Skocz do zawartości

Kanały Polsat Sport Premium


Barti
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, bugmenot napisał:

@vigoo i co to ma do rzeczy? W kablówkach cyferek na lidzie angielskiej na Canal+ też nie ma ;). Ich interesuje to co robią w ramach swojej platformy i jaką w tym względzie mają umowę.

@wislok Ci wyjaśnił. Tyle ma do rzeczy, że to nie żadne zewnętrzne wymogi, tylko robota CP. Więc odpowiedzi typu "tego wymaga właściciel contentu" można między bajki włożyć...

Edytowane przez vigoo
  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa, na tym forum czytałem już też o wymyślonych zakazach PPV dla LM i takie typu brednie.

 

Ale jeśli uważacie, że CP po prostu robi Wam na złość to przecież Wam tego nie zabronię, mimo, że to śmieszne :D.

Było już tyle rożnych tego typu akcji jak "blok" na angielską live dla NC+, blokady na przekaz internetowy itd, w Netii na giganagrywarce były blokowane kanały sportowe a tu wielkie zdziwienie i teorie spiskowe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli właściciel praw zabrania CP dać możliwość  nagrywania,ale NC+ już może? Rozmawiajmy poważnie. To kwestia CP. Dlaczego? Nie wiem, mogę się jedynie domyślać. Pewnie chcą w ten sposób ograniczyć ewentualne piractwo w sieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kwestii NC+ napisalem już wyżej, nie będę się powtarzał. Nie znasz tematu i tyle, to właśnie wlaścicela praw interesuje piractwo, bo to jego prawa i pieniądze za nie. Jak dasz bramki na YT  z kanału X to nie kanal X będzie zdejmował materiał tylko liga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Z całym szacunkiem  dla twojej osoby ;) brakuje mi tutaj oficjalnego stanowiska platformy CP, a nie twojej opinii.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6. kolejka LE

18:45 PSP1 SK Rapid Wiedeń - Rangers

18:45 PSP2 Villareal - Spartak Moskwa

18:45 PSP3 Sevilla - Krasnodar

18:45 PSP4 Besiktas - Malmo

18:45 PSP5 KRC Genk - Sarpsborg 08

18:45 PSP6 Akhisarspor - Standard Liege

20:50 PSP1 Olimpiacos - AC Milan

20:50 PSP2 Celtic - Salzburg

20:50 PSP3 Lipsk - Rosenborg

20:50 PSP4 FC Kopenhaga - Girondins de Bordeaux

20:50 PSP5 Slavia Praga - Zenit

20:50 PSP6 Arsenal - Qarabag

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włączyłem studio w przerwie meczu Schalke-Lokomotiv... Tomasz Hajto zdążył po raz setny opowiedzieć w telewizji historię Howedesa, który zdobył mistrzostwo świata, grając na nieswojej pozycji. Zdążył jeszcze powiedzieć, że czwarty zespół Bundesligi gra w eliminacjach do Ligi Mistrzów. :D

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czy jest ktoś w stanie wyjaśnić mi dlaczego na 6 meczów grupowych FC Barcelony na kanałach Polsat Sport Premium wszystkie komentuje Andrzej Strejlau????? Ja wszystko rozumie ale ten człowiek nie ma żadnej wiedzy i nie dodaje swoją osobą nic wartościowego do transmisji a wręcz powoduje że mam ochotę wyrwać se włosy słysząc Pana w każdym meczu. Czyżby "znał" zawodników tylko jednej drużyny???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.12.2018 o 21:16, VuYeK napisał:

Witam,

Czy jest ktoś w stanie wyjaśnić mi dlaczego na 6 meczów grupowych FC Barcelony na kanałach Polsat Sport Premium wszystkie komentuje Andrzej Strejlau????? Ja wszystko rozumie ale ten człowiek nie ma żadnej wiedzy i nie dodaje swoją osobą nic wartościowego do transmisji a wręcz powoduje że mam ochotę wyrwać se włosy słysząc Pana w każdym meczu. Czyżby "znał" zawodników tylko jednej drużyny???

A ja go uwielbiam. Świetna pamięć. Nie pasuje to nie ogladaj albo dźwięk wyłącz.

Edytowane przez Barti
Prowokowanie kłótni na forum.
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...