Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

I tu uwaga dla tych co nie mogą wziąć prezentu świątecznego.

Jest promocja :brawo:

Pani proponowała skorzystanie z promocji: HBO na 4 miesiące z rabatem 50%.

Tak piszę bo w tym gąszczu postów o umowach na 24 miesiące z monitorem nie widziałem nic na ten temat :smile:

 

To jest standardowa promocja dla abonentów, którzy w trakcie trwania umowy wyrażą chęć skorzystania z dodatkowego pakietu.

 

pozdrawiam

marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche sie dalem wysterowac przy przedluzeniu umowy na24m hd prestiz multiroom 15pln/miesiac a gadalem mu to mowil ze to w salonie cyfry ale nie za darmo jak wspominal niby z 35 na 15zl i tak tanio , nie wiem wkur sie lekko , 4paki wydac na splitter czy ladowac sie w ten multiroom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, a ja mam pytanie umowa kończy mi się w maju 2010. Czy jak zadzwonię teraz to pozwolą mi przekształcić obowiązującą umowę, czy muszę podpisać nową i czekać na wygaśnięcie starej. Może ktoś ma podobny przypadek i robił coś w tym kierunku ? Przekształcić to znaczy zawrzeć nową np; na 24 m-ce w ramach obowiązującej promocji.

Mi się kończy umowa w czerwcu 2010 roku, n niestety nie mogę przejść na nową promocję, gdyż podpisywałem umowę w marcu 2009 roku. Gość na infolinii, powiedział, że mógłbym, gdybym tą umowę zawarł w starym roku, czyli w 2008 roku i najpóźniej w grudniu. Wieć niestety pozostaje mi, albo obniżyć abonament do minimum i wziąć drugą umowę w nowej promocji, albo poczekać do czerwca, do propozycji jakie dostanę aby pozostać w cyfrze. Trochę szkoda. Ale wezmę drugą umowę, bo warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- czy są 4 miesiące C+ lub HBO gratis? Z naciskiem na lub. :D

 

Ale jak to "lub" ?

Według tego: http://swieta.cyfraplus.pl/?utm_source= ... istopadowa

jest i to i to gratis. W sensie razem, że przez 4 miesiące oglądasz za darmo zarówno CANAL+ jak i HBO, tak przynajmniej rozumiem ten obrazek reklamowy.

W Powitalnym+ o ile się dobrze orientuję jest C+ LUB HBO. Nie ma możliwości zakupu obu opcji na raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończyłą mi sie umowa z Cyfrą 31.10 Dostałem z Cyfry pismo że jest im przykro że zrezygnowałem z ich usług i że w każdej chwili są gotowi służyć pomocą i radą abym mógł ponownie korzystać z usług Cyfry+

Poszedłem do punktu by podpisać nową umowę i dostałem odpowiedź negatywną :( System wywala moje dane. Czy ktoś miał podobny przypadek?

W punkcie zostały dwa multiroomy i nie wiadomo kiedy będą nowe, Podobnie PVRy - sprzedawca nie jest w stanie udzielic info kiedy bedą dostepne. Telewizory - do miesiąca oczekiwania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończyłą mi sie umowa z Cyfrą 31.10 Dostałem z Cyfry pismo że jest im przykro że zrezygnowałem z ich usług i że w każdej chwili są gotowi służyć pomocą i radą abym mógł ponownie korzystać z usług Cyfry+

Poszedłem do punktu by podpisać nową umowę i dostałem odpowiedź negatywną :( System wywala moje dane. Czy ktoś miał podobny przypadek?

W punkcie zostały dwa multiroomy i nie wiadomo kiedy będą nowe, Podobnie PVRy - sprzedawca nie jest w stanie udzielic info kiedy bedą dostepne. Telewizory - do miesiąca oczekiwania

 

To lepiej sie spiesz i podpisz na kogos z rodziny bo u nas w okolicy PVR Philips nigdzie juz nie ma i nie wiadomo kiedy będa :) W jakich kolichach mieszkasz bo moze sie przejade po ten jeden PVR :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle że ja kartę oddałem i jest to potwierdzone. Dowiedziałem się przed chwilą, iż może byc taka sytuacja, iż w bazie będę figurować do 1,5 miesiaca po rozwiązaniu umowy i w tym czasie mogę mieć odrzucane oferty. Liczyłem na te darmowe hd-eki i chyba nic z tego... Szkoda ze tylko w pismie do mnie jest napisane "w każdej chwili"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wojcur, dokładnie! Ja sam jak zobaczyłem ofertę dla nowych abonentów, to nie mogłem uwierzyć, że nowym na dzień dobry proponują tańszy abonament, do tego więcej kanałów, kanały HD za darmo, Multiroom za darmo, a co najważniejsze - darmowy telewizor! Byłem w lekkim szoku, kiedy dowiedziałem się, że tak rzeczywiście jest! :-) Nam po prawie 10-ciu latach proponują zaledwie 2 miesiące GRATIS HBO. Śmiech i kpina! Stanowczo rezygnujemy ze starej umowy i podpisujemy nową!

 

Słuchajcie, pomyśleliśmy że skoro prawie nigdzie nie ma tych dekoderów, to my zamówimy sobie CYFRĘ+ wygodnie przez internet. Ale jak to zrobić przez internet, tak aby skorzystać z nowej promocji z telewizorem i dostać ten jeszcze jeden miesiąc, w którym będzie nas obowiązywała zniżka 50% na abonament (czyli łącznie 12 miesięcy).

Wchodzimy na stronę http://swieta.cyfraplus.pl/ a tam nie widzimy żadnego formularza w celu zamówienia usługi...

Pojawia się tylko formularz kontaktowy ("odpowiemy na wszystkie pytania"), ale my nie chcemy z niego korzystać, bowiem jesteśmy zdecydowani na zakup!

Daro 50@ to poczytaj jak traktują starych abonentów np n-ki .Tu masz coś Złote punkty możliwość przedłużenia umowy itp.Pamiętaj,że na rezygnację umowy obowiązują terminy/stary abonent chyba 3m-ce/a po tym terminie może nie być tak atrakcyjnych promocji.Jak się za dużo kombinuje to czasem wyjdzie się jak Zabłocki na mydle.Nie wiem dlaczego tak nie chcesz skorzystać z umowy przedłużeniowej na te 24m-cy/dekoder HD masz zapewniony jedynie przy braku trochę w póżniejszym terminie tak jak zresztą wszyscy /.Pozdrowienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cierpliwości, dziś dostałem informację sms-em od C+ że przepraszają za opóźnienie tłumacząc się dużym zainteresowaniem promocji itp

Z tego co gdzieś wyczytałem to kurier ma się kontaktować telefonicznie by uzgodnić termin dostarczenia. Czy to prawda nie wiem, może ktoś potwierdzi tą informacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Ponieważ jeszcze przed świętami planuje zostać nowym abonentem Cyfry+ chciałbym się Was poradzić w kilku kwestiach. Powiedzcie mi czy jest szansa,aby w grudniu pojawiła się jakaś nowa, lepsza promocja(np.pakiety i opcje za 50% przez cały okres umowy i opcje HD oraz dekoder PVR za darmo)? Myśle, że wybiore Pakiet Podstawowy+z Canal+,HBO oraz wszystkie opcje HD. Co o tym myślicie? Warto jeszcze troche poczekać?

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazują że będzie grudniowa promocja. Czy lepsza od tej co teraz? Nie mam pojęcia. Na razie niektórzy sugerują że dekodery PRV mają być dzierżawione za darmo. Tak mi się wydaje że promocja Cyfry może zależeć od promocji CP który obchodzi 10 urodziny i ponoć coś się szykuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cinemax przez 6 miesięcy gratis, a potem kłopoty?

 

W dniu dzisiejszym podpisałam w abo 24 - miesięczną umowę z TV na pakiet komfortowy. Zamawiając w centrum telefonicznym Cyfry + w/w pakiet wskazałam wymagane obligatoryjnie opcje premium: Canal + i HBO bez Cinemax. Przedmiotowe opcje premium miały być płatne przez pierwsze 6 miesięcy w cenie 14,95 zł, a w kolejnych 18 miesiącach w cenie 44,85 zł.

 

W umowie o abonament pracownik abo zaznaczył opcje premium: CANAL+, HBO i Cinemax.

 

Stwierdził, że w przypadku tej opcji premium Cinemax jest przez 6 miesięcy bezpłatny i można go odłączyć telefonicznie z upływem tego okresu. Taką informację otrzymał w centrali Cyfry +.

W załączniku do umowy Aneks Rabat w art 2. ust 1 tiret pierwsze jest zapis „dla Opcji „Canal+ HBO i Cinemax ze zniżką w wysokości 100 % aktualnej wartości Abonamentowej Opłaty uzupełniającej za tę opcję oraz w cenie 14,95 zł przez okres 6 kolejnych miesięcy, a następnie 54,55 zł przez kolejne 18 miesięcy dla Raty Miesięcznej”. Natomiast ust 2 tego artykułu stanowi, że „po upływie okresu promocyjnego wskazanego w ust. 1 odbiór objętej zniżki Opcji będzie odbywał się na zasadach (w tym opłatach) określonych w Umowie. Rezygnacja w okresie promocyjnych z którejkolwiek z Opcji otrzymanej w promocji w ramach Akcji Opcja, oznacza utratę promocji na tę Opcję”.

 

Kod tej oferty promocyjnej to TTV4 (Czy ktoś jest w posiadaniu procedury sprzedaży abonentów dla kodu: TTV4?)

 

W związku z powyższym, mam pytanie, czy mam zmodyfikować w ciągu 48 godzin umowę i zostawić pierwotnie wskazane opcje premium tj. Canal+ HBO. Czy też rację ma pracownik abo uszczęśliwiając mnie także Cinemaxem, że po 6 miesiącach mogę zrezygnować z Cinemaxu i przez kolejne 18 miesięcy opłacać Cyfrę + i HBO w kwocie 44,85 zł (nie wynika to z umowy).

 

Na marginesie, w reklamie internetowej i na ulotkach zniknęła właśnie opcja premium: Canal+ i HBO płatne przez pierwsze 6 miesięcy w cenie 14,95 zł, a w kolejnych 18 miesiącach w cenie 44,85 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, wziąłes opcje Canal+ HBO Cinemax i oczywiscie pakiet komfortowy+ z multiroomem za darmo i TV .

ta opcja jest za 14,95 przez 6 m-cy, potem po 54,55 przez 18 m-cy zgodnie z ulotkami C+.

Jak chcesz Canal+ za połowe ceny przez 24 m-ce to zrezygnuj z w/w opcji a weż tylko kanał i HBO przez 6 m-cy gratis.

Nie będzie tu cinemax . Z tego co roumuje z ulotek tutejszego forum i informacji nie będziesz mógł zrezygnowac pozniej z części warunków umowy do 2 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Jestem abonentem Cyfry+ od października 2004r, od tego czasem wciąż posiadam abonament dawniej określany jako błekitny + w opcji dodatkowej 3 wymiary Discovery (63,90zł+8,00zł). Co ciekawe od 5lat miesiac w miesiac wciaz place 10zł najmu za stary juz dzis jak swiat dekoder Philipsa.

 

Od kilku miesięcy zastanawiałem się nad rozwiązaniem umowy tudzież przerzuceniem się na konkurencję no i nadarzyła się promocja listopadowa. Jestem generalnie zdecydowany zerwać umowę, założyć nowa na żonę, z tym nie ma problemu. I tu moje zapytanie, czy dobrze rozumuje kwestię comiesięcznych opłat w wypadku wyboru pakietu Komfortowy+ na 24miesiecy z tunerem HD PVR i TV LG

 

Opłata abonamentowa: 63,9zł i przez pierwsze 11miesiecy połowa tej kwoty= 31,95zł

Opłata za Multiroom: brak

Opłata za Tv: 1zł

Opłata za tuner PVR: 10zł/mc

 

I kwestia dodatkowych pakietów jak C+, HBO et cetera. Czy jestem poniekąd zmuszony wykupować je kiedy skończy się okres ich darmowego odbioru?

 

Proszę o wskazówkę, bo wiadomym jest fakt, ze dodzwonienie się na infolinie Cyfry graniczy z cudem :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o tę promocje, to musisz mieć do końca okresu umowy opcję Canal i HBO. Reszta jest tak jak piszesz.

 

Napisz im maila z prośbą o kontakt z działu utrzymania klienta, albo zadzwoń na infolinię i poproś o przełączenie do tego działu, nie będziesz musiał rozwiązywać umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...