Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przez te 2 lata wiele się zmieni i w ofercie i w cennikach. I oto głównie mi chodzi czy jest to przemyślana decyzja. Nie mówie że jest to zła oferta.

Poddaje pod wątpilwość sene 2 letniej umowy. Od kiedy ogłoszono tę promocje z tv za 1zł to na forum istny szał.

 

Właśnie ze względu na 2-letni okres zobowiązania nie biorę udziału w tej promocji...

 

Masz rację, że poprzednie wpisy dotyczyły telewizora, ponieważ wiele osób było zainteresowanych czy ktoś już go otrzymał. Moim planem było wziąść komfortowy i obowiązkowo Canal+ ponieważ często oglądam piłkę nożną, więc oferta płacenia 15zł przez 2 lata za Canal+ wydała mi się bardzo atrakcyjna. Dodatkowo darmowa usługa Multiroom także zadecydowała o skorzystaniu z tej oferty.

 

Wystarczy skorzystać z oferty utrzymaniowej i też masz Canal+ za 14,95 (wszystkie pakiety i opcje dodatkowe za 50% ceny), ale zobowiązanie jest tylko na 13 miesięcy. Chyba nie ma tylko multiroomu poniżej pakietu prestiżowego...

 

Nikt nie wie co będzie za 2 lata. Ale patrząc na promocje świąteczne z zeszłego roku to po roku nie powiedziałbym , aby dzisiejsze oferty były o wiele lepsze. Każdy może czekać na coś lepszego, tylko później przez swoją zachłanność można później żałować i czekać kolejny rok.

 

Tak, tylko, że piszesz nie do końca obiektywnie. Jeśli porównujesz promocje to może warto zaznaczyć, że ta zeszłoroczna była dostępna w grudniu (najlepsza oferta promocyjna co roku), a porównujesz ją z obecną promocją listopadową. Może lepiej porównaj listopad (a nie grudzień) z zeszłego roku do tego obecnego? Moim zdaniem na 99% tegoroczna promocja grudniowa i tak będzie lepsza od tej z listopada. A jeśli nie to i tak nic się nie dzieje bo mogę przedłużyć obecną umowę na 13 miesięcy (11 miesięcy po 50% zniżki na wszystko) gdyż chodzi mi przede wszystkim o Canal+ (tak jak rzekomo Tobie)... :)

 

A ja mam jeszcze pytanie odnośnie tej promocji świątecznej. Tak ja wyżej już pisałem, chcę sobie aktywować na czas świąt pakiet Canal+. Któryś z kolegów napisał, że aktywuje się to poprzez ica.cyfraplus.pl w dziale PROMOCJE a problem w tym, że gdy tam wchodzę to napisane jest, że w chwili obecnej nie mają dla mnie żadnych promocji. Co robić? Mam do nich zadzwonić?

 

A może zamiast pytać ciągle o to samo już drugi dzień, łatwiej jest użyć opcji :szukaj: i przejrzeć wcześniejsze wpisy w tym wątku? Wtedy wiedziałbyś od razu, że Ciebie ta promocja (prezent świąteczny) w ogóle nie dotyczy. W mioch poprzednich wpisach zamieszczałem regulamin w/w promocji w którym wyraźnie jest napisane, że jest to oferta dla abonentów, którzy swoją umowę zawarli najpóźniej do dnia 31.01.2009 roku. Natomiast Ty swoją podpisałeś w lutym 2009r...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy skorzystać z oferty utrzymaniowej i też masz Canal+ za 14,95 (wszystkie pakiety i opcje dodatkowe za 50% ceny), ale zobowiązanie jest tylko na 13 miesięcy. Chyba nie ma tylko multiroomu poniżej pakietu prestiżowego...

 

Jakbym był wcześniej abonentem Cyfry to pewnie bym skorzystał, ale nigdy nie byłem , więc dla mnie oferta utrzymaniowa nie była brana pod uwagę.

Co do oferty grudniowej to faktycznie mogłem się wstrzymać z analizą 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie minęło 48h od zawarcia umowy to do punktu sprzedaży i modyfikacja umowy. Miałem to samo także to jedyna opcja bo dzwoniłem na infolinie w tej sprawie i konsultantka sama powiedziała ze muszę to załatwić w punkcie sprzedaży.

Dzięki za dobrą radę. Dziś byłem w tym punkcie w którym zawarłem umowę i ją mi modyfikowali (włączyli mi brakujące: Premiun HD i paczkę Filmboxu).

Dla zainteresowanych dziś rano były w tym sklepie dostępne dekodery HD i HD PRV. :D Sklep jest w Sanoku. Dla zainteresowanych adres na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Cyfrę, prestiżowy+ od kilku lat, nigdy nie "bawiłem się" promocjami, płaciłem jak [beep] pełną stawkę, a C+ starych abonentów ma w d... Teraz myślę dość :) Nie wiem czy taki układ przejdzie: zmieniam pakiet prestiżowy na pakiet podstawowy i równocześnie wypowiadam umowę . Za 3 miesiące do końca starej umowy płacę 3x42 zł, albo punktami Złoty+. Równocześnie podpisuję nową umowę, świąteczna promocja, prestiżowy + na 13 mies. (9 miesięcy 75 zł + 4 miesiące 150 zł), z tego co czytałem dekoder sd jest za free i nie trzeba bulić 10 zł co miesiąc. HD na razie nie dla mnie, myślicie, że to przejdzie. Nie wiem czy mogę podpisać nową umowę na siebie, czy musi to być inny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej będziesz mieć ciężko na siebie podpisać nową umowę. Ja swoją zakończyłem 31 października. Rozliczyłem się z Cyfrą, dostalem od nich pismo że jest im przykro iż zrezygnowałem i że W KAŻDEJ CHWILI służą mi radą i pomocą gdybym chciał wrócić. Kilka dni temu wybrałem się do punktu sprzedaży i jak się okazało - mam brak zgody na podpisanie umowy. Facet w punkcie mi powiedział, że jest to możliwe, bo od końca umowy nie minęło 1,5 miesiąca. Ostatecznie moja kobieta podpisała na siebie, ale to takie dziwne dla mnie podejście... Na marginesie - podobno mogą być problemy z multiroomami, ja wziąlem ostatni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwonili z cyfry że w środę 25-XI między 8 - 17 kurier podwiezie TV.

Trwało to troche, bo od 14 -11 -2009 r.

Wtedy dystrybutor mówił że do 10 dni roboczych (czyli max do 27 XI) dostarczą i jak faktycznie będzie kurier w środę to dotrzymają terminu.

Teraz juz ten dystrybutor mówi nowym klientom że do 1 m-ca.

Mam pytanie jaki dystrybutor? niestrasz mnie nawet bo ja zawarłam umowę 19.11 i mam nadzieję że dostanę TV do świąt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

TV wysyłają po 10-ciu dniach ,a jest to spowodowane 10-cio dniowym okresem możliwości wypowiedzenia Umowy. Logiczne w sumie.

Najgorsze jest to, że już3 godziny czekam na aktywacjękarty... Ma tylko darmowe kanały ale to kicha :/

Acha, drugi dekoder dostałem free, tzn. był on zapłacony w cenie montażu.

Teraz mam 2 dekodery: Philips DSX 6010 i Strong SRT 6880. Jak będzie PVR (do 2 tyg.) muszę z któregoś zrezygnować, pytanie z którego? Philips wydaje mi się bardzo kobylasty, a Strong ma głośność na pilocie i telegazetę.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Właśnie masz tak myśleć, że free. Kampania się powiodła.

Kolego - napisz w końcu o Ci chodzi.

Jasne - ceną jest umowa na pełne 2 lata. I co z tego? PEŁNY PAKIET, z C+, HBO i ze WSZYSTKIMI HD itp. kosztuje coś koło 180 zł.

Można zamówić Cyfrę na 18-mcy. Raptem 6 mniej. I bez TV. Pewnie będą jakieś promocje za pół roku, za rok. No i co? Ważne jest co teraz się dzieje.

Ja zapłacę (średnio) 95 zł/m-c. DO tego mam TV. Jeśli zechcę, sprzedam TV i będę za tą kasę miał ok. 10 m-cy gratis.

Pewnie, że kampania się powiodła - ja skorzystałem, Ty nie. Myślę, że łopatologicznie wytłumaczone - koniec gadki o bzdetach :smile:

to pewne ze PVRy beda do 2 tyg?

Pewne jest, że w grudniu. Jak najszybciej - tak mi powiedziano.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Najgorsze jest to, że już3 godziny czekam na aktywacjękarty... Ma tylko darmowe kanały ale to kicha :/

A spróbowałeś PROGRAMOWANIE TERMINALA ? ja też czekałam ok 2 godz aby mi włączyli wszystkie programy, ale gdzieś pisało że trzeba przeprogramować terminal (opisane jest to w instrukcji jak to zrobić)i tak właśnie zrobiłam stwierdziłam że albo :locked: albo naprawię i ZROBIŁAM spróbój

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Najgorsze jest to, że już3 godziny czekam na aktywacjękarty... Ma tylko darmowe kanały ale to kicha :/

Zadzwoń na infolini ę 0801066066 lub 223104545 i wybierz 5 (reaktywacja karty), tam podaj nr swojej karty i powinno po kilkunastuminutach zaskoczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Właśnie masz tak myśleć, że free. Kampania się powiodła.

Kolego - napisz w końcu o Ci chodzi.

Jasne - ceną jest umowa na pełne 2 lata. I co z tego? PEŁNY PAKIET, z C+, HBO i ze WSZYSTKIMI HD itp. kosztuje coś koło 180 zł.

Można zamówić Cyfrę na 18-mcy. Raptem 6 mniej. I bez TV. Pewnie będą jakieś promocje za pół roku, za rok. No i co? Ważne jest co teraz się dzieje.

Ja zapłacę (średnio) 95 zł/m-c. DO tego mam TV. Jeśli zechcę, sprzedam TV i będę za tą kasę miał ok. 10 m-cy gratis.

Pewnie, że kampania się powiodła - ja skorzystałem, Ty nie. Myślę, że łopatologicznie wytłumaczone - koniec gadki o bzdetach :smile:

 

Blupol, można też zamówić w dobrej promocji na 13 miesięcy. To "raptem 11 miesięcy mniej" więc moim zdaniem słowo "raptem" robi wielką różnicę. I pamiętaj, że jak umowę z Cyfrą podpisujesz także w innej promocji to nie płacisz coś koło 180zł (jak piszesz) bo wtedy też otrzymujesz zniżki. Wystarczy tylko nie dopuszczać do tego żeby umowa "przeszła" na czas nieokreślony, co naprawdę nie jest trudne.

W zeszłorocznej promocji grudniowej była umowa na 13 miesięcy z czego przez 10 miesięcy 50% zniżki na pakiet główny, do tego Canal+ gratis przez 12 miesięcy, do tego 5 miesięcy gratis HBO, FIlmbox, Cinemax, Orange Sport (oraz chyba HBO Digital i wszystkie opcje HD), nie mówiąc już o dekoderze HD PVR w darmowej dzierżawie przez 11 miesięcy.

Tak więc jak widzisz nie dość, że tamta umowa jest prawie dwukrotnie krótsza to jeszcze pozwala w czasie jej trwania modyfikować (wyłączać) opcje dodatkowe kiedy się chce, a nie sztywno trzymać przez 2 lata to co się zamówiło dawno temu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się. I to właśnie miał na myśli rado_77 pisząc:

 

Właśnie masz tak myśleć, że free. Kampania się powiodła.

 

Moim zdaniem na umowie zyskali tak na prawdę tylko abonenci, którzy przez długi okres czasu nie korzystali z żadnych promocji i płacili za pełną ofertę (np. prestiż lub komfort plus wszystkie opcje dodatkowe), a ich umowy poprzechodziły na czas nieokreślony. Oni właśnie dostali telewizor za 1zł i do tego obecnie płacą mniej niż wcześniej za abonament.

Jednak tak jak napisałem powyżej, jest to tylko i wyłącznie moje zdanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat na stronie Cyfry jest info. Wraz z tv dostajesz multiroom gratis.

Ja mam Podstawowy+ i już zamówiłem i mam 5xHD. Nie wiem czy do powitalnego+ można dorzucić.

Co do Canal+ 50% płacisz właśnie w tej promocji z tv przez 11 lub 12 miesięcy. Wzależności czy zamawiasz przez internet czy nie.

O HBO gratis przez 6 m-cy nie słyszałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej no jak to.

Wchodzisz tutaj: http://swieta.cyfraplus.pl/?utm_source= ... istopadowa, klikasz w "zasady promocji" i tam nie ma napisane że aby mieć telewizor to trzeba brać jakiś szczególny pakiet. Podobnie jak nie jest napisane że trzeba cokolwiek brać żeby mieć Canal+ przez 24 miesiące 50% taniej ani żeby mieć HBO gratis przez 6 miesięcy :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To inaczej. Przeczytaj kilanaście ostatnich stron w tym wątku.

W tei informacji nie ma precyzyjnych zapisów ale chwila wysiłku umysłowego i można spokojnie zrozumieć.

Ale jak masz dalej wątpliwości to zadzwoń lub napisz maila do nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...