Jump to content
Barti

Kanały Polsat Sport Premium

Recommended Posts

Poczekam aż się na ipli ukażą i obejrzę za jakieś 2 tyg. bo tyle im to zajmuje,żeby udostępnić to za darmo. W między czasie będę omijał wszelkie strony z wynikami i będę żył w błogiej nieświadomości co do wyników, Za 2 tyg. będę oglądał retransmisję jak audycję na żywo. Na magazyn Ligi Narodów z 19.11 czekam do tej pory😒

36 minut temu, kingofsouth napisał:

Moglibyśmy się dowiedzieć, czemu służy ta blokada?Jaki jest powód takiej decyzji w CP?

Jeszcze jedno, to nie są wybrane transmisje, tylko blokada wszystkiego co ma miejsce na wszelakich antenach PSP.

No właśnie, jaki tu sens przy powtórkach na kanałach i w IPLI. Nie rozumiem, może to jakieś dziecko członka zarządu decyduje o tym, bo utworzono mu spec etat.

Stan na godz. 20.18 Jest wczorajszy magazyn LM na IPLI. Przynajmniej tam go nie zakodowali. :D

Edited by xut2zs

Beznadziejny dźwięk na PSP6.  Za mocno wchodzi kabina, nawet słychać kartki przewracane...

Jeszcze komentator w połowie hymnu mówi ''tego warto wysłuchać''. 

Idę na Inter....

7 godzin temu, kaeres napisał:

Czyli ty nie widzisz problemu?

Nie widzę w ogóle sensu oglądania całych spotkań z odtworzenia znając ich wyniki. Sport tylko na żywo.

• Confused 1

Masz bardzo małą wyobraźnię.
Ja oglądam (przynajmniej do tej pory tak robiłem) 2-3 mecze, jeden po drugim.
Wyobraź sobie, nie znając wyniku. Jeden na żywo i kolejne zaraz po nim.
Po to mam możliwość nagrywania aby taka właśnie możliwość mieć. CP mi ją odebrał.

Edited by Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.

4 godziny temu, Sorek21 napisał:

Nie widzę w ogòle sensu oglądania całych spotkań z odtworzenia znając ich wyniki. Sport tylko na żywo.

OK, sam jeśli oglądam to na żywo , jednak uważam,że po prostu taka ewentualność powinna być. Tak po prostu, Czasami coś nagrywam, chociażby dla archiwizacji ważnych wydarzeń.

Włączyłem wczoraj na kilkadziesiąt minut mecz Atleti - Monaco. Główny komentujący robił to co do niego należało. Bez fajerwerków, ale też i bez gadania zbędnych głupot. Natomiast ten drugi gość, który miał robić za eksperta, to jakiś dramat totalny. Gość raz na kilka minut rzucał po 2-3 słowa i to wszystko! W dodatku nie były to jakieś sensowe uwagi, tylko hasła typu "Ależ uderzenie w poprzeczkę". Jaki jej sens zapraszania takiego gościa do komentowania, skoro on nie jest w stanie nic powiedzieć?

Według rozpiski był to Jacek Ziober, ale nie jestem pewny po głosie czy to on. Mecz włączyłem około 70 min.

5 godzin temu, puszczyk napisał:

Włączyłem wczoraj na kilkadziesiąt minut mecz Atleti - Monaco. Główny komentujący robił to co do niego należało. Bez fajerwerków, ale też i bez gadania zbędnych głupot. Natomiast ten drugi gość, który miał robić za eksperta, to jakiś dramat totalny. Gość raz na kilka minut rzucał po 2-3 słowa i to wszystko! W dodatku nie były to jakieś sensowe uwagi, tylko hasła typu "Ależ uderzenie w poprzeczkę". Jaki jej sens zapraszania takiego gościa do komentowania, skoro on nie jest w stanie nic powiedzieć?

Według rozpiski był to Jacek Ziober, ale nie jestem pewny po głosie czy to on.

Czyli typowy Ziober. Zero do powiedzenia ma, zero czytania gry, zero ciekawostek.

• Sad 1
  • Upvote 1

Szczerze to gorszego gościa nie słyszałem  jako eksperta. Co Polsat w nim widzi to nie wiem.

Ten kto wybiera mecze LE to jakiś ****** ***** ******!!!! Jak można dać spotkanie o nic Astana-Dynamo, a nie pokazać meczu o stawkę Spartak-Rapid?! Studio oczywiście ważniejsze niż mecz na żywo. Ciekawe ile będzie gadki o Liverpoolu, a ile o samej LE... Chociaż ja tego nie obejrzę, tak że może ktoś mi na forum da znać czy się pomyliłem.

Guest kingofsouth

Faktycznie jest i to bez komentarza.

Tylko czemu jest tyle kanałów PSP i nie ma tego meczu na satelicie? 

PPV 3,4,5 tradycyjnie na nich plansze są wyświetlane.

Wychodzi na to, że by obejrzeć wszystko trzeba mieć Iple lub Iple + ofertę NC+ lub CP.

Edited by kingofsouth

Dziekanowski ma obsesję na punkcie Mourinho .. Masakra. Tak samo jak studio z dwoma Darkami- Dziekanowskim i W. 

• Upvote 1

23 godziny temu, xut2zs napisał:

Poczekam aż się na ipli ukażą i obejrzę za jakieś 2 tyg. bo tyle im to zajmuje,żeby udostępnić to za darmo. W między czasie będę omijał wszelkie strony z wynikami i będę żył w błogiej nieświadomości co do wyników, Za 2 tyg. będę oglądał retransmisję jak audycję na żywo. Na magazyn Ligi Narodów z 19.11 czekam do tej pory😒

No właśnie, jaki tu sens przy powtórkach na kanałach i w IPLI. Nie rozumiem, może to jakieś dziecko członka zarządu decyduje o tym, bo utworzono mu spec etat.

Stan na godz. 20.18 Jest wczorajszy magazyn LM na IPLI. Przynajmniej tam go nie zakodowali. :D

Stan na dziś:  blokada nagrywania  obowiązuje, dalej nie wiem na jakiej podstawie. Po za tym usunęli magazyn  LM  z wtorku z IPLI. Blokada zatacza coraz szersze kręgi.

Co do magazynu skrótów to w tej kolejce oglądałem na TVP, a dodatkowo widziałem z powtórki środowy magazyn z PSP i wiecie co nie wiem jak to się dzieje ale TVP w krótszym programie jest w stanie pokazać w swoich skrótach więcej akcji boiskowych także wybór jest prosty szczególnie, że nie mogę słuchać tego ględzenia p.Rojka.

6. kolejka LM

wtorek (11 grudnia)

18:45 PSP1 FC Schalke - Lokomotiv Moskwa

18:45 PSP2 Galatasaray - FC Porto

20:50 PSP1 Liverpool - SSC Napoli

20:50 PSP2 FC Barcelona - Tottenham Hotspur

20:50 PSP3 Inter Mediolan - PSV Eindhoven

20:50 PSP4 AS Monaco - Borussia Dortmund

20:50 PSP5 Club Brugge - Atletico Madryt

20:50 PSP6 FK Crvena Zvezda - PSG

środa (12 grudnia)

18:45 PSP1 Real Madryt - CSKA Moskwa

18:45 PSP2 Viktoria Pilzno - AS Roma

20:50 PSP1 Ajax Amsterdam - Bayern Monachium

20:50 PSP2 Valencia - Manchester United

20:50 PSP3 SL Benfica - AEK Ateny

20:50 PSP4 Szachtar Donieck - Olympique Lyon

20:50 PSP5 Manchester City - TSG 1899 Hoffenheim

20:50 PSP6 BSC Young Boys - Juventus

• Upvote 1

Proszę w tej chwili o stanowisko przedstawiciela CP o wyjaśnienie sprawy niemożliwości nagrywania na kanałach PSP na dekoderach CP.
Piszę oficjalne pisma na maila ale pozostają bez odpowiedzi, a jak się jej doczekam po 30 dniach to z pewnością jakieś lakonicznej, na którą znów będę musiał ciągnąć za język.
Może do końca trwania umowy się dowiem. Nie odpuszczę. Będę pisał oficjalne pisma, a jak sobie będziecie w kulki lecieć to je upublicznię z datami na FB i tutaj.

Edited by Barti
Nie KRZYCZYMY na forum.
  • Like 2
  • Upvote 4

5 godzin temu, kaeres napisał:

Proszę w tej chwili o stanowisko przedstawiciela CP o wyjaśnienie sprawy niemożliwości nagrywania na kanałach PSP na dekoderach CP.
Piszę oficjalne pisma na maila ale pozostają bez odpowiedzi, a jak się jej doczekam po 30 dniach to z pewnością jakieś lakonicznej, na którą znów będę musiał ciągnąć za język.
Może do końca trwania umowy się dowiem. Nie odpuszczę. Będę pisał oficjalne pisma, a jak sobie będziecie w kulki lecieć to je upublicznię z datami na FB i tutaj.

Pisz do @Specjalista Cyfrowy Polsat

Guest kingofsouth
6 godzin temu, Mariusz123 napisał:

No właśnie wszyscy jesteśmy ciekawi, dlaczego zablokowano możliwość nagrywania spotkań na PSP.

Trzeba dodać, że sytuacja dotyczy CP.

Ja już zadałem pytanie, czemu służy ta blokada? Oczywiście nie uzyskałem odpowiedzi.    :/

Edited by kingofsouth

Brak możliwości nagrywania występował także na którymś z kanałów VOD, jak dobrze pamiętam. Ale faktycznie, u mojego szwagra też brak możliwości nagrywania tych kanałów PSP. W ubiegłym tygodniu będąc u niego chciałem nagrać sobie mecz Bayernu,żeby w weekend obejrzeć powtórkę, a tu zonk.