Skocz do zawartości

Dizi


Pawel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

18 godzin temu, cidik napisał:

Wszyscy światowi gracze idą w streaming, a biedny Canal+ będzie inwestował w satelite

Przecież Canal+ też idzie w streaming. Fakt, że idzie im to jako tako, ale idzie. Poza tym, kto powiedział, że brakujące kanały SPI,  po przejęciu 70% udziałów przez Canal+ w ogóle zawitają na satelitę?

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektóre kanały od SPI International są w IPLI tzn. w Polsat Box Go. ;) Mam nadzieję, że chociaż pojawia się w Canal+ Online.

 

Jakby to wyglądało jakby konkurencyjna platforma miała, a właściciel nie? 

Edytowane przez goldenboy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, lakiman napisał:

Lepiej jak go nie ma , uwierz mi.

Teraz Grupa C+ będzie jego właścicielem więc bardzo możliwe że się pojawi. Nadawca dąży do tego. Polsat wszystko co ich dodaje do oferty więc dlaczego Grupa C+ ma tak nie zrobić? :-) To co nasze jest najważniejsze i ma mieć jak największy zasięg. :-)

Co do dostępności Eleven 4 to tutaj chyba krzyżuje plany umowa na wyłączność pomiędzy nadawcą Eleven a C+Polska, która została zawarta przed przejęciem Eleven Polska przez Grupę Polsat. Nie mogą jej zerwać bo będą płacić kary. Tak samo jest z uplinkiem wszystkich Elevenów z pojemności C+Polska. Polsat żeby je przejąc na swoje pojemności musi poczekać aż wygaśnie umowa na najem pojemności u C+Polska.

Edytowane przez pablo21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączanie kolejnych kanałów z marnym bitrate i śladową oglądalnością nie jest najlepszym rozwiązaniem.

Dołączanie takich kanałów do oferty przez internet miałoby tu jeszcze jakiś  sens, bo chyba szkoda miejsca na satelicie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




Dołączanie kolejnych kanałów z marnym bitrate i śladową oglądalnością nie jest najlepszym rozwiązaniem.

 


Jaki marny bitrate? Ten kanał w streamingu nadaje w 1080p ( 8Mb/s). Może ktoś Canal+ będzie to oglądał, to że ja czy inny nie chce nie oznacza , że nie ma fanów tureckich seriali w Polsce. Taka starsza pani jak jej mąż włączy Bundeslige w Viaplay. Nie zabieraj ludziom rozrywki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Zuzia napisał:

Czy na tym forum jest choć jedna osoba oglądająca DIZI? Przyznam się, że lubię sobie czasem obejrzeć jakiś turecki serial, ale to co daje DIZI jest dla mnie kompletnie niestrawne. Mam ten kanał w Vectrze i UPC.

Kto ogląda Novelas+ to może coś znajdzie dla siebie na Dizi. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, kingofsouth napisał:


 

 


Jaki marny bitrate? Ten kanał w streamingu nadaje w 1080p ( 8Mb/s). Może ktoś Canal+ będzie to oglądał, to że ja czy inny nie chce nie oznacza , że nie ma fanów tureckich seriali w Polsce. Taka starsza pani jak jej mąż włączy Bundeslige w Viaplay. Nie zabieraj ludziom rozrywk.

 

Dlatego napisałem, ze najlepsze  miejsce na takie kanały to właśnie stream.

Chyba nawet Eurosporty przez sat nadają z niższym bitrate.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.09.2021 o 19:44, kingofsouth napisał:

Tez mam , ale u mnie zona z corka wola obejrzeć "Królowe życia " 🤣

Niż te tureckie produkcje. 

Z dwojga złego wolę oglądać byłe sutenerki i gejów niż niskobudżetowe tureckie seriale na DIZI  :)

 

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lakiman A jednak seriale tureckie mają swoją widownię. Wpisz na facebooku grupy fanów tureckich seriali, popatrz na forach internetowych. A to tylko część widowni, która korzysta z internetu. Moja mama np. lubi oglądać tureckie seriale, za to nie cierpi programów z rodzimymi celebrytami. Wyjątkiem był tylko Taniec z gwiazdami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Jest wskazówka gdzie odbierać Dizi HD. 

Sieci kablowe: 

Vectra/Multimedia Polska: 

326 

TVK Hajnówka:

69 

PSM Puławy: 

322

UPC: 

Mediabox: 168/Horizon, UPC 4K TV Box 222 

Telsat Częstochowa: 

146

Asta - Net: 

129 

Promax: 

50

TK Chopin: 

235 

IPTV: 

Jambox Pakiety Podstawowe Plus: 

258 

Orange: 

251 

Beskid Media: 

86 

Play Now TV/Play Now 

Pakiet Extra 

vod.pl: 

Pakiet Multimedialny/Standardowy/Powiększony 

CDA TV: 

Pakiet Startowy/Podstawowy 

WP Pilot: 

Pakiet Podstawowy/Maxi 

OTT: 

Televio: 

Pakiet Family/Premium 

Edytowane przez To ja50
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...