Skocz do zawartości

Forum SAT Kurier: dyskusja, propozycje


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość lakiman
2 godziny temu, Kiler napisał:

Skoro jest tylko 2 aktywnych moderatorów, chociaż @Misiek.też widzę czasem zagląda,

Rozumiem, ze jest podział na

- aktywni moderatorzy @kirk, @Barti

-nieaktywni , czyli wspomniany @misiek

- weterani 

 

 

2 godziny temu, tyrla napisał:

Ja bym chciał żeby moderatorem został @bgmt ale jak prosił o usunięcie konta to mówi się trudno.

Racja , szkoda byłyby świetnym kandydatem na moderatora.

 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już nic nie piszę w tym temacie. Szkoda klawiatury, bo i tak ostatecznie poleci to do kosza, tak jak i wszystko poprzednie.

 

Ale takie wypowiedzi administracji, jak ta poniżej wywołują tylko śmiech i politowanie... A najgorsze jest to, że wy na prawdę szczerze wierzycie w to co piszecie... Odchodzą użytkownicy, innych się cenzuruje, moderację krytykuje wiele osób (chyba, że uważacie, że to wszystko jedna i ta sama osoba?), ale no tak, nie ma żadnych powodów do refleksji i podjęcia dialogu. Najlepiej po raz kolejny usunąć wszystko i zamieść problem pod dywan.

  

23 godziny temu, Anita Kaźmierska napisał:

na chwilę obecną nie widzę powodu, dla którego miałby zostać usunięty z funkcji moderatora

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman

Najlepsze to jest ,ze moderator może mieć uprzedzenia do niektórych osób.

Dlatego , może dostałem 2 ostrzeżenia w odstępie 5 minut w jednym dniu...Niby za zaczepki,  gdy napisałem ,że Eurosporty są dostępne w aplikacji tylko dla klientów PC+. Był spokój jak @Kirk zajmował się moderowaniem.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GrubyBubu

Przecież z@Barti cały czas był problem i zawsze było powtarzane to samo że jest w porządku itd., ile osób dzięki niemu odeszło z tego forum to chyba wiecie, chciał robić "karierę" na innym forum ale na szczęście został odrazu spacyfikowany.



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, lakiman napisał:

Najlepsze to jest ,ze moderator może mieć uprzedzenia do niektórych osób.

Dlatego , może dostałem 2 ostrzeżenia w odstępie 5 minut w jednym dniu...Niby za zaczepki,  gdy napisałem ,że Eurosporty są dostępne w aplikacji tylko dla klientów PC+. Był spokój jak @Kirk zajmował się moderowaniem.

Jak widzę takie posty użytkownika który ma ponad 2k postów i nadal nie umie poprawnie stawiać znaków interpunkcyjnych to faktycznie moderacja na tym forum jest słaba. @Barti powinien od razu dawać ostrzeżenie i za drugim razem kilkudniowy ban.

Zanim ocenicie moderatora najpierw spójrzcie na swój styl pisania, bo tego na prawdę nie da się czytać.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to forum j. polskiego, czy techniczne? Ja rozumiem że należy się starać pisać poprawnie, ale już bez przesady. 

Wielu z nas używa komórek do pisania postów. Naturalne jest że przez komórkę łatwiej o błędy. 

Grubę błędy można wytykać, ale taki przytyk jak wyżej to już małostkowość. 

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman

@marrak bądźmy poważni.

Jest to forum o tematyce związanej z techniką,  czy forum o znajomości języka polskiego?

Nie chce mi się czytać Twoich postów.

Nie wierzę,  że jesteś omnibusem jeśli chodzi o zasady interpunkcji i ortografii. Zacznij od siebie , a potem oceniaj innych.

Miłego dnia , życzę :-)

 

* A upomnienie admina co do zasad ortografii , często jest dłuższe niż sam post.

W ten sposób wypowiedź staje się mało czytelna.

 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, dvbtowiec napisał:

Czy to forum j. polskiego, czy techniczne? Ja rozumiem że należy się starać pisać poprawnie, ale już bez przesady. 

Ale właśnie o to chodzi - nie mam żadnych uwag jak ktoś się pomyli, przeoczy etc. ale popatrz na jego post - w jednym zdaniu ma 3 razy użyty przecinek i 3 razy w inny sposób. Kolejny post i to samo.

 

21 minut temu, lakiman napisał:

Jest to forum o tematyce związanej z techniką,  czy forum o znajomości języka polskiego?

Tematyka jest różna, ale piszemy po polsku i są jakieś zasady: przed przecinkiem nie stawiamy spacji, po przecinku jedna spacja. Czy to takie trudne?

 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman

Błędy ortograficzne mogą razić, ale  ilość spacji przed czy po przecinku to nie jest ta sama waga .

Śmieszne są posty wytykajace tego typu " błędy".

To może poproszę o zakaz ( nad)używania emotek.

Mnie to czasami razi, bardziej niż jak ktoś postawi przecinek nie tam gdzie trzeba.

;-)

 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, dvbtowiec napisał:

Czy to forum j. polskiego, czy techniczne? Ja rozumiem że należy się starać pisać poprawnie, ale już bez przesady.

Przesadą jest moim zdaniem usuwanie pogrubionych pojedynczych słów czy jednego czy dwóch zdań wokół całej wypowiedzi, aby coś właśnie podkreślić, tworząc wokół tego swoje tłumaczenie.

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głupoty to wychodzą, kiedy ma się kłopoty z ortografią. A "większość" ma wyłączone, bo większość przeważnie myśli, że wie lepiej niż słownik ....

:lol:

 

A przy okazji - to może Redakcja zrobi jawny spis tzw. Świętych Krówek, które mogą więcej - to zaoszczędzi Forumowiczom mnóstwo czasu na słowne potyczki z taką Krówką.

:rofl:

Edytowane przez Max Taadjen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma tu żadnych "Świętych Krówek". Wszyscy traktowani są równo i sprawiedliwe, ale nic nie poradzę na to, że część użytkowników nie zgłasza postów, które uważają za niezgodne z regulaminem. Moderatorzy nie są w stanie wszystkiego sami wyłapać.

I źle się wcześniej wyraziłam odnośnie cech moderatora: "nie mieć uprzedzeń w stosunku do niektórych użytkowników". Miałam na myśli "nie mieć uprzedzeń do nikogo".

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...