Jump to content
Barti

Kanały Polsat Sport Premium

Recommended Posts

Ale jakiej odpowiedzi się spodziewacie poza taką, że wymaga tego wlaściciel praw, bo ochrona contentu itd? ;). Jedni dają na środku ekranu cyferki, drudzy blokują nagrywanie i tyle..

• Upvote 1

Kanały VOD też czasem mają blokadę nagrywania. Miałem zamiar kupić film i obejrzeć o wybranej przeze mnie godzinę po nagraniu i była blokada, więc zrezygnowałem z zamówienia. Inny film na sąsiednim kanale da się nagrać.

2 godziny temu, bugmenot napisał:

Ale jakiej odpowiedzi się spodziewacie poza taką, że wymaga tego wlaściciel praw, bo ochrona contentu itd? ;). Jedni dają na środku ekranu cyferki, drudzy blokują nagrywanie i tyle..

Niech odpowiadają i będzie piękny dowód jaki kit wciskają, skoro w NC+ można nagrywać...

Edited by vigoo
  • Confused 2

@vigoo i co to ma do rzeczy? W kablówkach cyferek na lidzie angielskiej na Canal+ też nie ma ;). Ich interesuje to co robią w ramach swojej platformy i jaką w tym względzie mają umowę.

• Confused 1

Odpowiedź jest oczywista- bo CP zablokował tą możliwość dla swoich abonentów. Ci mający te kanały np. przez NC+ mogą to czynić. Zdaje się,że możliwości nagrywania nie ma też wydarzeń PPV w CP. Te kanały są tak samo traktowane , nawet te PSP3-6 mają dopisek PPV by nie było wątpliwości :D Niestety CP utrudnia życie swoim abonentom, ciekawe czy chociaż teraz pozwalają swoim abonentom ustawiać listę kanałów.

@bugmenot tyle ma do rzeczy, że to nie kwestia właściciela praw.

Edited by wislok

Godzinę temu, bugmenot napisał:

@vigoo i co to ma do rzeczy? W kablówkach cyferek na lidzie angielskiej na Canal+ też nie ma ;). Ich interesuje to co robią w ramach swojej platformy i jaką w tym względzie mają umowę.

@wislok Ci wyjaśnił. Tyle ma do rzeczy, że to nie żadne zewnętrzne wymogi, tylko robota CP. Więc odpowiedzi typu "tego wymaga właściciel contentu" można między bajki włożyć...

Edited by vigoo
  • Like 1
  • Confused 2
  • Upvote 1

Taa, na tym forum czytałem już też o wymyślonych zakazach PPV dla LM i takie typu brednie.

Ale jeśli uważacie, że CP po prostu robi Wam na złość to przecież Wam tego nie zabronię, mimo, że to śmieszne :D.

Było już tyle rożnych tego typu akcji jak "blok" na angielską live dla NC+, blokady na przekaz internetowy itd, w Netii na giganagrywarce były blokowane kanały sportowe a tu wielkie zdziwienie i teorie spiskowe...

• Sad 1
  • Upvote 1

Czyli właściciel praw zabrania CP dać możliwość  nagrywania,ale NC+ już może? Rozmawiajmy poważnie. To kwestia CP. Dlaczego? Nie wiem, mogę się jedynie domyślać. Pewnie chcą w ten sposób ograniczyć ewentualne piractwo w sieci.

• Thanks 1
  • Confused 1
  • Upvote 1

O kwestii NC+ napisalem już wyżej, nie będę się powtarzał. Nie znasz tematu i tyle, to właśnie wlaścicela praw interesuje piractwo, bo to jego prawa i pieniądze za nie. Jak dasz bramki na YT  z kanału X to nie kanal X będzie zdejmował materiał tylko liga.

• Confused 1
  • Upvote 2

Z całym szacunkiem  dla twojej osoby ;) brakuje mi tutaj oficjalnego stanowiska platformy CP, a nie twojej opinii.

Edited by kingofsouth
  • Confused 1

6. kolejka LE

18:45 PSP1 SK Rapid Wiedeń - Rangers

18:45 PSP2 Villareal - Spartak Moskwa

18:45 PSP3 Sevilla - Krasnodar

18:45 PSP4 Besiktas - Malmo

18:45 PSP5 KRC Genk - Sarpsborg 08

18:45 PSP6 Akhisarspor - Standard Liege

20:50 PSP1 Olimpiacos - AC Milan

20:50 PSP2 Celtic - Salzburg

20:50 PSP3 Lipsk - Rosenborg

20:50 PSP4 FC Kopenhaga - Girondins de Bordeaux

20:50 PSP5 Slavia Praga - Zenit

20:50 PSP6 Arsenal - Qarabag

Sprawdźcie, czy możecie nagrywać na PSP 1 i 2, bo o dziwo mogłem teraz studio nagrać i chyba oczom nie wierzę.

Edited by Barti
Ort i liczne literówki. Wyjątkowo poprawiono post.

Ja mam możliwość nagrywania.

Edited by Barti
Niechlujna pisownia w poście. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Poprawiono post.

Włączyłem studio w przerwie meczu Schalke-Lokomotiv... Tomasz Hajto zdążył po raz setny opowiedzieć w telewizji historię Howedesa, który zdobył mistrzostwo świata, grając na nieswojej pozycji. Zdążył jeszcze powiedzieć, że czwarty zespół Bundesligi gra w eliminacjach do Ligi Mistrzów. :D

• Like 1

Witam,

Czy jest ktoś w stanie wyjaśnić mi dlaczego na 6 meczów grupowych FC Barcelony na kanałach Polsat Sport Premium wszystkie komentuje Andrzej Strejlau????? Ja wszystko rozumie ale ten człowiek nie ma żadnej wiedzy i nie dodaje swoją osobą nic wartościowego do transmisji a wręcz powoduje że mam ochotę wyrwać se włosy słysząc Pana w każdym meczu. Czyżby "znał" zawodników tylko jednej drużyny???

• Confused 2

W dniu 11.12.2018 o 21:16, VuYeK napisał:

Witam,

Czy jest ktoś w stanie wyjaśnić mi dlaczego na 6 meczów grupowych FC Barcelony na kanałach Polsat Sport Premium wszystkie komentuje Andrzej Strejlau????? Ja wszystko rozumie ale ten człowiek nie ma żadnej wiedzy i nie dodaje swoją osobą nic wartościowego do transmisji a wręcz powoduje że mam ochotę wyrwać se włosy słysząc Pana w każdym meczu. Czyżby "znał" zawodników tylko jednej drużyny???

A ja go uwielbiam. Świetna pamięć. Nie pasuje to nie ogladaj albo dźwięk wyłącz.

Edited by Barti
Prowokowanie kłótni na forum.
  • Upvote 1