Skocz do zawartości

Kanały Polsat Sport Premium


Barti
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

32 minuty temu, the cable guy napisał:

Lubią dręczyć ludzi swoimi ekspertami i komentatorami. Ehh...

Jeszcze z "ekspertów" można zrezygnować. Ale co do samego spotkania to już słabo ( chociaż 😃 )  Ale, że  Engel ??? Dramat.

Edytowane przez flot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

To jest coś co odróżnia Polsat od Canal+. Ci pierwsi nie mają problemu z tym, żeby puścić na tych kanałach coś poza zapowiadaną na początku Ligą Mistrzów i Ligą Europy. To co się nie mieści na głównych kanałach ląduje bez problemu w PSP i abonenci konkurencji też mogą to oglądać, stąd są te mecze eliminacji, czasem jakaś liga holenderska, czy czeska. A z drugiej strony jest Canal+, który na tych swoich dwóch tworach, które dostępne są w CP nic innego niż Ekstraklasy nigdy nie puściło, mimo, że były przypadki, że mieli zajęte wszystkie pozostałe anteny, a jeszcze jakieś mecze w zapasie do pokazania zostały. Można było coś dać na tych dwóch kanałach, jak były wolne, ale po co. Konkurencji tego pokazać nie chcą, ale cierpią też swoi abonenci, którzy zamiast jakiegokolwiek innego meczu też oglądają powtórki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, czyli lepiej w ogóle czegoś nie puścić i nie obejrzy ani ten co ma to 6C+, ani ten co ma wszystkie, ani ten z konkurencji. Przecież nie chodzi o zabranie czegoś z tamtej paczki, tylko puszczenie tego co się nie zmieściło.

 

Dokładnie to samo co Polsat robi z PSP, puszcza to co nie zmieściło się w swoich kanałach. I wyobraź sobie, że też jest taka sytuacja, że nie każdy w CP ma PSP, dokładnie twoja teoria i co teraz ludzie powinni narzekać, że ktoś może obejrzeć to na PSP, a on nie może? Tak czy siak, by tego nie miał, więc nie rozumiem, czemu ma narzekać, że ktoś inny może coś obejrzeć. A jak też to chce to zawsze może taki pakiet wykupić.

 

Więc sorry, ale nie trafia do mnie ten argument. Już pomijam w ogóle fakt, że tak samo abo C+ może sobie podnieść pakiet, jak mu na tym zależy, a z drugiej strony jak ktoś ma te dwa kanały u konkurencji, to też za nie zapłacił, więc tak, nie widzę w tym nic złego, że konkurencja mogłaby coś zobaczyć, czego ten z 6C+ nie może.

Edytowane przez nix124
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co się nie mieści jest w tv przez internet ewentualnie w C+now😉W 6C+ jest pełny sport a C+ ekstraklasa jest  przy 8 C+ tak jest od zawsze. Zresztą z piłki wszystko jest przy 6C+ i nSport.A tu wymyśły by płacili więcej bo ktos sobie wymyśla tu by na kanałach  dla Ekstraklasy przenosić inne transmisje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie przenoszenie transmisji, o czym tu piszesz człowieku? Proponuję naukę czytania ze zrozumieniem.

 

Jakiś czas temu doszedłem do wniosku, że z tobą nie warto dyskutować, teraz tylko utwierdzasz mnie w tym przekonaniu.

 

Odnosisz się do jakiegoś jednego wybranego fragmentu (zresztą zmyślonego, bo nigdy nie mówiłem o jakimkolwiek przenoszeniu transmisji i zabieraniu czegoś co jest w tej chwili w 6C+), a kompletnie omijasz resztę, inaczej niż manipulacją nie można tego nazwać. Liczba postów nie świadczy o ich jakości, co wybitnie widać po tobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, czerstwy napisał:

A pomyślałeś że są abonenci C+ którzy maja opcję  6C+ którzy nie mają kanałów C+sport 3 i 4? I co mają dać cos abonentom konkurencji czego nie dostaną ich abonenci?

A pomyślałeś że są abonenci CP co nie mają dostępu do PSP a niektóre mecze są transmitowane właśnie w PSP. 😉

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie Ameryke odkryłeś że sa abonenci CP co nie mają PSP😂Tylko co to ma wspólnego z tym co zacytowałeś? Bo widać że nigdy nie byłeś w PC+ i nie masz zielonego pojęcia co miałem na myśli😉Abonenci PC+ którzy maja 6C+ mają cały sport z C+ i zawsze tak było a wy chcecie  by jakieś transmisje były w C+sport3 i 4 których nie ma w tej paczce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po raz kolejny potwierdzasz to co napisałem wyżej. Sprowadzasz poziom dyskusji do poziomu dna, przez nadużywanie tych infantylnych emoji, ale przede wszystkim przez dalszy brak czytania ze zrozumieniem i wybiórcze odnoszenie się.

 

Sam rzucasz jakiś argument o 6C+, a jak nie widzisz oczywistej analogii pomiędzy tym twoim argumentem, a obecną sytuacją ze zwykłymi Polsatami Sport i PSP, to nawet nie wiem co ci poradzić.

 

Z mojej strony koniec dyskusji na ten temat z twoją osobą, nie będę się kopał z koniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja napisałem do ciebie?W CP od zawsze jest to pomieszne i daja gdzie im psuje albo kanały własne albo tylko internet.W PC+ jest wszystko jasne od dawna gdzie sa ich prawa i w jakich pakietach. Więc nic tu nie da sępienie że posiadając opcje C+Ekstraklasa w CP chciało by się pooglądać coś innego bo tak nie będzie.Chcesz wszystko abonujesz PC+ i opcje C+ bez kanałów Ekstraklasa to 6C+. Co sie nie miaści jest w tv przez internet która dostajesz za free. W kablówkach też wszystkiego nie będzie tak jest od zawsze. Chcesz wszystko to abonujesz CP i PC+ a nie płaczesz po forach że na kanałach których masz dane rozgrywki chcesz coś wiecej bo wtedy będa poszkodowani ich abonenci z niepełną paczką C+ ale z pełnym sportem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ważne kto ma jakie pakiety. Kolega nix124 chciał przekazać że C+ mógłby czasami  pokazać coś więcej na tych stacjach 3 i 4 ale nie chce. Są pod tym względem gorsi od Polsatu i takie są fakty.Nie ma sięco spierać. Polsat jakoś nie ma problemu że abonenci C+ mogą oglądać mecze reprezentacji oraz np ligę holenderską podczas gdy oni mają w obowiązku puszczać tam tylko LM i LE. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat pokazuje ligę holenderską czy czeską, bo to produkt słabszy niż Liga Mistrzów czy Liga Europy. Trudno się dziwić, że C+ nie chce wrzucać lepszej ligi angielskiej czy hiszpańskiej do pakietu, gdzie jest obiecana słabsza ekstraklasa. Myślę, że to takie czepianie się na siłę, choć od razu uprzedzę, że mi to tam obojętne, gdzie co będzie leciało. W odróżnieniu od Polsatu, mając paczkę C+ nie muszę się martwić czy coś obejrzę, czy też trzeba będzie coś dokupić. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C+ Sport to wbrew pozorom nie tylko piłka nożna, więc na pewno coś by się znalazło, tym bardziej że zapowiadali urozmaicenie oferty tych kanałów. Zarówno w przypadku Polsatu i C+ wystarczy tylko dobra wola, chociaż obaj doskonale wiedzą, że w praktyce nic na tym nie zyskają, no może za wyjątkiem darmowej reklamy. O ile Polsat czasami coś da do PSP, to C+ nic w tym kierunku nie zrobi, bo po co abonenci CP mają oglądać luksus, na który przeważnie nie zasługują nawet widzowie nSport+.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...