Skocz do zawartości

Ultra HD (4K) w Vectrze- Oferta Programowa i Sprzęt


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cyfrowy Polsat ma inną strategię, oni potrzebowali pilnie kasy na tu i teraz by spłacać kredyty zaciągnięte chociaż by na zakup Netii. Oni chcą rozwijać się szeroko, nie tylko TV. I gwarantuje że na tym wyjdą lepiej. Druga sprawa że PSP to tak naprawdę PPV za które CP przepłacił i jako że sprzedaż tych kanałów w CP nie szła im najlepiej to musieli coś zrobić z tym.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko PSP jest dostępny tylko w UPC(z dużych kablówek), czyli chodzi o cenę. Jeśli Vectra chce aby ludzie kupowali dekodery 4K też musi zadbać o poszerzenie oferty. Łatwiej mi sobie wyobrazić maniaków sportu, którzy płacą Vectrze za dekoder 10 zł + powiedzmy tyle samo za dostęp do kanału C+4K niż montujących antenę. Pożyjemy, zobaczymy. Może przynajmniej Orange będzie miał szybciej ten kanał, bo przecież blisko współpracują z nc+?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez Arkon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie,po co miałby Canal+ swoją wisienkę na torcie dac komuś innemu?Przeciez to ogromna inwestycja jak i finansowa tak i wizerunkowa.

Tym kanałem osiągają przewagę nad HBO i Polsatem..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Tak oglądam kanały 4K Vectry i nic tu nie ma co by na mnie do tego przekonało. 

Kto jest zainteresowany upscalingiem oraz Funbox UHD w języku niemieckim/angielskim?

Co bym z tad zabrał do siebie do domu po weekendzie to ten dekoder, jego interfejs wpada w oko ;) Ciekawe czy Ultrabox+ mógłby mieć taki sam ? 

 

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, djadijos napisał:

Chociaż by dlatego,że nie każdy będzie chciał sat i rynek w końcu to na nich wymusi.

Wtedy to już nie będzie wisienka na torcie a jednym z kanałów..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie C+4k nie jest żadną wisienką, chodź na dzień dzisiejszy oferuje najlepszą jakość i najlepszy content. Aczkolwiek nie jestem pewien czy liga polska to dobry content... sprawa dyskusyjna... Osobiście nie jestem maniakiem sportu, więc i tak nie zapłaciłbym za ten kanał. Oczekuję na kanał dokumentalny oraz na kanał ogólny w wersji 4k tzn Polsat 4k lub TVN 4k. Obawiam się, że pierwszy z musu będzie TVN 4k i dostępny bynajmniej na początku na wyłączność niestety w nc+...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Mam nadzieję że nie pojawi się ani TVN 4K czy też Polsat 4K. To by były zwykle klony kanałów HD z podniesionym bitrate. Takiemu czemuś mówię zdecydowane Nie.

Już są Eleven Sports 1 4k oraz wPolsce.pl, po co komuś takie twory ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Jedyne się sprawdza w TV w 4K to sport. 

Stacje ogólno tematyczne w dzisiejszych czasach  to będzie w 99% upscaling, bo ich nie stac na produkcje 4K. Jeden procent zostawilem na własne produkcje co wymieniles.  Jeśli chodzi o mnie wolę mniej, ale mam pewność,  co do jakości. Nie raz tutaj pisałem, że nie chce 4K made in Poland czyli podnoszenie bitrate.

Filmy/seriale w 4K to streeming: Netflix, APV.

Spędziłem weekend z Vectra 4K i wyjeżdżam z przekonaniem, że NC+ nie ma sobie równego jeśli chodzi o produkt Premium 4K w naszym kraju. Dekoder Vectra ma super , ale to za mało 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, kfm877 napisał:

Dlaczego tak myślisz? TVN nagrywa np seriale w 4k, tylko w tej jakości emitowane są jedynie w Playerze+.
BIG Brother czy Fakty też na pewno realizują w 4k. Moim zdaniem są bardziej przygotowani niż Polsat niestety...

Jeśli dobrze pamiętam to seriale produkowane przez ATM są kręcone już kamerami 4K.

13 godzin temu, kingofsouth napisał:

Mam nadzieję że nie pojawi się ani TVN 4K czy też Polsat 4K. To by były zwykle klony kanałów HD z podniesionym bitrate. Takiemu czemuś mówię zdecydowane Nie.

Raczej było by tak że tylko część materiałów na początku w 4K. To i tak było by lepiej niż nic.

15 godzin temu, umek napisał:

Nie będzie bo samo 4K nic nie zmieni.Trzeba mieć ofertę ..

Będą mieli wtedy już trochę materiałów.

@kingofsouth @Arkon @umek moderator za ten offtop chyba nam zrobi wydmuszki z pisanek niedługo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.03.2019 o 18:35, jaceksobczak napisał:

Prośba do Ch4rvel  -  Twoje uwagi co do dekodera 4K są ciekawe i warto by było abyś to wstawił na fanpage Vectry na Facebooku . Oni to czytają i jak będziemy o tym pisać to muszą zmienić oprogramowanie dekodera 4K . Jeżeli jest tak jak piszesz to rzeczywiście są to duże minusy !

 

Hej

Dopiero co wróciłem z narciarskiego urlopu, stąd tak późna odpowiedź. Niestety, nie używam facebook'a, więc nie wstawię osobiście :) Chyba, że ktoś z was chciałby wrzucić to "cytując to"  i wskazując na oryginał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.03.2019 o 22:20, kfm877 napisał:

Dlaczego tak myślisz? TVN nagrywa np seriale w 4k, tylko w tej jakości emitowane są jedynie w Playerze+.
BIG Brother czy Fakty też na pewno realizują w 4k. Moim zdaniem są bardziej przygotowani niż Polsat niestety...

 

 

4K TVN'u w Playerze to żart niestety .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musimy chyba pisać maile do Elevensports o tym ,że przynajmniej w Vectrze na ich kanale 4K tak naprawdę nic nie leci w 4K. Nawet F1 jest tylko w HD . Więc nadawca Eleven okłamuje nas chwaląc się że F1 jest w 4K. 

Na ich stronie brak informacji  o nr telefonu do obsługi klienta. Jest tylko adres mailowy :  pomoc@elevensports.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.youtube.com/watch?v=E4gHZuJNRgk

 

Stary film z YT ze zgranym Funboxem 4K z Hot Birda. Jeśli to co najmniej tak nie wygląda w Vectrze (a nawet lepiej bo w końcu to tylko YT..) to dziwnie i trzeba byłoby sprawdzić w jaki sposób oni te kanały nadają ;).

 

 

Screen-Shot-2019-03-25-at-16-51-14.png

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

@bugmenot, FunBox UHD, jest w 4K w Vectrze. To mogę ci zagwarantować. Jenak sam kanał nie jest w języku polskim i jego oferta jest słaba. No nic tam ciekawego nie udało mi się zobaczyć.   ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...