Skocz do zawartości

4K UltraBox+ |G9| (ADB NCP-3670SF, JADA)


g0nz0s
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze półtora roku temu wystarczyło dać dekoderowi idealny sygnał a on odwzajemniał się idealnym odbiorem.Teraz to nie wystarcza płacę 250 zł.za abonanament mam antene 2 metrową z merem 20db.ja ze swojej strony zrobilem wszystko aby Canal+odbierał idealnie.Od półtora roku technicy przepraszam techników [beep]e z C+ nie naprawili softu jeśli nie potrafią niech wrócą do softu z przed stycznia ub.roku i gra muzyka.Tego tez nie potrafią w dobie tak dużej ilości świetnych programistów w Polsce gdzie do Dreamboxów codziennie niemal pojawiają się nowe wersje oprogramowania od kilkunastu lat.Pikseloza jest jak była ba doszło dodatkowo zniekształcenie dźwięku nie poprawili a jeszcze spierniczyli dzwiek.Jak dzieci we mgle może skarga do właściwego regulatora wskaże [beep]ą właściwą drogę. 

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.04.2024 o 08:18, shocco napisał(a):

 

 

Ostatnio dekoder sam z siebie przełączył mi rozdzielczość z 4K na 1080p. Zdarza wam się to? Co może być przyczyną?

Mam to samo , wcześniej tego nie miałem . Zasze po włączeniu dekodera jest na 1080 p . Gdzie szukać przyczyny 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co to jest że, u niektórych jest pixseloza. Posiadam i Jadę i Technicolora z racji dwóch abonamentów i odpukać na żadnym z nich pixseloza nie występuje. Coś mi się wydaje że, pewna partia Jady jest felerna i nic na to się nie poradzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Rafus napisał(a):

Coś mi się wydaje że, pewna partia Jady jest felerna i nic na to się nie poradzi.

 

Jaka ferelna? Przecież te same dekodery nie miały żadnych problemów dopóki nie wgrano do nich oprogramowania z funkcją REPLY TV. Problem jest prawie niewidoczny gdy do dekodera podłączy się tylko jedną zwykłą (nie Unicable) antenę. Po podłączeniu drugiej anteny na wielu kanałach (nie na wszystkich) pojawia się pixeloza. Jak cofniesz i raz jeszcze chcesz odtworzyć fragment z przekłamaniami, to zamiast nich są zatrzymania wizji. Odtwarzanie chwilę stoi w miejscu, i rusza od pierwszej nieprzekłamanej klatki. U mnie pikseloza najbardziej objawia się na kanałach 3 , 37 i 38   

Edytowane przez Jacek3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem pixeloze na dwóch kablach bezpośrednio z anteny. Po prawie rocznej przeprawie z reklamacjami udało się wymienić dekoder na ITCA i problem z pixelozą zniknął.
 

Edytowane przez Kiler
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...