facebooku został przekształcony w Novelas+ Polska:
https://www.facebook.com/novelasplus1/

 

Na platformie Filmbox+ pojawił się już nowy logotyp kanału NOVELAS+ 1
https://app.filmbox.com/pl/live/dizi-9?menu_item=live-channel

 

Kanał NOVELAS+ 1 nie pojawił się w ofercie CDA Premium + TV (pakiet start).
Kanał Dizi zastąpił inny kanał z oferty Kino Polska S.A. - Filmbox Extra HD. Nie wiem czy to tymczasowe rozwiązanie.
Powtórki z telewizji, wybranych pozycji z Dizi już nie działają.

 

W najbliższym czasie do oferty CDA Premium powędrują dwa tureckie seriale "Pięciu braci" oraz "Dobrze mieć przyjaciół".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.03.2024 o 19:37, goldenboy napisał(a):

Kanał Dizi HD (Novelas+1 HD) zniknął ze sweet.tv. 

Nic w tym dziwnego, skoro w sweet.tv od dawna dostępny jest Novelas+, to jaki sens ma nadawanie tam Novelas+ 1, który zastąpił kanał Dizi? Podejrzewam, że Novelas+ 1 będzie dostępny jedynie tam gdzie było Dizi, a nie było i nie ma Novelas+. Tam gdzie było Dizi i Novelas+, podejrzewam, że usuną Novelas+ 1.

Edytowane przez Bloo411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...