Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

dajcie znać czy dostaliście tvod cyfry bo ja czekam 11dni i nic .. :/:/:/

 

Stary, umiesz podróżować w czasie ? ;)

23.11 będzie 11 dni od wejścia promocji "w życie" :roll:

 

ciodik, jesteśmy abonentami pakietu KOMFORTOWEGO+ i OPCJI CANAL+ przez prawie 10 lat. Obecnie płacimy 93,8 zł + 10 zł kosztów wynajmu dekodera (uważamy to za zdzierstwo) = 103,8 zł.

 

Wiemy, że przy obecnej umowie musimy albo zwiększyć pakiet do PRESTIŻOWEGO+ i podpisać umowę na 24 miesiące albo podpisać nową umowę jako nowy abonent i wybrać tańszą opcję pakietu KOMFORTOWEGO+ z OPCJĄ CANAL+ i OPCJĄ HBO. Zdecydowanie wybieramy wariant drugi ze względu na:

- możliwość otrzymania telewizora

- niższe o prawie 20 zł miesięcznie ceny przy bardzo zbliżonej ofercie programowej

- wynajemn dekodera za darmo

 

W Waszym przypadku podpisanie nowej umowy oznacza średniomiesięcznie 96pln, ale macie dodatkowo w porównaniu z obecnym stanem rzeczy:

Wszytskie kanały HD za free

do C+ jeszcze HBO za free

Multiroom za free

No i najważniejsze, TV za 1pln

 

Wybór jest raczej oczywisty... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 tygodnie temu skorzystałem z promocji Cyfry wybralem sobie umowe na 13 miesięcy i dekoder HD z dyskiem, oczywiście nie mieli ich na stanie wiec dostałęm tymczasowo SD. Dziś obdzwoniłem wszystkich dystrybutorów w Łodzi i wszędzie informacja że dekoderów nie ma i nie ma widoków na to żeby się pojawiły. Zadzwoniłem więc do inforlinie Cyfry i tam miła pani uspokoiła mnie abym uzbroił sie w cierpliwość bo według niej do ... marca 2010 te problemy znikną . Do marca przyszłego roku ?? PO jakiego wafla robić promocję skoro nie jest się w stanie wywiązać z jej realizacją. Ja rozumiem że mieskał bym w jakiejs Koziej Wólce ale w końcu chyba Łódź to dosyć duże miasto. W tel N robili różne numery to myśłałęm chociaż że w Cyfrze będzie bardziej profesjonalnie a tu .. lipa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wojcur, dokładnie! Ja sam jak zobaczyłem ofertę dla nowych abonentów, to nie mogłem uwierzyć, że nowym na dzień dobry proponują tańszy abonament, do tego więcej kanałów, kanały HD za darmo, Multiroom za darmo, a co najważniejsze - darmowy telewizor! Byłem w lekkim szoku, kiedy dowiedziałem się, że tak rzeczywiście jest! :-) Nam po prawie 10-ciu latach proponują zaledwie 2 miesiące GRATIS HBO. Śmiech i kpina! Stanowczo rezygnujemy ze starej umowy i podpisujemy nową!

 

Słuchajcie, pomyśleliśmy że skoro prawie nigdzie nie ma tych dekoderów, to my zamówimy sobie CYFRĘ+ wygodnie przez internet. Ale jak to zrobić przez internet, tak aby skorzystać z nowej promocji z telewizorem i dostać ten jeszcze jeden miesiąc, w którym będzie nas obowiązywała zniżka 50% na abonament (czyli łącznie 12 miesięcy).

Wchodzimy na stronę http://swieta.cyfraplus.pl/ a tam nie widzimy żadnego formularza w celu zamówienia usługi...

Pojawia się tylko formularz kontaktowy ("odpowiemy na wszystkie pytania"), ale my nie chcemy z niego korzystać, bowiem jesteśmy zdecydowani na zakup!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tak zdecydowalem sie przedluzyc umowe chodzmam jeszcze umowe do lutego 2010

od grudnia 129zl przez kolejne 24miesiace prestiz hd+

lcd tv za 1zl w ciagu 2tyg powinien byc kurier

dekoder phil hd pvr na 24m na wynajem za 0zl

multiroom mozna dostac ale na to osoba umowe podpisujesz w pkt cyfry

wiec zaraz sie wybieram do cyfry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ja jestem abo. cyfry od 8 lat i cyfra zaproponowala mi takie cos:

PRESTIZ HD + za 129zl na 24 miesiace (to juz lepiej niz do tej pory placilem 168.90)

TV LCD za 1zl. (niby kurier ma dostarczyc w ciagu 3 dni po uprzednim powiadomieniu mnie sms-em przez C+ )

DEKODER PVR HD wynajem za 0zl. (chociaz dobrze ze nie musze oddawac pvr hd tego co mam i nie dostac jakiegos nie dzialajacego uffff!!! :lol2: )

MULTIROOM za 15 zl na miesiac na 24 miesiace (multiroomu nie bralem bo mam jeszcze CP i DIGI :jupi: )

no i polakomilem sie 60 zl niby zaoszczedze :D

pierw zadzwonilem na infolinie 22\ 310 45 45 a potem podali mi nr tel 22\ 310 45 10 i tam dobijalismy targu!!! :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swiety, proponują Ci (po 8 latach !!!) gorsze warunki niż nowym abonentom! Ja bym ich odesłał na drzewo!

Pakiet PRESTIŻOWY+ dla nowych abonentów kosztuje 75,45 zł przez 11 do 12 miesięcy !!!

A za Multiroom nic nie płacą !!!

 

My po prawie 10-ciu latach domagalibyśmy się co najmniej tego, co otrzymują nowi abonenci na dzień dobry. Niestety, nie zawsze tak było. Przez prawie 10 lat żyliśmy w przeświadczeniu, że korzystamy z bardzo dobrej oferty i utrzymywaliśmy starą umowę, nie dostrzegając możliwości jakie mają nowi abonenci! Niestety, przekonaliśmy się na własnej skórze jak niewiele znaczy dla CYFRY+ lojalność abonenta !!! Teraz wycofujemy się ze starej umowy i podpisujemy nową !!!

 

Chcemy to zrobić przez internet, ale nie wiemy dokładnie jak !!! Na stronie http://swieta.cyfraplus.pl nie ma odpowiedniego formularza. Kolejny minus dla firmy !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojt@s zadzwonisz pod nr tel 22/310 45 45 i zapytasz czy są jakieś propozycje dla Ciebie w ramach przedłużenia umowy tak jak ja to zrobilem tam podaja ci jeszcze inny nr tel 22/310 45 10 i tam juz dobijasz targu na poczatku proponowali mi jakies 150zl ja mowie ze jeszcze mniej ze tyle placilem przez tyle lat :lol2::lol: to dadza tobie 129 no mniej mi sie juz nie udalo bo ponoc juz nie mogli aaa i jesli sie zgadzasz wyslu[beep]esz ustnej umowy czytaja ja przez telefon i tyle :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, a ja mam pytanie umowa kończy mi się w maju 2010. Czy jak zadzwonię teraz to pozwolą mi przekształcić obowiązującą umowę, czy muszę podpisać nową i czekać na wygaśnięcie starej. Może ktoś ma podobny przypadek i robił coś w tym kierunku ? Przekształcić to znaczy zawrzeć nową np; na 24 m-ce w ramach obowiązującej promocji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dzwoniłem do Cyfry włączyłem sobie na weekend HBO w ramach projektu 48h.

I tu uwaga dla tych co nie mogą wziąć prezentu świątecznego.

Jest promocja :brawo:

Pani proponowała skorzystanie z promocji: HBO na 4 miesiące z rabatem 50%.

Tak piszę bo w tym gąszczu postów o umowach na 24 miesiące z monitorem nie widziałem nic na ten temat :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tego biadolenia, że nowy abonent ma lepiej niż stary. Zawsze tak było, jest i pewnie nieprędko się zmieni. To samo jest u operatorów komórkowych, z tą różnicą, że oni dzwonią przed końcem umowy i proponują aneks. Od 2-3 lat co roku przechodzę 2 razy przez proces przedłużania umowy w Orange, za każdym razem mam trochę gorsze warunki niż nowi klienci w danym momencie, więc mnie to już wcale nie dziwi. O pozyskanie nowego klienta dba się zawsze bardziej niż o utrzymanie starego, tym bardziej takiego, który płaci i się nie czepia. Ja czekam z wypowiedzeniem do grudnia, zobaczę jaka będzie promocja, wyślę wypowiedzenie, zobaczę co zaproponują, choć i tak wiem, że będą to gorsze warunki niż dla nowych abonentów, wtedy wezmę drugą umowę i tyle. Mam tylko nadzieję, że kanały HD będą przez cały okres umowy tak jak teraz, na tym mi zależy najbardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie do znawcow tematu : jak juz pisalem bede mial ten multiroom , mam dwie anteny jedna 60cm i druga 90cm , moje pytanie jest takie czy moge podalczyc 2 dekodery pod 2 anteny tak zeby mi smigal multiroom ?to chyba dziala jak wifi , obecnie korzystam z tej 60cm ,ale jak wjedzie mi ten phil hd to musze go podlaczyc pod ta 90cm zeby mi dobrze odbieraly programy hd ,, czekam na odp jak tos wiem , dzieki i pozsrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasada jest bardzo prosta: jeden dekoder podłączasz do jednej czaszy, drugi do drugiej. Możesz też zainstalować tylko tą wiekszą antenę i do niej dokupic konwerter twin. System muliroom polega na tym że masz dwa dekodery i dwie karty, z tym że jend z tych kart musi być aktywowana co jakis czas. Po aktywacji masz 6 godzin oglądania i potem znów musisz aktywować. jak to robic piszą na stronie cyfry, wystarczy poszukac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to [beep]ka mam problem. :/ Planuję wziąc 3 grudnia cyfrę+ z HD i na święta pooglądać tego HD, a tu ponoć są braki z PVR HD. A samego dekoder HD też jest gdziekolwiek ciężko dostać, gdyż rzekomo wycofują > to kiedy dadzą nowy sprzęt :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko rozumiem kolego , dzieki za info

niech zostanie tak jak jest i tak pod ta 60cm bedzie dekoder ktory nie obsluguje hd wiec tylko pod 90cm podlacze tego phila hd i wszystko bedzie szmigac ;]

info prosto z salonu cyfry dekodery phil pvr hd dostepne beda od polowy grudnia nowe prosto z fabryki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Dzisiaj idę podpisać umowę w promocji "TV za 1 zł" (nowy abonent - pakiet Komfort+ HBO, Canal+, Multiroom, PVR HD za 10 zł/mc).

Pytanie do tych co już widzieli umowę: czy są tam jakieś kruczki, na które trzeba uważać (np. 'gratisowy' pakiet, który trzeba wyłączyć między 28 a 29 dniem miesiąca między 2 a 3 w nocy, bo inaczej będę musiał płacić za niego dodatkowo 129 zł/mc... :read: )?

W moim mieście skończyły się PVR HD, czasowo mają mi dać w zamian SD (oczywiście nie będę płacił tych 10 zł/mc). "Czasowo" oznacza w tym przypadku nawet do marca jak mnie poinformowali. Trochę mi się to nie podoba. Czy ktoś próbował zmienić/dodać jakiś zapis który by mi np gwarantował jakiegoś 'gratisa' związanego z tym, że nie ma sprzętu, który teoretycznie jest w pakiecie (tu wyobrażam sobie np, że jak w ciągu miesiąca nie dostanę dekodera PVR to np później będę go miał za 1zł/mc czy coś takiego...)

Czy Cyfra jest zobowiązana dostarczyć mi TV (ten za 1 zł) w jakimś określonym czasie (tydzień, dwa) ?

Dzięki za odpowiedzi, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...