Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wziąłeś Premium HD i opcji Filmbox. Jasno to wynika z tego co napisałeś, stąd te problemy. Choć "zwykły" Filmbox powinien hulać bo jest w komfortowym...

Aha, jeszcze dodam że dziwię się tym co już teraz kupują gdy do grudnia zostało niespełna 2 tygodnie, potem na początku grudnia będzie lament jak w zeszłym roku :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że się da skorzystać z kanałów HD nie biorąc dekodera HD. Wystarczy zaznaczyć chęć wzięcia dekodera PVR, czyli opcja dekoder Sd w oczekiwaniu na PVR. I wcale Abonent nie ma obowiązku wymiany dekodera do 31.03. po prostu jak go nie odbierze, to mu ta możliwość przepadnie i jedyna konsekwencja będize taka, że nie będize mógł mieć później PVRa dołożonego za 10pln, tylko za 20 i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie nie ma znaczenia czy dają do opcji HD dekoder SD na wynajem bo po prostu kupię ten dekoder (Pace) za 79 zł i ewentualnie po 2 latach sprzedam za ... 79 zł. :) to całkiem nieduże pieniądze. Bardziej mnie interesował dekoder HD z HDMI ale takiego niestety Cyfra+ nie oferuje do sprzedaży :/ (duży błąd). Kiedyś był nawet Humax w promocji. Nie wiem czy Philips to jedyna firma co potrafi robić odbiorniki HD dla Cyfry :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O! Mam:

Wielka świąteczna wojna o klienta platform cyfrowych wybuchła. Firmy robią wszystko, by przyciągnąć klienta. Bo, do wzięcia, jest nawet 600 tysięcy nowych abonentów. Rozdają nawet... monitory full HD za złotówkę.

Na wojnie o nowych abonentów najwięcej korzystają klienci. Bo rozdawanie najdroższych pakietów za pół ceny, czy dekodery i anteny gratis to już normalna oferta.

Firma Cyfra+ chce rozdać kilkadziesiąt tysięcy 23-calowych monitorów z tunerem FullHD. Tyle, że szybko jej się to zwróci - "gratis" kosztuje Cyfrę ok 1200 złotych, a każdy, kto skorzysta z promocji odda platformie 3600.

źródło: dziennik.pl

 

Hmm! Ciekawe jak to policzyli? :roll::P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

75,45 zł przez 11 miesięcy i 150,90 zł przez 13 miesięcy za prestiżowy+ ;)

Nie liczyłem, ale pewnie da to wspomniane 3600 zł :]

 

edit: policzyłem, nie całe 3000... może policzyli dla prestiżowego+ hd? ;>

 

edit2: skucha, prestiżowy+ hd też nie... :P

 

edit3: user niżej ma rację :) 150 x 24 to 3600... niby proste działanie, a się człowiek gubi ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pozniej panuje przekonanie,ze Cyfra to najdrozsza platforma.Prawda jest jednak zupelnie inna..Nie dosc ze najlepsza,to jeszcze conajmniej na tym samym poziomie cenowym,o ile nie najtansza,jesliby porownywac jako takie pakiety,gdzie jest cos do ogladania,a nie te najtansze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie: pakiet komfortowy+ z C+ i HBO, w ICA oferta na Pakiet Prestiżowy+ ze 100% rabatu na grudzień. Podczas rozmowy z CTA (tylko 28 min czekania) Pani mówi, że owszem oferta obowiązuje ale płaci się tak jak za pakiet, który jest uruchomiony (czyli Komfort z C+ i HBO - ok. 100 zł bo jeszcze w promocji).

Regulamin mówi: "2. W ramach Akcji, Abonent korzysta z Oferty Promocyjnej, w ramach której nabywa prawo do odbioru Pakietu Prestiżowego+ ze 100% rabatem na Ratę Miesięczną za ten Pakiet, określoną w Załączniku do Umowy (Stawka Promocyjna). Stawka Promocyjna obowiązuje od dnia Przystąpienia do Akcji do 31 grudnia 2009 roku (Okres Promocyjny)."

Kto ma rację? Umowa będzie wypowiedziana na koniec stycznia i nie ma większego sensu bawić się w późniejsze reklamacje ale może by coś na Filmboxie dało sie obejrzeć w święta. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po prostu jak go nie odbierze

A jak go nie dostanie! Bo w dalszym ciągu nie będzie. Ja to przerabiałem i Cyfra+ zachowała się jak dżentelmen.

 

A to w ogóle jest możliwe?

Mnie się wydaje, że od stycznia nie będzie żadnego problemu z dostępnością PVRów, szczególnie że w grudniu wchodzą nowe modele 500GB i będą ostro produkowane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małę pytanko, być może już padło:

Czy skorzystanie z promocji "LCD za 1 zł" powoduje, że z automatu dostaje się ten ich "wynalazek" - multirrom. Dla mnie to zupełnie zbędne i wręcz tego nie chcę (mam 3 tuner i spliter) ale człowiek z infolinii nie był w stanie jednoznacznie odpowiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś dzwoniłem do Cyfry w sprawie Canal+ i ponownie dostałem 4mc za 50% oraz co mnie zdziwiło wszystkie kanały HD też dostałem na 4mc a wcale oto nie pytałem...

Więc nie jest źle...

A mało tego wramach oferty specjalnej dali mi 2mc HBO za darmo...

Miły prezent na święta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to w końcu jest z opcjami dodatkowymi do pakietu Podstawowego+ dla nowych umów? Jedni piszą, że można otrzymać tylko 3xHD, inni że 5xHD. Czy przy umowie na 18 m-cy mogę bez żadnych konsekwencji zrezygnować po 5. m-cu z opcji HBO, a po 9. m-cu z opcji Canal+? Pojawiły się też informacje, że rezygnując z opcji HBO tracę również opcję Canal+, dlatego też lepiej nie aktywować opcji HBO, albo że po okresie darmowym należy utrzymać opcje do końca trwania okresu minimalnego. Proszę o weryfikację tych informacji, szczególnie te osoby, które skorzystały z takiej opcji, ponieważ jak się okazuje sami konsultanci do końca nie wiedzą. Czy wogóle w internecie jest do pobrania regulamin tej promocji, bo nigdzie nie mogę znaleźć? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...