Skocz do zawartości

Forum SAT Kurier: dyskusja, propozycje


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma to moim zdaniem żadnego sensu, wystarczy zmiana nazwy, a i tak przez pewien czas po 1 września większość użytkowników będzie z przyzwyczajenia korzystać z poprzedniej nazwy. Przy zmianie z nc+ na Platformę Canal+ nie robiliśmy żadnego restartu, tak więc tu też nie ma takiej potrzeby.

  • Popieram 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod względem nazw się nie zmieniły, tylko już tych kropek nie ma, a stopień, na jakim się jest.

9 minut temu, Poland napisał:

Tylko z drugiej strony trzeba będzie pozmieniać nazwy wszystkich tematów w dziale. Stąd była propozycja ode mnie by dział postawić od nowa żeby tego uniknąć. 

Łatwiej jest dopisać nową nazwę niż tworzyć wszystko od zera.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pan MarSag

Dzień dobry, zaproponowałbym dla łatwej nawigacji zmienić adres forum na: https://satkurier.pl/forum. Czemu? Ponieważ ten adres forum.satkurier.pl wydaje mi się przestarzały i jest za czasów gdy forum pracowało na silniku PhpBB. Pewnie i tak się nikt ze mną nie zgodzi, no ale cóż 🤐.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.08.2021 o 21:29, Kirk napisał:

Łatwiej jest dopisać nową nazwę niż tworzyć wszystko od zera.

Niby tak ale z drugiej strony można pójść śladem Cyfrowego Polsatu i zarchiwizować to co tyczyło się tego operatora. Gdybym był na twoim miejscu to nie uśmiechało by mi się czołganie się po 8 stronach celem korekty będących w nich tematów. Skoro CP robi reset zmieniając się w Polsat Box to my też go zróbmy. 

Poproszę @Specjalista Cyfrowy Polsat o opinię w tej sprawie. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież Polsat Box i Cyfrowy Polsat to ta sama platforma. Zmienia się tylko nazwa, nie ma żadnego "resetu", nie powstaje nowa platforma. Wszystkie tematy na forum nadal są aktualne. Nie widzę sensu archiwizowania czegoś, co jest obowiązujące. Oczywiście 1 września może wejść jakaś nowa, jesienna oferta, ale to samo może stać się w przypadku CANAL+ i nikt nie będzie z tego powodu zakładał wszystkiego na nowo na forum.

 

Porządek z nazwami tematów zrobię pewnie w okolicach 1 września.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam odnośnie CP pomysł, żeby wątki o starszych/niewspieranych dekoderach CP (wkrótce Polsat Box) przenieść do działu "Archiwum", mam na myśli odbiorniki takie jak:

Sagem ISD 3275/4275/4285

Samsung DSR 7000

Echostar DSB 606

Echostar DSB 616

Echostar DSB 707

Echostar DSB 717

Thomson DSI 30/50PO i wiele innych, starszych odbiorników od CP (wkrótce Polsat Box).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Poland napisał:

Niby tak ale z drugiej strony można pójść śladem Cyfrowego Polsatu i zarchiwizować to co tyczyło się tego operatora. Gdybym był na twoim miejscu to nie uśmiechało by mi się czołganie się po 8 stronach celem korekty będących w nich tematów. Skoro CP robi reset zmieniając się w Polsat Box to my też go zróbmy. 

Poproszę @Specjalista Cyfrowy Polsat o opinię w tej sprawie. 

 

Jest wytłumaczone, że nie będziemy zakładać nowych wątków, opinia osoby pracującej w tej platformie niczego nie zmieni. Poza tym więcej czasu zajęłoby tworzenie działu od nowa niż wymiana w nazwach garści wątków i wcale nie wymagałoby to czołgania po 8 stronach. A tak poza tym - do zmiany nazw tematów nawet nie musimy w nie wchodzić, taki to intuicyjny silnik jest ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiany dotyczą nazw marek i ich wyglądu nie na wpływa na zakres świadczonej usługi.
Podmiotem świadczącym usługi będzie nadal ta sama firma Cyfrowy Polsat Spółka Akcyjna – tylko od teraz będzie świadczyła usługi pod nowa  marką Polsat Box – które zastępują  markę  Cyfrowy Polsat.  Ponadto marka IPLA/ Cyfrowy Polsat GO zamienia się dla Państwa w Polsat Box GO.
Po zmianie marki w serwisie Polsat Box Go klienci nadal będą mieli dostęp do treści ze swoich pakietów jak również opcji dodatkowych, zgodnie z warunkami swojej oferty.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Specjalista Cyfrowy PolsatCzyli przekładając na język ludzki mamy reset największego operatora satelitarnego w kraju. 

Możemy więc tu na forum potraktować Polsat Box jako osobny byt mimo że pochodzi od Cyfrowego Polsatu tworząc dział od nowa lub edytować nazwy tematów tyle że z racji tego że jest ich sporo trzeba po pierwsze już zmieniać tematu a po drugie przewertować dział archiwizując zbędne tematy. 

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Poland napisał:

@Specjalista Cyfrowy PolsatCzyli przekładając na język ludzki mamy reset największego operatora satelitarnego w kraju. 

Dziękujemy za sugestie.

Edytowane przez Sentence
Nie cytujemy ostatniej odpowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Poland napisał:

@Specjalista Cyfrowy PolsatCzyli przekładając na język ludzki mamy reset największego operatora satelitarnego w kraju. 

Możemy więc tu na forum potraktować Polsat Box jako osobny byt mimo że pochodzi od Cyfrowego Polsatu tworząc dział od nowa lub edytować nazwy tematów tyle że z racji tego że jest ich sporo trzeba po pierwsze już zmieniać tematu a po drugie przewertować dział archiwizując zbędne tematy. 

Wyraźnie administracja napisała, że nie będzie nowych tematów tylko edytują nazwy starych tematów. Po co to ciągniesz i jesteś u[beep]liwy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam takie pytanie - czy nie można by posortować kanałów TV tak jak to jest w przypadku TVP?

bo obecnie większość kanały (poza TVP) są w kategorii "Polskie kanały FTA/CI" i według mnie lepiej by było gdyby np. kanały Polsatu było w kategorii "Polsat", kanały tvn było w kategorii "TVN" itd.

może wtedy było by więcej kategorii, ale moim zdaniem byłoby bardziej przejrzyście

i można by zrobić dodatkową kategorie główną - np. "platformy telewizyjne" - gdzie byłyby umieszczone kategorie tj. "Platforma CANAL+", "Polsat Box (Cyfrowy Polsat)", "Orange TV" itd.

Edytowane przez Bartosz10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...