Skocz do zawartości

Kanały grupy MWE - dyskusja ogólna


Gość lukimann
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

51 minut temu, PowerTV napisał:

 i np. nakażą operatorom dodawanie wszystkich polskich kanałów FTA. Byłoby fajnie.

 

Nie rozumiem podejścia MWE do biznesu.

Jak można wymagać od prywatnej spółki umieszczania swoich kanałów co stanowi konkurencję o widza i pieniądze?

To tak jakby BMW nakazać udostępniać miejsce dla samochodów Forda, oczywiście zapłacą stawkę za wynajem miejsca wystawienniczego. Tóż to paranoja.

Edit

Oczywiście to dla dobra widzów w pierwszym przypadku i konsumentów chcących zakupić auto w drugim🙂

Edytowane przez Sebek00
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PowerTV C+ nie ma kanału muzycznego dziecięcego w tym sęk chodzi TOP KID JR to kanał z muzyką więc gdzie tu jest problem? my tego nie rozumiemy!

 

Opera-Zrzut-ekranu-2021-08-26-114645-pro

 

Nie widać grama bajki o to chodzi, a wy przyjęliście sobie jakąś inna taktykę i się tylko marnuje na sat kanał!

 

Więc pytam gdzie tu konkurencja dla kanału w C+ których on sam nie ma autorskich! Źle podchodzicie do rozmów i mówić im ze to nie kanał bajkowy a muzyczny dla dzieci 0+ a wy wmawiacie sobie cos innego oni inaczej to rozumieją i wychodzi kaszana.

 

Raz jeszcze podejść do oferty i informować że wchodzicie z kanałem muzycznym bo takim jest bo niby jakim? I wtedy są wszelkie duże szanse wejście do listy!

 

No problem. 

 

ps.. czekanie na  ustawę to jak wygrać w lotto...kolejne stracone miesiące-lata bo może być kosz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, KiriKiri napisał:

C+ nie ma kanału muzycznego dziecięcego w tym sęk chodzi TOP KID JR to kanał z muzyką więc gdzie tu jest problem?

C+ ma gdzieś co leci, grunt, że to coś robi pół SHRu ich Teletoona w grupie 4-12. TK JR przemodelował trochę rynek tv dziecięcej bez miejsca na EPG C+.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie zauważyłem, że nowy przekaz Gold TV nie odtwarza się u mnie prawidłowo, co chwilę się zawiesza obraz i dźwięk. Co jest grane?

 

Edit:

Na digitalbitrate.com zauważyłem, że tp. ten ma tylko ok. 0,5 Mb/s wolnego miejsca, może to jest problem?

 

Edit 2:

Co gorsza na dekoderach C+ już przełączyli listę na nowy przekaz.

Edytowane przez przemek1234
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanie "lekko wkurzonego" abonenta. Jak to jest, że negocjując umowę z C+ na przy.garnięcie kanałów MWE (Gold TV, TVC, Power TV, Nuta TV) nie zapomniano o standardzie SD (720*576), natomiast negocjując przy.garnięcie Antena HD nie dość, iż zapomniano o standardzie HD, to nawet zapomniano o pełnym SD?

 

Krótko pisząc dlaczego dzisiejsze kanały są w pełnym SD, a negocjowany zapewne podczas tego samego spotkania kanał Antena jest w jakimś 640*576 ??? :chair:

 

Co jest złego w słowie przy.garnąć? Skąd ta cenzura?

Edytowane przez A&G
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest kwestia oszczędności, bo slot/bitrate jest taki sam.

Rozdzielczość można dowolnie ustawiać na enkoderze od 352x576 do 720x576. Wszystkie te rozdzielczości są jakością SD.

Spokojnie, niedługo poprawimy jakość Antena TV na satelicie - trwają wciąż prace rekonfiguracyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z Junior Music? Przecież @PowerTVpisał przy debiucie na sat że dystrybucja satelitarna Tpps Kids Junior Music z tp TVN jest zabezpieczona FTA, bo kanał jest obecny na liście platformy Orange. I jak tu teraz wierzyć... I Co kanał teraz znikł nagle z listy Orange bo emisja satelitarna została przerwana? 

A więc profesjonalizm pełną gębą nie mieć wszystkiego dopięte na ostatni guzik

Konkurencja ich zmiotła z powierzchni ziemi 😂🤣. 😂🤣

Edytowane przez Mati06
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...