Skocz do zawartości

Eurowizja


Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No więc mamy NAPOLI zespół, który brał udział w tym roku w styczniu z tą samą piosenką w pre białoruskich :P

Dostali od losu drugą szanse to niech korzystają. Ja lubię ich piosenkę bardziej niż te od naszych przereklamowanych gwiazd choć czuje że piosenka od Natalii Szroeder może mi się spodobać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę mi się skojarzył głos Evy Simons.

Bardzo zajeżdza Rihanną, ale tą starą nie tym co jest na najnowszej płycie.

Piosenka jest ok, myśle że cała glmbaza jest w tej chwili zachwycona i moze głosować w preselekcjach.

Problem polega na tym że ta piosenka moze tylko stracic w wersji "na żywo", Margaret nie wyciągnie tych wszystkich ozdobników (tych aja aja aj, ooo ooo) dzięki którym piosenka jest tak dynamiczna, będzie fałszować.

Mnie w tej chwili najbardziej podoba się piosenka Kasi Moś (gdyby w pewnym momencie wrzucic jakis klubowy bit to bylaby idealna , a moze to jeszcze zrobić) no i Edzia.

Edytowane przez dilf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam wątpliwości czy Margaret będzie w stanie dobrze zaśpiewać ten utwór, nie jestem fanem tej artystki, ale jeśli nie będzie jednego wielkiego fałszu i do tego jakiś interesujący pomysł na całą otoczkę występu, Europa może to kupić. Bo powiedzmy sobie szczerze, że z tych piosenek, które już wiemy, że usłyszymy w Szwecji - poziom jest średni. Mi się podoba jedynie Hiszpania, może Malta.

Dobry poziom piosenek preselekcyjnych, jestem pozytywnie zaskoczony - w porównaniu do tego co mieliśmy kilka lat temu w naszych preselekcjach jest o wiele lepiej. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jasne, że tak to wideo na Youtube jest zablokowane z piosenką Margaret. Serwis Tidal ma wyłączność na Cool Me Down do dziś do godz. 18, może wtedy pojawi się "lyric video" albo zwykłe audio ;)

 

 

dostępne wideo tutaj:

http://www.dailymotion.com/video/x3spg1e

 

REWOLUCJA W SYSTEMIE GŁOSOWANIA! Teraz będą oddzielnie łączone wszystkie głosy jury+widzów! Do końca nie będzie wiadome kto wygrał Eurowizję! szczegóły: 

Edytowane przez goldenboy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez sensu, to już lepiej by było gdyby łaczyli się po kolei i podawali najpierw wyniki jurorów(1-12) potem widzów(1-12) z danego kraju. A nie że nagle na koniec dają jakas kombinacje punktów od widowni ze wszystkich krajów np po 160 punktów.

Edytowane przez dilf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...