Skocz do zawartości

Netflix – oferta programowa


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja z kolei obejrzałem "Dave Chappelle: Sticks & Stones". Ciekawy przypadek, bo ma 31% na Rotten od krytyków, 99% od publiczności (na IMDB 8.5/10).

Oceniłbym go maksymalnie na 6.5/10 (na pewno jest to lepsze niż ostatnie stand upy Ellen), ale pewne jest to, że ten show wybija skutecznie niektórym z ręki argumenty o rzekomej obowiązkowej "politycznej poprawności" produkcji Netflixa ;).

Ciekawostka: po głównym materiale jest jeszcze prawie 30 minut dodatkowego, tylko trzeba przejść przez całe napisy, otwiera się dopiero po nich.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lokam napisał:

"Niewiarygodne" - nie spodziewałem się, że ten serial będzie aż tak dobry. Bardzo dobre role Toni Collette i Merritt Wever. Serial oparty na faktach, obejrzałem od razu wszystkie odcinki. Warto obejrzeć.

Tak, również polecam, jeden z lepszych seriali które Netflix ostatnio wypuścił. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ArkonO tym, że "Przyjaciele" znikną w przyszłym roku wiadomo od kilku dobrych miesięcy, jest też w artykule, który podlinkowałem.

Zmiana o tyle na dobre, że "Seinfeld" nie jest u nas w kraju ograny, w przeciwieństwie do "Przyjaciół" którzy są aktualnie emitowani na 3 kanałach jednocześnie i jeszcze do kompletu w Netflixie ;).

Ja osobiście wolałbym raczej produkcje własne niż takie odgrzewane kotlety, no ale to podobno przyciąga ludzi.

Wrażenie jednak robi kwota. Prawa do jednej staroci są warte więcej niż np. NC+ wydaje przez 1,5 roku na wszystkie swoje licencje (1,8 mld. wg danych za 04.2017-12.2018 ;)).

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
27 minut temu, Arkon napisał:

Szczerze mówiąc niewiele pamiętam z "Kronik Seinfelda"

Odpalajac Amazon Prime Video mozna sobie obejrzeć. Dodam,  że serial jest z polskimi napisami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, swordfish napisał:

 "The Secret Diary Adrian Mole Aged 13 3/4"

Kto jeszcze pamięta ten serial ?  Przykład na to ,że jest masa seriali zapomnianych ,które mogły by być nadawane też w otwartej telewizji.Kolejnym takim jest "Ostry Dyżur". Chyba od niego zaczęła się moda w Polsce na seriale medyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W październiku najbardziej cieszą mnie trzy pozycje - 5 sezon "Peaky Blinders" (poprzednie serie były premierowo w Ale Kino+),  powrót "The Kominsky Method" i oczywiście filmowa kontynuacja "Breaking Bad". Mimo średnich ocen pewnie obejrzę też "Pralnię". Pojawi się sporo nowości filmowych, głównie horrorów. Trudno powiedzieć, czy trafi się coś przyzwoitego.

 

Z ciekawostek miesiąc po premierze w TVP Netflix pokaże "Kuriera". To zapewne przedsmak współpracy platformy z TVP. Wszystko wskazuje na to, że w ramach koprodukcji tych dwóch podmiotów powstanie serial "Erynie".

https://popkulturysci.pl/erynie-serial-netflix-tvp-w-przemyslu/

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś pojawił się ciekawie zapowiadający się serial "Criminal". Antologia składająca się z 3 odcinków w każdej z serii (Wlk Brytania, Niemcy, Hiszpania i Francja). Niemal cała akcja dzieje się w sali przesłuchań. Pierwsze oceny zagranicznych mediów dobre (dotyczą wersji Wlk Brytania) i wreszcie jakiś nowy pomysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...