Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Maciej Witucki, prezydent Konfederacji Lewiatan
 

Cytat

 

- To jest sygnał, że otoczenie i atmosfera wokół biznesu jest jeszcze gorsza niż sytuacja pogodowa nad Polską.  Mamy przykład tego samego właściciela, który w ciągu kilku miesięcy jest uderzany dwukrotnie w podstawy swojego istnienia. To jest niestabilność

...

- Apelowaliśmy przy TVN24, teraz również jako Lewiatan i Rada Przedsiębiorczości apelowaliśmy o TVN7, tylko pytanie, jeśli na końcu ostatniego dnia ktoś się cofa, to po co ten cyrk, po co tworzymy takie napięcie. Ono nie oddziałuje tylko na biznes telewizyjny, będzie się odbijało przy decyzjach inwestycyjnych wielu innych inwestorów.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.02.2022 o 18:18, Polsat napisał:

Nie oglądam tego kanału w ogóle ale jestem pewny ze KRRiT przedłuży koncesje na kolejne lata, będę w dużym szoku jeśli będzie inaczej, mają jeszcze na to 8 dni (dzisiejszego już nie liczę).

Wiedziałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy od ostatniego głosowania zmieniła się struktura właścicielska TVN? Czy z czego wynika ta nagła zmiana jednego z członków KRRiT?

Już o tym wspominałem, ale za ten cyrk w normalnie funkcjonującym państwie powinna odpowiedzieć cała rada KRRiT, nie może być tak, że przez rok robią cyrk żeby nagle z dnia na dzień zmieniali zdanie. Tak nie funkcjonuje poważna instytucja. 

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, mrozio11 napisał:

z czego wynika ta nagła zmiana jednego z członków KRRiT?

PAP otrzymała uzasadnienie decyzji członka KRRiT Andrzeja Sabatowskiego, który do tej pory w głosowaniach opowiadał się przeciwko przyznaniu koncesji dla TVN7.

Cytat

Konsultacje i rozmowy ostatniej doby, odnoszące się szczególnie do obecnych uwarunkowań międzynarodowych, spowodowały, mimo dużych zastrzeżeń prawnych, które wymagają niewątpliwie uporządkowania, że zmieniłem swoje stanowisko w sprawie nowej koncesji dla TVN7 -  oświadczył Sabatowski.

Zapewne były bardzo mocne naciski zza oceanu i poszedł ostateczny rozkaz od prezydenta.

https://wpolityce.pl/media/586132-krrit-przedluzyla-koncesje-dla-tvn7-o-kolejne-10-lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co by tu ne mówić sprawa TVN7 była bardzo głośna, zamieszanie z koncesją być może to poprawi wyniki oglądalności stacji. Sporo osób w ogóle się dowiedziało ze taka stacja istnieje. Krajowa rada zrobiła im niezłą reklamę a i tak koncesję zgodnie z prawem musieli w końcu wydać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mrozio11 napisał:

Mam pytanie, czy od ostatniego głosowania zmieniła się struktura właścicielska TVN? Czy z czego wynika ta nagła zmiana jednego z członków KRRiT?

Już o tym wspominałem, ale za ten cyrk w normalnie funkcjonującym państwie powinna odpowiedzieć cała rada KRRiT, nie może być tak, że przez rok robią cyrk żeby nagle z dnia na dzień zmieniali zdanie. Tak nie funkcjonuje poważna instytucja. 

 

Nie, struktura się nie zmieniła. Po prostu z góry poszło polityczne "zezwolenie" na przepchnięcie koncesji, więc KRRiT pokornie wykonali wolę partyjną. To jest element ich durnej gry, ale w gruncie rzeczy TVN ponownie jedynie zyskał, a KRRiT z partią stracili bo robili przez długi czas idiotyczną szopkę. Tym samym skazali się na konkretne zmiany kiedy staniemy się w końcu krajem cywilizowanym, bo jak widać w obecnym stanie Krajowa Rada istnieć nie powinna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...