Skocz do zawartości

Kanały grupy MWE - dyskusja ogólna


Gość lukimann
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 14.02.2021 o 12:41, PowerTV napisał:
Wszystko zależy od kanału i aktualnych potrzeb danego operatora. Jedni potrzebują kanału filmowego już teraz, inni dopiero za chwilę, gdy wycofują z oferty inny, istniejący kanał.
My z FILMAXa jesteśmy zadowoleni. Mimo pandemii COVID19, kanał rozwija się zgodnie z planem, a jego podstawową formą dystrybucji jest lokalne DVB-T. Niedługo uruchamiamy MUX L1 w Jeleniej Górze i okolicach, a potem na naszej road-mapie są kolejne multipleksy lokalne w północnej i centralnej Polsce.

Zadowolony był bym jakby uruchomilibyście z nadajnika Siedlce/Łośice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, wojtekmedia2 napisał:

Pod tym względem dziwne może te Irdeto.  Bo wiadomo do kogo należy. 

Nie, to akurat nie jest dziwne, bo Irdeto jest wykorzywane przez Telespazio do testów wewnetrznych (patrz testy Power TV z przed dwóch lat), bardziej chodziło mi o sam test, może @Mr. Orbita znajdzie cechy wspólne tego testu z Adventure HD, bo mi niestety nie udało się namierzyć emisji FTA żeby potwierdzić że ADV TESTHD to na pewno Adventure HD. 😃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pomogę, bo test wyłączony :P Nie zdążyłem, nie ma śladów ani na digitalbitrate, ani na KoS.

W ogóle jakiś pech, bo skanowałem o 18:15 i też nie było (namierzyłem, że Nova zaczęła używać 11804V na poważnie, stąd mam ślad). To musiał być krótki strzał koło południa/popołudnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Adamek92 napisał:

Czyli

Dobre pytanie. 😃 Bitrate mega niskie (czarna plansza?), Ariva wyświetla mi piktogram "HD". Na razie tylko tyle, czekam czy coś się zmieni i dam znać. 😃

 

Edit:

Jest już Conax. 😃

 

@PowerTV, już chyba możesz się przyznać do zmiany częstotliwości. :P

 

Edit 2:

Viaccess również już jest. 😀

 

Edit 3 (15:13)

Emisja najwyraźniej ruszyła (bitrate wyraźnie skoczyło, ale d**y nie urywa), Conax i Viaccess OFF. 😃

 

Edit 4 (19:20):

OFF. 😃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież Antena HD w SD nigdzie się nie przenosi. Nadawana jest z tp C=Polska 10,892 H a nie tp 11,393 V TVN Discovery :-)

Tutaj chodzi o przenosiny innych kanałów które nie były do tej pory uplinkowane na tp C+Polska.

@PowerTV a dlaczego nie przenosicie wszystkiego na tp C+Polska, skoro i tak wszystkie wasze kanały są w ofercie C+Polska oraz Orange TV oraz kablówki?

C+Polska nie ma miejsca na swoich tp na wszystkie wasze kanały?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dystrybucja każdego kanału zależy od jego warunków biznesowych z danym operatorem.

Współdzielenie pojemności z TVN Discovery to była naprawdę świetna współpraca i nie ma na to żadnego wpływu biuro reklamy.

 

Ostatnio wiele kanałów przeszło na inne transpondery np. Puls 2 też przeszedł na transponder Canal+.

Edytowane przez PowerTV
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...