Skocz do zawartości

Forum SAT Kurier: dyskusja, propozycje


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem jak długo jest ciemny motyw na forum, ale dopiero teraz go włączyłem. I taka moja propozycja. Czy jest szansa na rozjaśnienie ikon i nazwy loginu w prawym górnym rogu?

 

Ponadto, jak to jest z tymi motywami? Czy ich ustawienie jest przypisane do aktualnej sesji? Jeśli tak, to czy można to zmienić, żeby kolor można było ustawiać wraz z parametrami konta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za sugestie. Myślę, że z tym rozjaśnieniem ikon i nazwy nie byłoby problemu. Jak znajdę troszkę czasu, to się tym zajmę. Tej drugiej rzeczy chyba nie uda mi się zmienić, ale poszukam jeszcze jakichś informacji.

 

EDIT: Ikony i nazwa zostały rozjaśnione. Dodatkowo udostępniłam także gościom możliwość korzystania z ciemnego motywu, bo do tej pory było to możliwe tylko dla zalogowanych użytkowników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
W dniu 8.01.2021 o 10:48, Anita Kaźmierska napisał:

Jeśli @PowerTV lub jakikolwiek inny użytkownik forum zechce zmienić nick, to oczywiście ma taką możliwość. Wystarczy zgłosić to do administracji forum, tak jak np. ostatnio zrobił to @enski. Generalnie każdy ma nick, jaki chce (i na jaki pozwala regulamin forum), czy to standardowy użytkownik, czy konto oficjalne. Np. konto oficjalnie Cyfrowego Polsatu nie może nieć nazwy CANAL+ :D

 

A tak przy okazji, to oprócz Cyfrowego Polsatu z jakimś operatorem można jeszcze na forum dyskutować? Orange? Canal+?

Edytowane przez itho
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Szkoda , że widać "buźki" pod moimi postami od ignorowanej persony.

Żenada. :crazy: 

Ewidentnie chyba jestem w jego typie.☺️

Pic na wodę funkcja ignorowania,  skoro widać w odpowiedziach co pisze..

 

 

 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro i tak widać odpowiedzi , a zdarzyło się zobaczyć wypowiedź takiej osoby wyżej  dopisując posta nie będę korzystał z przysługującej możliwości ignorowanie tej czy innej osoby,  bo i tak mija się z  celem.

W przyszłości warto znaleźć jakieś rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Anita Kaźmierska napisał:

Rzeczywiście ta funkcja nie działa poprawnie na tym forum. Nie udało mi się znaleźć rozwiązania.

Można by było jeszcze wprowadzić , by można było tak zablokować osobę , by nie mogła odwiedzać profilu.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie tematu "Prawa filmowe premium" - może jakimś rozwiązaniem mogłoby być zamknięcie wątków typu: "Netflix - oferta programowa", "HBO GO - oferta programowa" i w dziale "Streaming i usługi VOD" pozostawić tylko wątki ogólne dla tych (i innych) platform?

Informacje o wszystkich nowościach byłby w jednym miejscu, bez konieczności dublowania. Tym bardziej, że część usług już teraz jest i w tv i on-line. 

Oczywiście to tylko luźna propozycja - nie wiem co na to inni użytkownicy forum i sama administracja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie było dobrze tak jak było (jest).

W "ofercie programowej" w dziale streaming można dyskutować nie tylko o filmach, ale i serialach, stan[beep]ach, dokumentach, koncertach itd tak jak to się robi w tematacie np. C+ Premium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, kamil2505 napisał:

Odnośnie tematu "Prawa filmowe premium" - może jakimś rozwiązaniem mogłoby być zamknięcie wątków typu: "Netflix - oferta programowa", "HBO GO - oferta programowa" i w dziale "Streaming i usługi VOD" pozostawić tylko wątki ogólne dla tych (i innych) platform?

Informacje o wszystkich nowościach byłby w jednym miejscu, bez konieczności dublowania. Tym bardziej, że część usług już teraz jest i w tv i on-line. 

Oczywiście to tylko luźna propozycja - nie wiem co na to inni użytkownicy forum i sama administracja.

A dlaczego zamykać np Netflix oferta programowa jak mam tylko ten serwis i nie chcę czytać o amazonach,CDA.......Niech zostanie ten i będzie taki gdzie będzie o wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, czerstwy napisał:

A dlaczego zamykać np Netflix oferta programowa jak mam tylko ten serwis i nie chcę czytać o amazonach,CDA.......Niech zostanie ten i będzie taki gdzie będzie o wszystkim.

Rzeczywiście nie ma sensu zamykać inne. Tak jak piszesz i napisał @bgmnt jest najlepiej

 

Także prosi się moderacje o przywrócenie interpretacji wątku "Prawa filmowe premium" do takiej, jaka obowiązywała jeszcze wczoraj. 

Edytowane przez Pawop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...