Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Widze że ten tv to istne "cudo" na które czekano jak na zbawienie. :lol2:

Mam nadzieje tylko że ci co teraz się cieszą policzyli dokładnie i wiedzą ile będą płacić w późniejszym okresie. Żeby potem nie pisali na forum jak to nie przeczytali i policzyli i że Cyfra zrobiła ich w banbuko. Mam nadzieje......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cudo to na pewno nie jest. Biorąc ofertę promocyjną Cyfry na pewno nie brałem tylko pod uwagę darmowego monitora tylko cenę jaką zapłacę przez te 2 lata. Za pakiet Komfortowy z Canal+ i HBO , kanałami HD, Filmboxami i Multiroomem (czyli prawie pełna oferta Cyfry) zapłacę średnio 95zł miesięcznie, więc nie licząc nawet telewizora wyszła mi oferta o 5zł tańsza niż w promocji N, gdzie tam za wszystko masz 99zł miesięcznie + do tego trzeba zapłacić aktywację za dekoder. A telewizor to tylko miły dodatek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwage twój wpis i jego kopie w innych wątkach to odnosze wrażenie że chodziło ci o telewizor. Oczywiście biore pod uwage wpisy innych forumowiczów.

No każdy bierze dla siebie co chce ale czy warto wiązać sie na 2 lata?

Jak już napisałem poczekamy rok i zobaczymy jakie wpisy będą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, że poprzednie wpisy dotyczyły telewizora, ponieważ wiele osób było zainteresowanych czy ktoś już go otrzymał. Moim planem było wziąść komfortowy i obowiązkowo Canal+ ponieważ często oglądam piłkę nożną, więc oferta płacenia 15zł przez 2 lata za Canal+ wydała mi się bardzo atrakcyjna. Dodatkowo darmowa usługa Multiroom także zadecydowała o skorzystaniu z tej oferty.

Co do telewizora to po przetestowaniu go mogę stwierdzić, iż żadna rewelacja to nie jest. Głośniki, które ma wbudowane są na niskim poziomie i najlepiej podłączyć coś lepszego. Obraz wydaje się bardzo dobry, ale pod pewnymi kątami nie wygląda już to za dobrze, więc najlepiej oglądać siedząc na wprost. Ale ogólnie dla mnie warto było skusić się na tą promocję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez te 2 lata wiele się zmieni i w ofercie i w cennikach. I oto głównie mi chodzi czy jest to przemyślana decyzja. Nie mówie że jest to zła oferta.

Poddaje pod wątpilwość sene 2 letniej umowy. Od kiedy ogłoszono tę promocje z tv za 1zł to na forum istny szał.

A to że te odboirniki pojawiły się na aukcjach internetowych to inna sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z przedmówcą. I choć oferta (generalna) C+ jest mi po drodze to nawet nie myslałem o tym żeby wiazac się na dwa lata tylko po to żeby mieć darmowy TV (23 cale to troche mało). W C+ jestem od poczatku i od kiedy zaczął być nadawany C+ w wersji cyfrowej mam pakiet komfortowy (teraz Komfortowy +) oraz Pakiet C+. Nie chcę też płacić za HBO przez cały czas trwania umowy ponieważ nie widze w tym ekonomicznego sensu. Włączam sobie HBO raz na 3-4 miesiące i to mi wystarcza do nagrania tych nielicznych pozycji na których mi zależy. telewizor 23 cale jest za maly żeby mógł być uzyty u mnie w domu a w kuchni, w łazience TV mi nie potrzebny. Umowa kończy mi się w styczniu 2010 roku i jedyne co mi zależy to wytargowanie od cyfry dobrej znizki na komfortowy + C+. No może jeszcze na kanały HD (szczególnie Eurosporty) ale to juz niekoniecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie wie co będzie za 2 lata. Ale patrząc na promocje świąteczne z zeszłego roku to po roku nie powiedziałbym , aby dzisiejsze oferty były o wiele lepsze. Każdy może czekać na coś lepszego, tylko później przez swoją zachłanność można później żałować i czekać kolejny rok. A pytanie się nasuwa jedno...Ile osób będzie czekać cały rok, aby pooglądać telewizję w domu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do osób które otrzymały TV czy kurier kontaktował się z Wami wcześniej i uzgodnił termin i godzinę doręczenia?

Też już dostałem monitor,kurier przyjechał bez uprzedzenia fart że byłem w domu.
Jeśłi jest tak jak napisał kolega to już jest przegięcie.I jeszcze jedno - jaka firma kurierska to dostarcza?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, nareszcie schodzą te TV :brawo:

Widze że ten tv to istne "cudo" na które czekano jak na zbawienie. :lol2:

Mam nadzieje tylko że ci co teraz się cieszą policzyli dokładnie i wiedzą ile będą płacić w późniejszym okresie. Żeby potem nie pisali na forum jak to nie przeczytali i policzyli i że Cyfra zrobiła ich w banbuko. Mam nadzieje......

:roll: jeżżeli o mnie chodzi zrobiłem sobie szczegółową kalkulację, więc wszystko wiem co i jak. Do tego mój komputerowy monitor jest już stary więc "zapasowy" monitorek i to tak duży jest OK.

Chociaż jak widziałem w sklepiej co niektórych ludzi to mam wątpliwości czy dotrwają z regularnymi opłatami do 24 miesięcy.

Co do długości umowy - ostatnio podpisałem z kablówką na TRZY lata wg świetnej promocji (-33% z dużego pakietu), a jak wiadomo kablówki baaaardzo niechętnie lub wcale nie robią zniżek.

 

Przy okazji - Ty nie chciałbyś i nie cieszyłbyś się z 900 zł free? 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ tiaszo

Powiedz coś więcej o tej dostawie:

1. Czy może odebrac ten TV inny domwnik czy musi byc właścicie z umowy.

2. Czy trzeba jakiś dodatkowy aneks przy tym podpisywać.

3. jaka firma kurierska to dostarcz, aby może samemu wcześniej do nich zadzwonić.

????????????

 

 

1. nie wiem czy może ktoś inny odebrać , ponieważ do mnie dzwonili i umawiali się na konkretną godzinę.

2.Podpisuje się dodatkowo umowę na telewizor, w której zawarta jest kara 800zł jeżeli zerwiesz wcześniej umowę

3 firma kurierska to OPEK (http://www.opek.com.pl)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, nareszcie schodzą te TV :brawo:
Widze że ten tv to istne "cudo" na które czekano jak na zbawienie. :lol2:

Mam nadzieje tylko że ci co teraz się cieszą policzyli dokładnie i wiedzą ile będą płacić w późniejszym okresie. Żeby potem nie pisali na forum jak to nie przeczytali i policzyli i że Cyfra zrobiła ich w banbuko. Mam nadzieje......

:roll: jeżżeli o mnie chodzi zrobiłem sobie szczegółową kalkulację, więc wszystko wiem co i jak. Do tego mój komputerowy monitor jest już stary więc "zapasowy" monitorek i to tak duży jest OK.

Chociaż jak widziałem w sklepiej co niektórych ludzi to mam wątpliwości czy dotrwają z regularnymi opłatami do 24 miesięcy.

Co do długości umowy - ostatnio podpisałem z kablówką na TRZY lata wg świetnej promocji (-33% z dużego pakietu), a jak wiadomo kablówki baaaardzo niechętnie lub wcale nie robią zniżek.

 

Przy okazji - Ty nie chciałbyś i nie cieszyłbyś się z 900 zł free? 8)

 

Właśnie masz tak myśleć, że free. Kampania się powiodła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwonili z cyfry że w środę 25-XI między 8 - 17 kurier podwiezie TV.

Trwało to troche, bo od 14 -11 -2009 r.

Wtedy dystrybutor mówił że do 10 dni roboczych (czyli max do 27 XI) dostarczą i jak faktycznie będzie kurier w środę to dotrzymają terminu.

Teraz juz ten dystrybutor mówi nowym klientom że do 1 m-ca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam jeszcze pytanie odnośnie tej promocji świątecznej. Tak ja wyżej już pisałem, chcę sobie aktywować na czas świąt pakiet Canal+. Któryś z kolegów napisał, że aktywuje się to poprzez ica.cyfraplus.pl w dziale PROMOCJE a problem w tym, że gdy tam wchodzę to napisane jest, że w chwili obecnej nie mają dla mnie żadnych promocji. Co robić? Mam do nich zadzwonić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...