Skocz do zawartości

Forum SAT Kurier: dyskusja, propozycje


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zawsze można je potwierdzić w tapatalku jak ktoś ma potrzebę.

Ja na tyle długo jestem na forum, że cześć osób to wiem co napisze niezależnie od wszystkiego (zwłaszcza w tematach typu Netflix czy Viaplay), z późniejszymi lajkami dla tych postów to samo :).

Natomiast kto lajkuje obrażanie innych i wyzwiska to już inna sprawa, ale też stały zestaw.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, lakiman napisał:

Wracając do nieszczęsnych lajków.

Pytanie do moderacji.

Skoro jedni je widzą ( Tapatalk) to dlaczego dla innych są anonimowe?

Na forum mamy równych i równiejszych tym sposobem.

W ankietach widać kto jak głosuje, może lepiej aby reakcje były nie anonimowe.?

I Ty możesz użyć Tapatalka do sprawdzenia kto co lajkuje, dotyczy to też historycznych lajków :)

Dobrze, że zostało poruszone jak to wybadać, jeden z drugim już nie będzie czuł się tak anonimowy klikając przy powiedzmy "kontrowersyjnych" wpisach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu moderacja nie może czy tam nie chce odostępnić takiej możliwości?

Skoro posty nie są anonimowe to reakcje też takimi nie powinny być.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I słusznie, że nie udostępniają, po co kolejne wojny i bez tego bywa gorąco :)

Taki bufor bezpieczeństwa. A niech sobie lajkują do woli, Ty też przejmujesz się tymi reakcjami?

Z drugiej strony można wziąć Tapalka i ustalić sieć sympatii/antypatii po lajkach jak kogoś rajcują takie zabawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze myślałem że to jest forum specjalistyczne o telewizji i różnych zagadnieniach z nią związanymi. A tu się okazuje że byłem w błędzie i jest to forum wzajemnej adoracji ;) A tak bardziej poważnie to dajcie spokój z tymi reakcjami, kto by się tym przejmował? ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jeszcze takie zapytanie odnośnie usuwania postów - bo zauważyłem że niektórzy moderatorzy usuwają posty o charakterze bardziej "prawicowym", a posty "lewicowe", oczerniające TVP itd. przechodzą bez reakcji - Przykład wątki o TVN i TVN24 itp.

Czy nie powinno być równości - bez oczerniania żadnych nadawców, użytkowników itd. i traktowanie wpisów "lewicowych" tak samo jak "prawicowych"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś krytykuje niemerytorycznie, łamiąc regulamin, to jest to usuwane niezależnie od tego, jakie poglądy są wyrażane w poście i jakiej stacji dotyczą. To nie jest kwestia tego, czy to piszą osoby o poglądach prawicowych, czy lewicowych, bo tak bym to odróżniał, a nie tyle na zasadzie że posty są takie czy inne.

Przypomnę, że istnieje opcja zgłaszania postów, jak ktoś zauważy, że coś może łamać regulamin, to warto z tego skorzystać, a wtedy my to rozpatrzymy.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto też zwrócić uwagę, że polityka na forum jest zabroniona i tylko w związku z "Lex TVN" zrobiło się trochę luźniej w dyskusji i ciężko nawet było dyskutować nie przywołując polityki. Także posty nie były przenoszone do kosza na zasadzie "lewicowych" czy "prawicowych", a dlatego, że już rażąco łamały regulamin. :)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież nikogo taki wpis nie obraża to czemu ma być usunięty? Wyraził swoją opinię, może i kontrowersyjną, ale zgodna z regulaminem. Za SJP:

 

Cytat

nienawidzić

1. nie znosić kogoś, czegoś, mieć o kimś, o czymś jak najgorsze zdanie; żywić do kogoś nienawiść

 

Każde zgłoszenie jest analizowane i moderator podejmuje decyzję. Jeśli ktoś ma wątpliwości to zapraszam na PW, a nie teraz każdy wpis będziemy publicznie analizować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do nieszczęsnych lajków.
Pytanie do moderacji.
Skoro jedni je widzą ( Tapatalk) to dlaczego dla innych są anonimowe?
Na forum mamy równych i równiejszych tym sposobem.
W ankietach widać kto jak głosuje, może lepiej aby reakcje były nie anonimowe.?
Nie wiem jak inni, ale pod Tapatalk nie widzę reakcji jak pod przeglądarką.

@Delta21 nadal porównujesz przysłowiowe "jabłka do gruszek" i piszesz na zupelnie inny temat niż poruszyłem - czyli notoryczne lajkowanie wpisów, które nie są w żaden sposób merytoryczne i sprowadzają się do nazywania innych [beep].
Sprawa multikont jest na tym forum niestety powszechna także przez to, że społeczność jest dość mała i aktywnych jest kilkadziesiąt osób. Przez kilka lat używania forum sam wypatrzyłem co najmniej kilkanaście nicków, które były ostatecznie tymi samymi osobami - część wróciła po banie, część bo się "skompromitowała", jeszcze inni po to, żeby dyskutować sami ze sobą.
Tak zaczyna się polowanie na czarownice sam przez chwilę padłem ofiarą, mam nadzieję, że nie za twoją przyczyną. Na szczęście wszystko wyjaśniło się.



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można przy okazji zakazać używania zwrotu bitrate w innych :) A na poważnie sprawdzanie bitrate dla samego sprawdzania i wrzucanie do jednego worka nie ma sensu. Bo przepływność sprawdza się w kontekście czegoś, danej usługi, urządzenia. Daje pewien pogląd na jakość obrazu (bo jest jej składową), a co do tej opinie potrafią być bardzo skrajne.

 

Moi drodzy adwersarze, dobry zrzut z bitrate nie jest zły :) Jak pisałam wartości, były uwagi, że zmyślam, zaczęłam wstawiać zrzuty też niedobrze, bo za dużo jakby na forum był limit na ilość znaków i linków do obrazków. Kto ma z tym problem może Zuzię dodać do ignorowanych, żeby nie widzieć jej zrzutów z bitrate. Wiem też, że są tacy co na nie czekają. 

 

PS. Konto mam jedno, uwaga dla łowców multikont i postronnych. Bo znowu pojawiają się jakieś mętne aluzje bez pokrycia.

Edytowane przez Zuzia
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...