Skocz do zawartości

Eurowizja


Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niemcy wysyłają 17 letnią Jamie Lee. Oby tylko nie przejechali się na tym tak jak San Marino rok temu który wyciągnął duet uczestników Junior Eurowizji.

Obecnie czeka nas wysyp finałów narodowych i prezentacji. Po dzisiejszym finale narodowym w Niemczech jutro fani Eurowizji przenoszą się do Wielkiej Brytanii by stamtąd przygotować się na super dzień który będzie miał miejsce w niedziele.

Oto rozpiska planów eurowizyjnych od 25 lutego do 5 marca:

Luty

25. - Niemcy (finał)

26. - Wielka Brytania (finał)

27. - Mołdawia (finał)

27 - Finlandia (finał)

27. - Węgry (finał)

27. - Norwegia(finał)

27. - Słowenia (finał)

28. - Łotwa (finał)

Nieznana data w lutym: Czechy

Marzec:

2. - Armenia (prezentacja))

3. - Izrael (finał)

3 – Australia (prezentacja)

4. - Holandia (prezentacja)

4. - Czarnogóra (prezentacja)

5. - Polska (finał)

5. - Estonia (finał)

5. - Rosja (prezentacja)

6. - Rumunia (finał)

7. - Macedonia (prezentacja)

9. - Chorwacja (prezentacja)

12. - Szwecja (finał)

12. - Litwa (finał)

12. - Francja (prezentacja)

14. - Azerbejdżan (prezentacja)

14. - Bułgaria (prezentacja)

15. - Albania (prezentacja)

Nieznane daty w marcu:Grecja (tylko piosenka), Malta (tylko piosenka), San Marino (tylko piosenka), Serbia, Włochy (tylko piosenka)

A zatem teraz praktycznie codziennie jakieś państwo będzie przestawiać swoją propozycje na Eurowizję :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm:

czasami żałuję, że jestem muzykiem z wykształcenia, może łatwiej byłoby mi przejść nad takim wykonaniem do porządku dziennego, a tak, trochę uszy bolą :(:(. Jedynym wytłumaczeniem dla takiego występu z tyloma fałszami i z półplaybacku jest choroba Margaret :(.  5 marca, zgodnie z regulaminem nie będzie już żadnego półplaybacku i obawiam się, że będzie jeszcze gorzej, chórek, jeżeli będzie, nie udźwignie tej piosenki (nie będzie mógł pomóc Margaret).  

 

 

https://youtu.be/IK4P0Kc5bw0

Edytowane przez Rafiusz
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heheh  na razie tego nie obejrzałem :) widziałem za to dzis lyric video w ESKA.TV

EDIT : MASAKRA, nie dosc ze z playbacku sporo leci (podkład i te ozdobniki? ) to jeden wielki falsz, przyznam sie wam ze mialem takie mysli ze moznaby ja wysalc na ESC bo piosenka swietnie brzmi w radiu z autotune (najlepiej ze wsztystkich imo). Niestety, wielka szkoda ze tej kompozycji nie dostał ktokolwiek kto umie spiewać. 

Edytowane przez dilf
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynym wytłumaczeniem dla takiego występu z tyloma fałszami i z półplaybacku jest choroba Margaret :(

Jaka choroba? Ogladalem teraz caly nagrany odcinek i ona tam mowila ze byla chora jak sie dowiedziala ze dostala sie do finalowej 9tki.  Czyli byla chora 2 tyg temu. To jest katastrofa totalna , ona w życiu tego dobrze nie zaśpiewa.

 

Ciekawe ze artykul gdzie pisze sie o niej jako o faworytce do wygrania ESC uzupelnia sie tym wykonaniem :/

http://eurovisionworld.com/?esc=shes-the-favorite-to-win-in-poland-and-eurovision

Z Węgier pojedzie Freddie, zgodnie z oczekiwaniami.

Edytowane przez dilf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się propozycja UK nie podoba, na razie u mnie na pierwsze miejsce wskoczyła Niemka - ładna piosenka, dobre wykonanie, chce się tego słuchać na okrągło. :)

A co do Margaret, poczekałbym na 5 marca, jeśli totalnie spartaczy wykonanie, pewnie preselekcji nie wygra i wielkiego żalu nie będę miał z tego powodu. Krąży w sieci amatorskie nagranie z Woronicza, na którym słucha się jej lepiej niż w TV - a raczej napisałbym ,,da się ją słuchać''. :)

Edytowane przez ezequiel93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tymczasem reżyser polskich preselekcji - pan Radek Kobiałko przedstawił na Facebooku spot reklamujący polskie preselekcje - oto on: https://video-arn2-1.xx.fbcdn.net/hvideo-xlf1/v/t42.1790-2/12793829_993204517437307_39386749_n.mp4?efg=eyJ2ZW5jb2RlX3RhZyI6InN2ZV9zZCJ9&oh=4cf80d1c4f7c18c232b207763603d91f&oe=56D2D7D8

No to już wiemy że z recitalem wystąpi Andrzej "Piasek" Piaseczny - polski reprezentant na Eurowizji 2010. Poza tym w preselekcjach ma pojawić się też ubiegłoroczna polska reprezentantka czyli Monika Kuszyńska która to ma otworzyć widowisko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezdyskusyjne jest to, że najlepszą piosenką preselekcji jest "Cool me down", ale.. No właśnie, problem w tym czy Margaret udźwignie utwór na żywo. Jeśli da radę to czuję, że wyjazd do Szwecji ma w kieszeni. Jeśli nie, to pozostaje nam głosować raczej na Szpaka jeśli chcemy coś osiągnąć na ESC. Choć przyznam uczciwie, że w końcu mamy w czym wybierać. Czekam niecierpliwie na finał preselekcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeżeli pojedzie do Szwecji a bedzie wtedy "chora" to nie chcialbym byc w jej skórze, wiecie ze u nas w kraju zostanie zniszczona .

Jak pojedzie Edzia to bedzie niszczona, bo "margaret moglaby wygrać".

Edytowane przez dilf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typy bukmacherów na dzisiaj 

Margaret - 1.2
Edzia - 4

Szpak - 9
Szroeder - 11

Osińska - 26 

Moś - 34

Napoli - 51

Gintrowska- 67

Taraka - 81

 

http://eurovisionworld.com/?odds=krajowe-eliminacje

 

Z ciekawostek : Mozna obstawiac kto nowy pojawi się w ESC2017. Kursy przedstawiają sie tak :
Kazachstan - 2

Chiny - 5

USA - 8
Korea Płd - 9

Katalonia - 9

Wyspy Owcze - 13
Chile  - 15 (to mnie rozwaliło)

Kosowo - 17

 

http://eurovisionworld.com/?odds=eurovision_2017_new_countries

Edytowane przez dilf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A oto wczorajsze wydanie holenderskiego "Radia International" najpopularniejszej w Europie audycji radiowej poświęconej Eurowizji (emitowanej na antenie stacji RTV Katwijk) której to istotną częscią było zaprezentowanie polskich piosenek na Eurowizję: http://www.radiointernational.tk/images/showarchive/ri16-03-02-1.mp3

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że Górniak nie pojedzie, tylko Margaret ;)

 

Gdzie ona z tą przeciętną pioseneczką i niedomagającym wokalem?. Utwór Górniak też rewelacyjny nie jest, ale Edzia miażdży Margaretkę wokalnie. Gosia niech sobie nadal śpiewa i skacze, ale w reklamach Playa ze swoim nowym iPhonem 6s.

Edytowane przez Bloo411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz sie okazuje że sama Margaret uwaza piosenkę za trudną do zaspiewania, wyglada mi to na lkkie wycofywanie sie.

 

 

 

 To jest bardzo trudny numer, to nie jest takie pitu-pitu jak się wydaje. To jest bardzo rytmiczny numer, jest dużo tekstu. Jak zaczynam śpiewać, to przez trzy minuty nie mogę odpuścić, tam nie ma miejsca na oddech i to jest bardzo trudne - wyjaśnia Margaret w rozmowie z kanałem Dobry Wieczór Europo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...