Skocz do zawartości

HBO GO - oferta programowa


Kirk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Jack777 napisał:

Na Wielorybnika w kanale linarnym Cinemax poczekamy długo, na stronie Cinemax filmu nie ma w programie do 12.02., to chyba trochę dziwne, tak długi czas od premiery aby nie było powtorki.

 

To może go wyemitowali nie mając praw i po emisji ktoś się upomniał ? Wiem, że to śmiesznie brzmi ale może jest jakieś nieporozumienie między dystrybutorami i muszą to wyjaśnić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Widzę, że w Matrixie na HBO GO jeśli chodzi o napisy dalej to zabawne tłumaczenie z DVD sprzed 20 lat - Trójca, Obojnia itd... :)

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Mare z Easttown", "Gomorra"(ostatni sezon) i właśnie "Skandal w brytyjskim stylu", to seriale które ostatnio obejrzałem w HBO GO. Claire Foy jest chyba stworzona do takich ról, bo przecież w  "The Crown" również była znakomita. Z kolei dla Kate Winslet obejrzałem "Mare z Easttown" i się nie zawiodłem, zagrała znakomicie, jednak tu pewnie jestem stronniczy, bo uwielbiam tą aktorkę i oglądam wszystkie filmy i seriale w których występuje i jak dla mnie zawsze jej role są ozdobą, czy to filmu, czy serialu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj w ofercie nagradzany film "King Richard: Zwycięska rodzina" (IMDB 7.6/10) z Willem Smithem.

Z tym, że raczej warto poczekać na HBO Max i obejrzeć w 4K/DV bo jest tradycyjnie kiepskawo jakościowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RAI ma wypuszczać u siebie po dwa odcinki, więc pewnie tak samo będzie w HBO GO.

Co ciekawe, mamy ten serial równo z premierą u Włochów, a HBO Max dostanie 3 sezon dopiero od 28 lutego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Obejrzałem wczoraj "King Richard: Zwycięska rodzina" i ten film to taka laureczka. Realizacja jak film telewizyjny. Nominacji do Oskara nie rozumiem (tzn. wiem dlaczego ją dali - chcą nadrobić lata pomijania afroamerykanskich reżyserów, aktorów itd) no ale mimo wszystko czegoś tutaj mocno brakuje - o ile historia siostr Williams jest bardzo interesująca (choć tutaj mocno przesłodzona) to sam film moim zdaniem to taki typowy średniak. I w dodatku jakąś godzinę za długi.

Dla mnie 6/10. Zresztą jak patrze po ocenach krytyków na Filmwebie to są podobne opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio spotkałem się z opinią osoby znającą się na tenisie i bardzo chwaliła role dziewczynek grające siostry Williams. Znakomicie oddane ruchy znanych tenisistek podczas gry na korcie.  Oscar trafił się w kategorii najlepszy film, bo w tym roku postanowiono wyróżnić, aż 10 tytułów. W poprzednich latach było w tej kategorii 8 nominacji, a jeszcze kiedyś zaledwie 5. Łatwiej było zdobyć nominację, zwłaszcza, gdy historia jest ważna dla Afroamerykanów i do tego udowadnia, że American Dream jest możliwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...