Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no to możemy sobie trochę poczekać na te TV , ja dzwoniłem do Cyfry w piątek (12.11) kolo 9 rano , powiedzieli mi ze do 6 dni skontaktuje się ze mną kurier w celu doręczenia TV i aneks umowy(jutro jest 6 dzień). Do dzisiaj ani telefonu od kuriera ani tez nie zapowiedzianej wizyty kuriera :/ .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli bez obaw mogę w tej chwili całkowicie zawiesić usługi (starą umowę), tak aby nie płacić i jeszcze tego samego dnia podpisać nową umowę na to samo nazwisko i ten sam adres, tak? Proszę, potwierdzźcie to, bo nie chcę się wpakować w jakieś kłopoty.

 

Poza tym czy zawierając nową umowę np. przez internet mogę mieć pewność, że na 100% otrzymam telewizor? Na stronie http://swieta.cyfraplus.pl/ jest napisane, że liczba telewizorów jest ograniczona... Hmm... ???

Daro dziś wu mnie w pracy gościu /umowa do czerwca 2010 płacił 0k.170 zł abonamentu gdy powiedziałem mu,ze może zawiesić starą umowę i wziąć pakiet prestiż+HD + TV 23"za 1zł i Phila HD za ) zł dzierżawy na 24 m-ce/bez zmiany cen/chwycił za komórkę i po 10-u minutach oczekiwania zgłosił chęć zawieszenia umowy.Propozycje były jak wyżej jedynie opłata 150 zł.Na to ale mój kolega to samo dostał za 129 zł. Po chwili zgoda i zamiast 170ma to wszystko i nawet więcej za 129 zł +TV i dek HD.Więc daro50@ do dzieła za słuchawkę i czekaj nawet te 20 minut opłaci się.Pozdrowienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mnie interesuje pakiet Powitalny+ z umową na 13 miesięcy. Mam nast. pytania:

- czy rabat 50% obowiązuje przez 9 miesięcy

- czy są 4 miesiące C+ lub HBO gratis? Z naciskiem na lub. :D

- jeśli można i wybiorę HBO to czy dostanę dostęp do HBO Digital? (mam PVR-a z drugiej umowy)

- coś jeszcze dostaje się do tego pakietu?

- no i wreszcie sprzęt - mogę kupić dekoder SD za 79 zł lub CAM (za ile jeśli można)?

Przepraszam jeśli juz było ale naprawdę nie mam czasu czytac forum a na stronie Cyfry jak zwykle nie ma regulaminów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mnie interesuje pakiet Powitalny+ z umową na 13 miesięcy. Mam nast. pytania:

- czy rabat 50% obowiązuje przez 9 miesięcy

- czy są 4 miesiące C+ lub HBO gratis? Z naciskiem na lub. :D

- jeśli można i wybiorę HBO to czy dostanę dostęp do HBO Digital? (mam PVR-a z drugiej umowy)

- coś jeszcze dostaje się do tego pakietu?

- no i wreszcie sprzęt - mogę kupić dekoder SD za 79 zł lub CAM (za ile jeśli można)?

Przepraszam jeśli juz było ale naprawdę nie mam czasu czytac forum a na stronie Cyfry jak zwykle nie ma regulaminów.

do powitalnego nie ma c+ za friko ani

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek, dzięki za odpowiedź. A czy zawieszenie starej umowy jest bezpłatne?

 

Jesteśmy zdecydowani. CYFRA+ wyzyskuje "starych" abonentów. Chcemy to zrobić! To znaczy zawiesić lub obniżyć pakiet, aby za chwilę zrezygnować ze starej umowy i podpisać nową umowę. Mamy jeszcze jedno pytanie. Jesteśmy zainteresowani odbieraniem programów w HD na dekoderze z możliwością nagrywania. Rozumiem, że tych dekodów na razie nie ma w ofercie...

 

1. Czy możemy jednak podpisać teraz umowę na dekoder z HD i PRV, aby otrzymać go w późniejszym terminie?

2. Jeśli tak, to ile będziemy musieli na niego czekać (przy złożeniu wniosku u dystrybuta lub przez internet - czy zamawiając przez internet możemy liczyć na szybszą dostawę?)

3. Jeśli będziemy mogli otrzymać dekoder z HD i PRV w późniejszym terminie, to czy tymczasowo dostaniemy możliwość korzystania z jakiekolwiek innego dekodera, aby odbierać programy?

 

3. Interesujemy się także funckją Multiroom. Czy otrzymamy 2 dekodery?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@torre24

1. 9 miesięcy + ew. 1 miesiąc w ramach promocji dla internautów.

2. Możesz wybrać jedną z tych opcji premium na 4 miesiące gratis, później możesz zrezygnować.

3. HBO Digital jest dopiero od Podstawowego+ i tylko przy dzierżawie PVR HD na danej umowie.

4. a co za mało? co najwyżej darmowy najem dekodera SD.

5. SD - 79zł, CAM - dostępny dopiero od Podstawowego+ (99zł)

 

@cyfra.warszawa - procedura sprzedaży mówi co innego ;] "Jedna opcja do wyboru - PIERWSZE 4 PEŁNE MIESIĄCE Z RABATEM 100%"

 

@daro50

1. TAK

2. Tego nie wie chyba nikt, teoretycznie ostateczny termin wymian to 31.03.2009, musisz po prostu nachodzić punkt ;]

3. Dostaniesz tymczasowo dekoder SD

4. Pierwszy dekoder na wykup (SD - 79zł) lub wynajm (HD PVR - 10zł/miesiąc, SD - 0zł), drugi tylko na wykup (SD - 79zł, HD PVR niedostępny)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Czy możemy jednak podpisać teraz umowę na dekoder z HD i PRV, aby otrzymać go w późniejszym terminie?

Ja 6 listopada br, podpisałem umowę na dekoder HD PVR + canal ( dekoder PVR za friko przez 24 miesiące). Rzecz jasna nie mieli tych dekoderów dali mi dekoder SD ( peace) i czekam na wymianę

 

Gadałem dzisiaj z jednym dystrybutorów można podpisać umowę na HD PVR jeżeli nie ma tych dekoderów na stanie . dostajesz dekoder SD .. i oczekujesz na dekoder PVR ... i oglądaz programy cyfry zgodnie z umową ale bez programów HD..

Od 12 listopada jest trzeba płacić za wynajem dekodera HD PVR 10 złotych ( ale to dopiero jak dostaniesz dekoder PVR )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek, dzięki za odpowiedź. A czy zawieszenie starej umowy jest bezpłatne?

 

 

 

człowieku, o jakim Ty zawieszeniu umowy mówisz? nie ma czegoś takiego na dłuższy czas. jeśli uważasz, że zawiesisz starą umowę na 2 lat to się mylisz. musisz ją wypowiedzieć. odżałuj te 120 zł. na to i już.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lucass, masz chyba małe problemy z czytaniem ze zrozumieniem :-)

Wyraźnie napisałem, że zamierzamy...

"zawiesić lub obniżyć pakiet, aby za chwilę zrezygnować ze starej umowy i podpisać nową umowę".

 

Skąd Ci się wzieły 2 lata?

Gdzie ja pisałem o 2 latach?

 

Za co Twoim zdaniem musiałbym płacić wspomniene 120 zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daro50@ zgodnie z jednym postem -"Ja przycisnąłem panią i przed momentem za prestizowy hd+ wynegocjowalem 129zl

Podsumowując

1.Umowa na 24 miesiące z zagwarontowanym stałym abo

2.Opłata abonamentowa 129zł przez cały okres

3.Tv lg full hd za 1zł

4.Najem dekodera hd pvr za 0zł przez cały okres

 

Do konca obecnej umowy miałem jeszcze pół roku

Obecna umowa obowiazuje od 1 drudnia

 

Kary

400 zl za zerwanie umowy

800 zl za telewizor "- co przedstawiłem koledze a ten właśnie dostał jak w tym poście.Z braku dekodera HD dają w zastępstwie lub tak jak tylko będą mieli i umowę oczywiście można podpisać.W tym wypadku o ile mi wiadomo z różnych postów darmowy multiroom nie przysługuje a można go mieć na ogólnych zasadach.Jeszcze raz uczulam aby nie dać się z wyższą ceną a upierać się jak kolega na kwocie 129 zł i to jest maksimum jakie można uzyskać.Więc dzwoń i daj znać jaki wynik.Tylko pamiętaj,że przez te 24 m-ce nie można zniżyć pakietu i cena jest stała.Kara za zerwanie 1200 zł./400 umowa+800 telewizor/.Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

Za chwilę dołączę do"sateliciarzy" :P (nie wiedziałem że w końcu i ja w to wejdę ) - rzecz jasna, że skorzystam z nowej oferty Cyfry + :brawo: .

Dużo od Was już się dowiedziałem, ale niepokoi mnie fakt, że nie dostanę (prawdopodobnie) jeszcze dekodera HD PVR.

No to jak to jest: podpisuję umowę na dekoder HD i na kanały HD a przez jakiś czas nie mam szans zobaczyć kanału w rozdzielczości HD. Pytanie jak długo trzeba czekać i czy ten czas zostanie jakoś "odjęty" w pierwszym rachunku?

Druga rzecz, w ulotkach pod tą całą promocją jest zapis "DODATKOWO za pierwszy NIEPEŁNY miesiąc nie płacisz nic". Jest to prawda?

Pisze "dodatkowo" czyli nie ma mowy o jakiejś innej promocji. Dobrze rozumuję?

 

Jeszcze jedno pytanko odnoście instalacji: myślę, że w cenie tej promocji, gdzie multiroom jest free, instalator MUSI dać antenę z 2 konwertorami i pociagnąć 2 kable, tak? Dodam, że za instalację zapłacę 250 zł i drugi dekoder jest podobno w cenie.

Pytam o takie szczegóły, bo chę mieć przygotowany grunt przed podpisywaniem umowu :)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@daro50, napisałem Ci to chyba już wczoraj, pisz szybko wypowiedzenie i zmniejsz pakiet na powitalny (opłata 59zł.), 3 miesiące pakiet powitalny x 19,90 = 59,70 więc razem wychodzi 118,70 zł. za starą umowę i jest to najtańsza opcja aby zrezygnować ze starej umowy, tego i tak nie unikniesz więc po co przeciągać to w czasie? umowa bez problemu zostanie rozwiązana z końcem lutego, a Ty już od listopada lub grudnia będziesz miał nową umowę taką jak chcesz. po co dziesiątki pytań i zastanawiania się?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Wy sobie wyobrazacie zawieszenie,a pozniej rezygnacje?Przeciez to tylko odracza umowe,przeciagajac ja o ilosc miesiecy zawieszenia...Od kiedy to zawieszenie zalicza sie do czesci trwania umowy? :shock: Przeciez kazdy by tak robil,co spowodowaloby uniemozliwienie przez Cyfre prawdziwego zawieszania uslugi.To byloby bezsensowne ze strony uslugodawcy,gdyby dawal nam taka mozliwosc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- czy są 4 miesiące C+ lub HBO gratis? Z naciskiem na lub. :D

 

Ale jak to "lub" ?

Według tego: http://swieta.cyfraplus.pl/?utm_source= ... istopadowa

jest i to i to gratis. W sensie razem, że przez 4 miesiące oglądasz za darmo zarówno CANAL+ jak i HBO, tak przynajmniej rozumiem ten obrazek reklamowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez sie zastanawiam wlasnie nad ta promocja mam do konca umowy chyba z 3miesiace do lutego i czy wybrac tak zrobic jak lukas pisze obnizyc pakiet do min za te grosze i wyjdzie sto iles tam zlotych i wziac sobie 24m umowa ,ten lcd ,multiroom , dekoder zeby byl dobry do multiroom moze byc sd na wynajem tez , czy poczekac do kocna umowy do lutego a wiem ze ma byc tez jakas dobra promocja wtedy to oni sami beda o to zbiegac ,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daro50@ sytuacje która opisałem to koledze nic nie zawieszali i obniżali starej umowy a po rozmowie telefonicznej rozwiązali dotychczasową i założyli na jej miejsce tą nowa na 24 m-ce i wszystko.Więc nic nie rób a jedynie zadzwoń i sprawa powinna być załatwiona jak pisałem.Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marek, ale umowa Twojego kolegi nie została anulowana tylko przedłużona i nr abonenta zostaje ten sam.

 

@manolo, w lutym to na 100% nie będzie takich promocji więc korzystaj teraz jeśli już i jeśli Tobie okres podstawowy umowy kończy się w lutym to na powitalny nie zmienisz tylko najniżej na podstawowy co i tak wyjdzie przez 3 miesiące raptem kilka zł. więcej

 

do wszystkich zastanawiających się nad obecną promocją radzę poczytać wątek zamiast po raz setny zadawać te same pytania i używać opcji :szukaj: , zbliża się też koniec miesiąca więc jak chcecie wysłać wypowiedzenie to jak najszybciej.

 

dobranoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra robie tak zmniejszam obecny abonament do podstawowego do konca umowy 3m po 42zl i biore nowa na 24m tv, multiroom,dekoder phil hd na 24m wynajem za free, pakiet prestiz +, 75,45zl 12miesiecy kolejne 12po150zl co wyjdzie za 2lata okolo 112zl miesiecznie , moim zdaniem nie jest zle , chyba warto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daro50-ja pewnosci nie mam.Tylko na logike,nie wyobrazam sobie takiego zawieszania i rozwiazywania umowy.

Ja tam zdaze wypowiedziec w grudniu,o umowa zobowiazuje do konca stycznia,wiec mi sie nie pali.W ostatecznosci podpisze aneks na poczatku grudnia,w zaleznosci od ulepszenia oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@daro50, napisałem Ci to chyba już wczoraj, pisz szybko wypowiedzenie i zmniejsz pakiet na powitalny (opłata 59zł.), 3 miesiące pakiet powitalny x 19,90 = 59,70 więc razem wychodzi 118,70 zł. za starą umowę i jest to najtańsza opcja aby zrezygnować ze starej umowy, tego i tak nie unikniesz więc po co przeciągać to w czasie? umowa bez problemu zostanie rozwiązana z końcem lutego, a Ty już od listopada lub grudnia będziesz miał nową umowę taką jak chcesz. po co dziesiątki pytań i zastanawiania się?

 

Radzę przeczytać aneks do umowy. Ja mam w aneksie czarno na białym: Artykuł 1. Akcja Rabat pkt 6:

 

...w okresie minimlanym nie jest możliwa zmiana wybranego w Umowie Pakietu na Pakiet Powitalny. ...

 

Według mnie można tylko zmniejszyć abonament na pakiet podstawowy. Dotyczy to promocji z grudnia 2008 i umowy na okres minimalny 13 miesięcy (umowa styczeń 2008 - styczeń 2010).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...