Skocz do zawartości

Forum SAT Kurier: dyskusja, propozycje


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mogę się dowiedzieć czym się różni wstawiony tweet bez komentarza od wstawionego linku do artykułu bez komentarza, że ten pierwszy nie usuwacie a ten drugi leci do kosza?

Rozumiem jeśli link jest jakimś skrótem, hashem i bez kliknięcia nie wiadomo nic to ok, ale jeśli link jest tytułem artykułu to zawiera dokładnie tyle samo danych co ten tweet, więc prosił bym o przeanalizowanie tego punktu regulaminu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różni się tym, że po wklejeniu tweeta widać jego zawartość i można to od razu przeczytać, a w link trzeba klikać i dopiero czytać. Zamysł forum jest taki, żeby prowadzić dyskusję, a nie wklejać linki. Jedyny wyjątek to odpowiedź na post, w którym ktoś pyta, gdzie coś znajdzie czy prosi o wskazanie potwierdzenia danej informacji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Czy moderator wyrzucający posty do kosza mógłby dodawać powód jego wyrzucenia, a tym samym byłoby wiadomo dlaczego taką decyzje podjął? 

Znów mamy sytuację, gdzie wycięte są pojedyńcze posty z kontekstu i nawet nie wiadomo do kogo się zwrócić z tematem. 

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Chciałbym złożyć wniosek do przemyślenia o umieszczeniu zakazu w regulaminie podkreślania pochodzenia osoby, jeśli nie jest to niczym sensownym umotywowane. Mamy na forum kolejne tego typu przykłady, że użytkownicy wypowiadając się w temacie "nie wiedzieć czemu" podkreślają szczególnie pochodzenie żydowskie niektórych osób.

Jak dla mnie jest to czytelny przykład wywarcia negatywnego wydźwięku znaczenia tego słowa, mające podłoże w dyskryminacji i antysemityzmie.

Ostatnie przykłady w wątku o TVN24.

 

  • Popieram 3
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Zuzia napisał(a):

Dziwny wniosek, tym bardziej, że Żydzi są dumni ze swego pochodzenia.

 

Decyzję co do tego czy ta wypowiedź jest wyrazem szacunku z dumy pozostawiam do Twojej indywidualnej oceny, bo jak przypuszczam do wątku nie zerknęłaś, a jeśli zerknęłaś to może to przeoczyłaś.

Cytat

Prezydent dziekuje  zaslavowi( pochodzenie zydowskie) za film 

 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Zuzia napisał(a):

Jeśli coś trzeba ograniczyć na tym forum, to dyskusje polityczne, bo jest ich zdecydowanie za dużo, a forum ma inny charakter.

Problem w tym, że pod obecnymi rządami nie da się rozdzielić mediów od polityki, bo wszystkie decyzje KRRiT odnośnie mediów są polityczne.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z wypowiedzią Zuzi,ale też z Jantar.Powinniśmy popracować nad wyeliminowaniem polityki,która nie tylko weszła w nasze życie,ale się z nami powiązała.Może zacznijmy od nas samych.Przede wszystkim nie dajmy się wciągać i brnąć w tych tematach praktycznie prowadzących do nikąd.Wiem,że jest to trudne,ale osiągalne. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Zuzia napisał(a):

Jeśli coś trzeba ograniczyć na tym forum, to dyskusje polityczne, bo jest ich zdecydowanie za dużo, a forum ma inny charakter.

Ja się z tym zdaniem absolutnie zgadzam, nasze forum jest poświęcone innej tematyce, nie żadnej polityce.

Edytowane przez Darek z Ozimka
Poprawka.
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Darek z Ozimka napisał(a):

nasze forum jest poświęcone innej tematyce, nie żadnej polityce.

Niestety to polityka wkroczyła do mediów i nie da się już tego oddzielić grubą kreską, przykre, ale takie są fakty.

Aczkolwiek jestem przeciwnikiem typowej nawalanki politycznej i osobiście uważam że obecnie moderacja nad tym panuje i posty jawnie polityczne, nie mające związku z komentowaniem decyzji związanych np. koncesjami, czy tym co jest emitowane na antenie od razu lecą do kosza.

Natomiast wypowiedzi z podkreślaniem pochodzenia niektórych osób publicznych w specyficznych wątkach, jak w temacie TVN, są dla mnie osobiście skrajnie nacechowane negatywnymi przesłankami i to powinno być także usuwane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

👆A kolejnym krokiem  media niemal  do perfekcji opanowały sztukę manipulacji. Najlepiej do tego nadają się przekonania, poglądy na sprawy społeczne i światopoglądowe. Kanapowy oglądacz  wie czego może się spodziewać po TVN/ TVP..

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...