Skocz do zawartości

Eurowizja


Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie ona z tą przeciętną pioseneczką i niedomagającym wokalem?. Utwór Górniak też rewelacyjny nie jest, ale Edzia miażdży Margaretkę wokalnie. Gosia niech sobie nadal śpiewa i skacze, ale w reklamach Playa.

Tylko ten konkurs raczej nie polega na popisach wokalnych. Tu trzeba czymś zaskoczyć, zadziwić lub po prostu liczyć na przychylność innych krajów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja, tylko przepraszam Margaret to czym niby ma zaskoczyć Europę ? Przecież kiedy śpiewała tę piosenkę na żywo w "Swiat sie kręci" to było widać jak sie z tą piosenką siłuje. Artysta musi mieć to coś, charyzmę sceniczną. Według mnie najbardziej nijaka z wszystkich Artytów biorących udział w polskich preselekcjach jest Margaret. Zero wyrazu, zero charakteru, jest przezroczysta. Piosenka jest ok, za to wykonawczyni, według mnie, już nie. Tylko chłopaki nie zlinczujcie mnie za to.

Edytowane przez Agata2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze wszystkich najbardziej podoba mi się piosenka Kasi Moś ale nie koniecznie może spodobać się europie. Jeżeli chodzi o Górniak to jako jedyna ma wokal z którym mało kto może się równać. Dlatego w jutro stawiam na Edyte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wyczytałem już gdzieś że prezes faworyzuje Margaret, no ale to plotki tylko sa z obu stron. Moim zdaniem bardzo na niekorzyść Margaret jest to że z jednego telefonu liczy się jeden głos (bo ma bardzo duzo psychofanów ktorzy bedą wysylac np po 10 smsów).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj odbyly sie próby kamerowe tutaj podsumowanie :http://eurowizja.org/?p=12951

Z ciekawszych rzeczy to to że Górniak zmieniła końcówkę utwóru na bardzo mocną .

 

Kolejnosc startowa :

1.Taraka
2.Napoli

3.Szroeder

4.Osińska

5.Moś

6.Gintrowska 

7.Szpak
8.Margaret

9.Górniak 

 

Zabawnie sie ulozyło ze trójka z najwiekszymi szansami na koniec.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej  fani Edzi i Margaret pogodzeni :D Mnie najbardziej podobał sie występ Kasi Moś, potem Szpaka. Edzia nie przyłozyla się, a Margaret pomimo tego ze lepiej niz w Swiat się kręci to zwłaszcza początek piosenki pełny fałszów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jakiś czas temu głosowałem na Szpaka w naszym głosowaniu na forum wyszło, że dwóch tylko oddało głos na niego - ja i jeszcze ktoś. Każdy typował naszą "biedną" Margaret. Powtórzę się w tym, co kiedyś napisałem "nie trawię" Szpaka, lecz przypuszczam, że to on odniesie największy sukces (na tle ostatnich występów). Nie zdziwię się jak ten nasz "Szpaku", z którego cała Polska się nabija - przywiezie zwycięstwo! Mówię poważnie, zobaczycie, że Europa Nas doceni - dla mnie jak nic pierwsza 5 finałowego konkursu, z ogromnymi szansami na zwycięstwo, bo Europa lubi "osobowości" - wieszczę Wam drodzy koledzy, że to będzie naprawdę bardzo dobre miejsce w finałowym konkursie. Piosenka balladowa, o walce, miłości.

Jeżeli decyzja była naprawdę widzów - to myślę, że każdy kto świadomie głosował, wiedział, że Europa lubiła zawsze artystycznych "odmieńców" i dlatego Michał Szpak jedzie.

Edytowane przez Gursonek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej  fani Edzi i Margaret pogodzeni :D Mnie najbardziej podobał sie występ Kasi Moś, potem Szpaka. Edzia nie przyłozyla się, a Margaret pomimo tego ze lepiej niz w Swiat się kręci to zwłaszcza początek piosenki pełny fałszów. 

Co tu dużo pisać. Margaret po prostu nie ma zbyt specjalnego głosu. Dziewczyna przeciętna z urody, typowy produkt stworzony przez wytwórnie płytową na potrzeby rynku. Nic poza tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Padła teoria,że wyniki ustawione, bo gdzieś się Kurski pojawił. Może osoby piszące co rusz teorie, które się nie sprawdzają zastanowili się nad sensem ich pisania. Natomiast żadna piosenka z tych co widziałem mi się nie podobała. Szans na przyzwoite miejsce na tym konkursie nie widzę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, może i dobrze, że pojedzie Szpak... sama nie wiem, przesłuchałam dzisiaj jeszcze raz wszystkie wykonania. Wokalnie Szpak i Górniak położyli wszystkich na łopatki. To fakt z którym ciężko dyskutować. Michał zaśpiewał wszystko na jednej barwie. Całą piosenkę tak samo. Górniak na początku chyba zjadała trema za to późnej znowu pokazała, że jest jedną z najlepszych wokalistek. Osińska, niektórzy się zachwycają natomiast to wykonanie było jakieś tak dramatyczne że aż śmieszne :/. Mnie nie porywa taka estetyka co nie znaczy że nie zyskała nowych fanów. Pierwsza trójka zgarnęła ponad 60 % głosów. Na miejscu pozostałych wykonawców zastanawiałabym się, że się nie przekwalifikować z artysty na kogoś innego :). I teraz Margaret.... miałam nadzieję, że będzie nieźle, taką nadzieję dawał filmik z próby, który ktoś tutaj "zapodał". Było niestety tylko trochę lepiej niż w "Świat się kręci". Wbrew pozorom to nie jest łatwa piosenka do zaśpiewania. Bardzo rytmiczna, jak się raz wypadnie z rytmu to ciężko "wrócić". Niestety albo stety ale chórek był głośniejszy niż sama Gośka :/ no i jeszcze ta "pielucha", która wystawała jej spod sukienki... jakaś masakra, czy ona nie widziała siebie w lustrze? Podsumowując, poziom tegorocznych preselekcji wysoki. Mam nadzieję, że Michał znajdzie się w TOP10... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...