Skocz do zawartości

Ultra HD (4K) w Vectrze- Oferta Programowa i Sprzęt


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, jose arcadio morales napisał:

S/PDIF?

 

Tak, dekoder do TV, dźwięk wraca do ampli po optyku (bo ampli nie wspiera 4K)

Ustawień ścieżek językowych próbowałem, ustawień dźwięku na dekoderze też (mam ustawione dźwięk przestrzenny), dzwonić do nich nie zamierzam, mam w /dev/null ten kanał ;) Zapytałem z ciekawości. Póki co muszę ogarnąć temat zdalnego zlecania nagrań - oba dekodery z nagrywarką, a zlecenia z nagrań z telefonu lub przeglądarki www lecą nie do tego dekodera co bym chciał :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, jose arcadio morales napisał:

to błąd w sofcie który będzie poprawiony :) ten problem nie występuje na ustawieniu stereo z którego ze względu na amplituner nie będziesz chciał korzystać

 

Faktycznie :-) zmiana z "przestrzenny" na "stereo" przywraca dźwięk na tym kanale. Masz jakąś wiedzę kiedy w przybliżeniu pojawi się nowy firmware dekodera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak korci mnie, żeby wymienić swoje Arrisy na te 4k. Oczywiście nie dla oferty 4K, którą można traktować bardziej jako ciekawostkę. Ciekawi mnie pilot - czy da się na nim dostroić także amplituner? Chodzi mi o zmianę głośności na amplitunerze, włączenie TV i przełączanie kanałów na dekoderze jednym pilotem.

 

Podoba mi się interfejs, bo bawiłem się nim podczas ostatniej wizyty u rodziców. Dodatkowo 1TB to spory plus dla mnie. Wygodniej też szukać podobnych audycji i od razu kliknąć je na nagrywarkę. Sortowanie nagrań na pierwszy rzut oka jest beznadziejne, ale da się ustawić filtry a'la foldery. Podoba mi się też, że można pomijać kanały (ulubione jak w dekoderach nc+), przy zachowaniu numeracji do której się przyzwyczaiłem i nie wyobrażam sobie teraz robić wszystkiego od 1 i uczyć się listy na nowo a przy ewentualnej zmianie znowu się wszystko porozjeżdża.

 

Jak to wygląda, jeśli mam umowę do końca roku? Pisaliście o +10zł per sprzęt i jakiejś opłacie aktywacyjnej 50zł. Czy upgrade dekoderów spowoduje wydłużenie się umowy? Może da się podpisać nową umowę na pakiet z 4k przy jednoczesnej modyfikacji pakietu (chciałbym wywalić filmboxa i cinemaxa bo nie oglądam). Wyszłoby i tak drożej niż teraz, to chyba powinni się zgodzić?

 

Dodatkowe pytanie dla koneserów i posiadaczy Arrisów. Otóż na pewno zauważyliście, że dekoder w stanie spoczynku co chwilę charczy i cyka dyskiem co jest wkurzające w sypialni. Czy w tych 4K problem występuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Do tego 4K dekodera to najlepsza Platyna+Eleven , wtedy masz szansę na liźniecie 4K

 

13 minut temu, regedit32 napisał:

 Pisaliście o +10zł per sprzęt i jakiejś opłacie aktywacyjnej 50zł.

Dokładnie tak to wygląda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, regedit32 napisał:

Tak korci mnie, żeby wymienić swoje Arrisy na te 4k. Oczywiście nie dla oferty 4K, którą można traktować bardziej jako ciekawostkę. Ciekawi mnie pilot - czy da się na nim dostroić także amplituner? Chodzi mi o zmianę głośności na amplitunerze, włączenie TV i przełączanie kanałów na dekoderze jednym pilotem.

wydaje mi się że cokolwiek w podczerwieni możesz zaprogramować, sprawdź: jeżeli przy programowaniu miga dwa razy długo to przyjął jeżeli nie to pięć szybkich :) zaprogramować nie możesz jednak pod przyciski głośności min

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...