Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Skończcie prowokować i pisać bzdury :!: Wszystkim mówią że czeka się 14dni. Do mnie kurier już dzwonił i ma mi przywieźć w poniedziałek po południu. A pilot jest dołączany do telewizora :!:

No to masz szczęście, oto co dostałem na komórkę: "DROGI ABONENCIE PRZEPRASZAMY ZA ZWLOKE W WYSYLCE TELEWIZORA.OPOZNIENIE SPOWODOWANE JEST OGROMNYM ZAINTERESOWANIEM OFERTA PROMOCYJNA. INFORMUJEMY,IZ OPERATOR LOGISTYCZNY OBSLUGUJACY WYSYLKE TELEWIZOROW SKONTAKTUJE SIE TELEFONICZNIE LUB SMS-EM NA 3DNI ROBOCZE PRZED DOSTAWA SPRZETU.PROSIMY O CIERPLIWOSC I WYROZUMIALOSC". Zaznaczam, że wziąłem udział w promocji dla abonentów już pierwszego dnia około 12.00, miało być 3 dni robocze, a teraz to może być kiedyś ...

 

 

Tez dostałem takiego smsa. Brak słów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mogę zamówić cyfrę + pakiet podstawowy z telewizorem, a potem po 2 miesiącach dołączyć orange sport i canal + a to ostatnie mieć za pół ceny przez resztę trwania umowy?

 

Telewizor jest dostepny z pakietem komfortowym+ wraz z obowiazkowymi opcjami c+ i hbo oraz z pakietem prestozowym + i hd+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odwiedziłem dzisiaj paru dystrybutorów i z ciekawości pytałem w jakim terminie przysyłają TV - odpowiedz była żę w terminie do 1 miesiąca skontaktuje sie kurier w tej sprawie, o szczególach dostawy nic nie wiedzą.

Przeglądałem dokładnie umowę w której obowiązek zakupu telewizora za 1 zł spoczywa na abonencie w terminie do ostaniego dnia trzeciego pełnego miesiąca okresu minimalnego, po otrzymaniu warunków umowy i TV przez kuriera. W pozniejszym terminie warunki umowy o abonament pozostają w mocy, ale bez TV.

Ja to rozumiem w ten sposób że kurier przysle TV i umowę, a my musimy ja przeczytać, podpisać i sami odesłać do C+ oraz dokonać zapłaty 1 zł. przy rachunku w term max tych ok 3 m-cy. No bo dlaczego tak dziwnie ujeto treść tego Aneksu Umowy C+, jak kurier mogłby wszystko załatwic od ręki.

Wszystkiego dowiemy się jeżeli ktoś pierwwszy otrzyma ten TV i ten dodatkowy aneks, a będzie tak uprzejmy podzielić sie tymi wiadomościami.

Jeżeli jestem w błędzie proszę o sprostowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- "To najsilniejsza, najbardziej rozbudowana promocja w całej historii Cyfry+ i jednocześnie najbardziej atrakcyjna oferta promocyjna na rynku" - Trzeba to przyznać, nie lada rarytasy. Niestety nie ma róży bez cierni.

Nie ma ani jednego dekodera PVR HD czy HD. Fajna promocja, aż strach przegapić. Aż do telewizora ostatniego - ... monitor full HD za złotówkę. A po nim! Ma być jeszcze lepiej? Brać sie nie bać. Kurcze! Gdzie jest regulamin z tej promocji? W tak agresywnym otoczeniu konieczna będzie odpowiedź konkurencji. A rynek! Rynek tymczasem czeka na kolejny ruch konkurencji? Zawalczą o klienta? A tak w ogóle to lubią nas! Klienta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli stary, prymitywny, ale wciaz skuteczny numer handlowcow - wszystkim obiecali po TV, ale w praktyce dostanie co 10, a reszta moze obejsc sie smakiem z ulotki

 

takie numery zawsze wycinali w supermarketach RTV przed swietami - tani sprzet ale w ilosciach sladowych - a dziki tlum klebil sie od 4 rano przed wejsciem - kupilo 2 pierwszych a reszta tylko poobrywala sobie guziki

:jupi::jupi::jupi:

 

 

ja bez TV w pudelku obok pudelka z tunerkiem i karta nie podpisalbym zadnej umowy na 2 lata

:lol2::lol2::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla zainteresowanych: nie można wziąć w dzierżawę odbiornika SD jeśli bierze się opcje HD za darmo - takie połączenie ofert nie przechodzi przez system. Aby wziąć w promocji z telewizorem wszystkie opcje HD za darmo przez 24 miesiące trzeba dzierżawić odbiornik HD a nie SD. Za to można kupić odbiornik SD na własność za 79 zł (Strong lub Pace). Kiedy powiedziałem że mam już własny tuner HD i tuner SD będę używał z multiroomem w innym pomieszczeniu dystrybutor stwierdził że to rzeczywiście dziwne ale niestety tak jest w komputerowym systemie rejestracji sprzedaży . Kiedy zapytałem z kolei o możliwość kupna odbiornika HD za 199 zł - odpowiedź brzmiała: nie ma w/ogóle odbiorników HD na sprzedaż i nie będzie w najbliższym czasie :cry: Niestety są i ciemne strony promocji tzn. częsciowy brak przygotowania Cyfry+ do zapotrzebowania rynku. Apel do Cyfry+ : Prosze wycofać z oferty sprzedaż odbiorników HD za 199 zł bo Państwa oferta jest nieaktualna - potwierdzają to dystrybutorzy i infolinia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś wziąłem tą ofertę na 24 miesiące z telewizorem i dekoderem Philips HD. Pakiet jaki mam to komfortowy+ z opcjami C+, HBO. Po aktywowaniu karty multiroomu zaświeciły kanały oprócz kanałów: HBO HD, Filmbox Family, Filmbox, Filmbox Extra i Filmbox HD. Czy trzeba dłużej czekać na aktywację tych kanałów niż pozostałych :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko jednocześnie powinno się aktywować, sprawdź na pierwszej stronie umowie czy masz te kanały zaznaczone bo może sprzedawca zaznaczył samą opcję C+HD bez HBO HD i bez paczki Filmbox, chociaż podstawowy Filmbox jest w pakiecie komfortowym.

 

yyy, 2 dni na aktywację? pierwsze słyszę, jeśli tak to gratuluję im pomysłowości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie kanały powinny być od razu. karta główna aktywowała sie w ok 15 min u dystrybutora, pożniej karta dodatkowa multiroomu po ok 0,5 godz. Z kanałem HBO HD to miałem cały czas problemy ( pisałem o tym w poście dot. Philips 6201 HD) raz był, raz nie do czasu aż wgrałem nowe oprogramowanie do dekodera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko jednocześnie powinno się aktywować, sprawdź na pierwszej stronie umowie czy masz te kanały zaznaczone bo może sprzedawca zaznaczył samą opcję C+HD bez HBO HD i bez paczki Filmbox, chociaż podstawowy Filmbox jest w pakiecie komfortowym.

 

yyy, 2 dni na aktywację? pierwsze słyszę, jeśli tak to gratuluję im pomysłowości

Szkoda czasu. Byłem dziś światkiem takich interwencji u dystrybutora Cyfry+ , który odpowiadał to, co wcześniej napisałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

telefonicznie lub mailowo nie później niż do końca grudnia, możesz to zrobić nawet dzisiaj i chyba najlepiej przez formularz kontaktowy na ich stronie:http://www.cyfraplus.pl/_abo_formularz-email.html, napisz jedno zdanie, że od stycznia rezygnujesz z opcji C+

 

@Przecin, no to widocznie tak jak wyżej napisane o tych dwóch dniach oczekiwania :woot:

 

nie musi być miesiąc wcześniej, wyłączenie jest bezpłatne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz sprawdzam i brakuje mi już: C+ Film HD, C+ Sport HD, HBO HD, Filmbox Family, Filmbox, Filmbox Extra i Filmbox HD. A na początku chodził: C+ Film HD, C+ Sport HD tak przez 4 godziny. Co jest nie tak :?:

Jak powinna wyglądać umowa o abonament w puncie 6 przy pakiecie komfortowym+, żeby te kanały działały :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...