Skocz do zawartości

Kanały grupy MWE - dyskusja ogólna


Gość lukimann
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, PowerTV napisał:

To jest konkurs na nowy kanał, a nie rozszerzenie koncesji istniejącego kanału o nadawanie w DVB-T.

Nie prawda. Nie robi się konkursu na nowy kanał. Nawet powiedziałbym ze lepiej już dać Tele 5 tam bo cokolwiek powstanie zaraz może przejąć Polsat lub TVN ewentualnie Kino Polska. Wiec lepsze coś znane niż kot w worku szczególnie przy drogim utrzymaniu NTC. Już lepsze rozwiązanie to dać miejsce w 1 MUC najlepiej oglądanemu kanałowi z MUX 8. ZOOM TV się marnuje w tym muxie a puszcze seriale która w NTC sa premierami

Edytowane przez Golbi84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale TVP Dokument nie złożyło dokumentów w ramach ogłoszenia KRRiT. TVP złożyła wniosek do UKE o zmianę decyzji rezerwacyjnej MUX1, aby można było nadawać TVP Dokument. 

 

W ogłoszeniu KRRiT jest mowa o udzieleniu koncesji. Nie ma tam mowy o rozszerzeniu koncesji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jest konkurs to jak TVP może sobie składać wniosek o zmianę decyzji rezerwacyjnej? To przecież jakiś żart...

A co drugiego zdania: można uważać, że mowa jest o udzieleniu koncesji na nadawanie naziemne - w rozumieniu środowiska/platformy do nadawania w sensie technologicznym. Wobec posiadaczy koncesji na nadawanie sat/cab byłoby to równoznaczne z rozszerzeniem koncesji.

Edytowane przez rotalplus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam że w upc jest także kanał ultra HD który też jest muzycznym :) swoją drogą jakbym miał tylko jeden kanał w CP to bym chciał się pokazać z dobrej strony a nie puszczać pół dnia telezakupy. Chyba że chodzi o zasięg i potencjalnych klientów tych zakupów. 

Kto mi powie co dzieje się z biblioteką danego kanału, który został kupiony? Idzie do kasacji? Np stare programy tvr jako rolniczej albo itv moje logo news czy disco stacje i muzyczne strefy to poszło do kasacji? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 12/29/2020 at 10:18 AM, PowerTV said:

To jest konkurs na nowy kanał, a nie rozszerzenie koncesji istniejącego kanału o nadawanie w DVB-T.

 

TVP Dokument czy ATM Rozrywka to nie są nieistniejące kanały, więc nie ściemniajmy.

Edytowane przez MisterRondel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, ale ja nie wierzę:

- wszystkie kanały są rentowne a niektóre już od pierwszego dnia - jak to możliwe przy takim zasięgu, słabej Widowni , szczególnie w przypadku Biznes24?

Trzymanie kosztów w ryzach widzimy - 80% portfolio ma te same treści. A trzy nowe propozycje do DVB-T na 100% bazowałby na tym samym kontencie.

P.Winnicki chce być Elonem Muskiem polskich mediów. Ambitnie, ale....

 

Da się to zrobić. Dąbski w Pulsie bazuje na tych samym filmach z jedną nowością na sezon i wiecznymi maratonami Lombardu i utrzymuj 3,5-4%. Trzeba mieć naiwną Widownię i trochę szczęścia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, DVB-T(2) INQUIRING napisał:

 

Cytat

A najbardziej cieszę się, że w pełni polski kapitał stanowi alternatywę dla zagranicznych koncernów medialnych. Jestem Polakiem i tutaj płacę wszystkie podatki.

(...)

Jestem bardzo dumny z przejęcia NTL Radomsko. To historyczny moment, gdy amerykański TVN coś sprzedał i trafiło to z powrotem w polskie ręce. Wiele lat zajęły mi negocjacje z TVN oraz już pod koniec z Grupą Discovery, aby przejąć tę spółkę.

(...)

Moim wielkim błędem było to, że nie przeszliśmy do Biura Reklamy TVP szybciej. Jestem polskim przedsiębiorcą-patriotą i jeśli to możliwe, chcę współpracować z polskimi firmami, aby dawać miejsca pracy Polakom i zapewniać rozwój naszego kraju.

(...)

Bardzo się cieszę, że jako osoba płacąca podatki w Polsce mogłem skorzystać z pomocy tarczy antykryzysowej. Udało nam się zachować wszystkie miejsca pracy, a dzięki współpracy z Powiatowym Urzędem Pracy w Szczecinie nawet zatrudnić ostatnio nowe osoby.

(...)

Uważam, że polski senior również zasługuje na ciekawy program telewizyjny, będący przewodnikiem po tak szybko zmieniającym się świecie oraz jednocześnie ostoją spokoju i tradycyjnych, polskich wartości rodzinnych.

 

Powyżej najistotniejsze fragmenty tego wywiadu.

 

Od późnego wieczora we wszystkich pomieszczeniach biurowych Red Carpet TV wisi portret Naczelnika. I tym sposobem to oni są teraz na prowadzeniu w konkursie. No niestety trzeba działać dalej i jakoś to przebić...

 

Teraz bez ironii: wygrana MWE w konkursie na MUX-1 będzie oznaczać, że w życiu należy kierować się jednak prostymi środkami.

Edytowane przez WebMat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dlatego że Winnicki płaci podatki w Polsce i jest patriotą.Nie jak pan Solorz z cyfrowego Polsatu ( na Cyprze/Luksemburgu). Dlatego tak silnie strajkują bo nie chcą płacić podatku od reklam,bo to potężna kasa dla nich. Puszczą piętnaście razy Kiepskich na kilku kanałach,a po trzech emisjach im się zwróci cały wkład. Potem kasa leci na czysto. Czemu ja czy inny obywatel płaci za wszystko podatki,a taki Polsat czy TVN ma nie płacić za to że mają dochód ?

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego że Winnicki płaci podatki w Polsce i jest patriotą.Nie jak pan Solorz z cyfrowego Polsatu ( na Cyprze/Luksemburgu). Dlatego tak silnie strajkują bo nie chcą płacić podatku od reklam,bo to potężna kasa dla nich. Puszczą piętnaście razy Kiepskich na kilku kanałach,a po trzech emisjach im się zwróci cały wkład. Potem kasa leci na czysto. Czemu ja czy inny obywatel płaci za wszystko podatki,a taki Polsat czy TVN ma nie płacić za to że mają dochód ?
Podatek od reklam ma być od przychodu, nie od zysku. Od zysku już płacą. Rozróżniasz zysk od przychodu?

Wysłane z mojego M2007J17G przy użyciu Tapatalka

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...