Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Załozenia - pakiet Komfort+ z opcjami Canal+ i HBO Multiroom, Opcja HD z filmox - 0 zł ,

tuner HD 0 zł lub PVR HD 10 zł./m-c orza TV 1żł zakup.

Na całe 24 m-ce umowy :

 

1. pierwsze 6 miesiecy = po 46,90 zł za m-c

2. kolejne 5 m-cy = po 76,80 zł za m-c

3. pozostałe 13 m-cy = po 108,75 zł za m-c

 

Do Multiroomu musisz dokupic jakiś drugi tuner najlepiej niezalezny aby z gniazdami CI np. pod modul TnK lub polsatu bo w czytniku bedzie dodatkowa karta C+ lub w Cyfrze (u dystrybutora) podobno oprócz wynajmu drugi dekoder SD do umowy sprzedaja za ok. sto zł. na własnośc ( ale tego nie wiem na 100 % )

Zakładam że ten stary musisz oddać po wypowiedzeniu umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki serdeczne za wyjaśnienie. W moich kalkulacjach widziałem to zbyt optymistycznie, ale cóż hasło "PROMOCJA" tak działa. Pozdrawiam :)

 

 

@

 

Choć pocieszyłem się jeszcze kalkulacjami. Mianowicie pozostając 100lat za murzynami z moimi pakietem i starym tunerem w przypadku utrzymania tego przez 24 miesiące musiałbym zapłacić w sumie 1965,6zł a decydując się na powyższą ofertę dorzucając kilkadziesiąt złotych (w sumie wyjdzie to około 2078zł na 24m) mam większe możliwości programowe, jakościowe no i możliwości oglądania programów na drugim TV nie wspominając o fakcie otrzymania LG za free.

 

Co do starego tunera - nie mam bladego pojęcia, czy muszę go zdać czy nie. Choć zważywszy na ciągle uiszczanie opłaty za dzierżawę - pewnie TAK. Póki co jego dzierżawa wyniosła mnie 600zł a i tak muszę im oddać - śmiechu warte :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dowiedz się, ale wydaje mi sie że oprócz multipakietu ( to jest tylko opcja C+ w umowie) możęsz bez problemu podpisać umowe na nowy pakiet pełnowprogramowy z opcjami i w promocji, a wtedy te 2 m-ce zapłac dodatkowo. takiej promocji jak teraz lub ew. w grudniu w styczniu nie bedzie, zreszta nigdy nie było. A w sumie bez dobrej promocji te 2 m-ce zapłacisz póżniej kilkakrotnie więcej prze chociazby 13 m-cy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mike127, podpisz umowę z dekoderem HD, a wtedy dadzą Ci tuner SD w zastępstwie. Oczywiście jeśli odbiorników HD nie będzie na stanie. W ten sposób mając opcje HD (za darmo) dostaniesz tuner SD...

 

 

Czy przypadkiem nie jest tak że gdy dystrybutor zaznaczy dekoder sd w oczekiwaniu na hd pvr, to klient zobowiazuje sie na wymiane do konca 31 marca 2010? Jeżeli tego nie zrobi to bedzie płacił dzierżawe 10 zł za dek SD?

 

Podpisujac umowe i wybierajac dekoder SD nie ma mozliwosci wlaczenia opcji HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Infolinia cyfry jest bezbłędna , wczoraj dzwoniłem po promocje dla internautów , gość na poczatku nie wiedział w ogóle o co chodzi ,po tłumaczeniach i 25 minutowym spisywaniu umowy ktora ma byc przesłana do dystrybutora zaznaczył tylko hbo i canal+ choć mowilem , że prosze o opcje hd , hbo digital , hbo , c+ , multiroom , w rezultacie wysłał te umowe do jakiegoś apsu na totalnym koncu miasta gdzie chodnik zwijają nocą , który jest podobno centrum cyfry , po dwóch dniach i wielu probach kontaktu z apsem (telefony nie odpowiadaja) wyruszyłem do rzeczonego przed 17 a tu okazało sie , że jest zamkniety , wyraznie tłumaczyłem konsutantowi żeby umowe przesłał na dogonodny dla mnie aps , wiec ten do mnie , że ma tylko jeden punkt z tego miasta w systemie , gdzie faktycznie jest chyba z pięć... aż sie odechciewa .

 

Ps. Philips pvr dostepny w apsie w wałbrzychu .

 

Ps.2 ile poczekam na telewizor i jaka firma kurierska sie tym zajmuje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poniedziałek przedłużyłem umowę z cyfra na 24 m i oczywiście z telewizorem, powiedziano mi ze wciągu trzech dni skontaktuje się ze mną kurier , po drugim telefonie w piątek powiedzieli że cztery dni trzeba czekać dalej nic ani sms ani tel. Ciekawe jak długo trzeba będzie jeszcze czekać bo dzwonić co chwile do biura obsługi i czekać pół godziny to ja dziękuję . mam pytanie czy ten telewizor , monitor..... ma pilot bo słyszałem hasła ze nie bo to właśnie monitor z tunerem tv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest dokladnie tak jak napisal dog500 ,ale swoja droga to szkoda ze cyfra sie na to nie przygotowała. Większe problemy sa z dekoderami HD PVR ktorych juz praktycznie nie ma nigdzie a kiedy będą to jest kilka wersji począwszy od polowy grudnia skończywszy na na początku marca wiec nie pozostaje nic tylko czekac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mike127, podpisz umowę z dekoderem HD, a wtedy dadzą Ci tuner SD w zastępstwie. Oczywiście jeśli odbiorników HD nie będzie na stanie. W ten sposób mając opcje HD (za darmo) dostaniesz tuner SD...

 

 

Czy przypadkiem nie jest tak że gdy dystrybutor zaznaczy dekoder sd w oczekiwaniu na hd pvr, to klient zobowiazuje sie na wymiane do konca 31 marca 2010? Jeżeli tego nie zrobi to bedzie płacił dzierżawe 10 zł za dek SD?

 

Podpisujac umowe i wybierajac dekoder SD nie ma mozliwosci wlaczenia opcji HD

 

Lysaa, jeśli przeczytasz uważnie mój post to zauważysz, że nie pisałem o dekoderze HD PVR tylko o odiobrniku HD, który jest bezpłatny jeśli chodzi o dzierżawę...

mike127, po chwili refleksji małe sprostowanie. Nie będziesz mógł sprzedać tego tunera bo nie będziesz jego właścicielem. Może spróbuj wziąć na własność od Cyfry za 99zł moduł dostępu warunkowego HD...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odwiedziłem dziś jednego z lokalnych przedstawicieli Cyfry w Toruniu celem rozwiązania starej umowy. Nową prawdopodobnie podpiszę w poniedziałek, ale już z góry Pani wspomniała że HD PRV nie ma w całym Toruniu i ze na początek dadzą czasowo Pace lub Strong. Poza tym podpowiedziała mi, że pakiet Komfortowy+ z z pakietem HBO i Canal+ wyjdzie korzystniej niż Prestiżowy+, muszę się jeszcze nad tym zastanowić i mam nadzieje, że w poniedziałek będę już 'szczęśliwym' posiadaczem nowej umowy. Mam nadzieję, że do tego czasu stan magazynowy TV nie osiągnie zera :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mike127, podpisz umowę z dekoderem HD, a wtedy dadzą Ci tuner SD w zastępstwie. Oczywiście jeśli odbiorników HD nie będzie na stanie. W ten sposób mając opcje HD (za darmo) dostaniesz tuner SD...

 

 

Czy przypadkiem nie jest tak że gdy dystrybutor zaznaczy dekoder sd w oczekiwaniu na hd pvr, to klient zobowiazuje sie na wymiane do konca 31 marca 2010? Jeżeli tego nie zrobi to bedzie płacił dzierżawe 10 zł za dek SD?

 

Podpisujac umowe i wybierajac dekoder SD nie ma mozliwosci wlaczenia opcji HD

 

Lysaa, jeśli przeczytasz uważnie mój post to zauważysz, że nie pisałem o dekoderze HD PVR tylko o odiobrniku HD, który jest bezpłatny jeśli chodzi o dzierżawę...

mike127, po chwili refleksji małe sprostowanie. Nie będziesz mógł sprzedać tego tunera bo nie będziesz jego właścicielem. Może spróbuj wziąć na własność od Cyfry za 99zł moduł dostępu warunkowego HD...

 

Napisałem maila do kilku dystrybutorów Cyfry w okolicy opisując dokładnie o co mi chodzi (oczywiście nie napisałem ze chcę sprzedać dekoder SD). Do tej chwili odpisało mi dwóch: jeden napisał, że "niestety nie ma takiej możliwości", natomiast drugi: "można kupić dekoder sd i otrzymać pakiet kanałów w HD za darmo przez cały okres umowy". I bądź tu mądry człowieku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam pytanie i może tutaj otrzymam odp. bo do cyfry nie mogę się dodzwonić. Chodzi mi o informację dot. zmiany pakietu na jeden miesiąc tj na grudzień.

Mam komfortowy + z pakiet canal+ i trzy razu HD, jst to pakiet 50% na 11 m-cy. Na święta chciałbym sobie dorzucić HBO z HBO HD i A.P. HD E. sport 2 HD. Czy taka konfiguracja na grudzień jest możliwa i jak to będzie z kosztami.

Proszę o odp. bo przez te promocje to nie ma najmniejszych szans na kontakt z C+, zresztą juz wiele razy próbowałem i nic.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończcie prowokować i pisać bzdury :!: Wszystkim mówią że czeka się 14dni. Do mnie kurier już dzwonił i ma mi przywieźć w poniedziałek po południu. A pilot jest dołączany do telewizora :!:

No to masz szczęście, oto co dostałem na komórkę: "DROGI ABONENCIE PRZEPRASZAMY ZA ZWLOKE W WYSYLCE TELEWIZORA.OPOZNIENIE SPOWODOWANE JEST OGROMNYM ZAINTERESOWANIEM OFERTA PROMOCYJNA. INFORMUJEMY,IZ OPERATOR LOGISTYCZNY OBSLUGUJACY WYSYLKE TELEWIZOROW SKONTAKTUJE SIE TELEFONICZNIE LUB SMS-EM NA 3DNI ROBOCZE PRZED DOSTAWA SPRZETU.PROSIMY O CIERPLIWOSC I WYROZUMIALOSC". Zaznaczam, że wziąłem udział w promocji dla abonentów już pierwszego dnia około 12.00, miało być 3 dni robocze, a teraz to może być kiedyś ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...