Skocz do zawartości

Netflix – oferta programowa


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Netflix ma większość z lektorem i tutaj z pewnością są lepsi. Na dodatek baza seriali Netflixa jest świetna jak dla mnie. U mnie wygrywają z HBO GO na którym czasem obejrzę niedzielną premierę. Amazon jest mi zbędny i tak wszystkiego nie nadążam obejrzeć. Nie samą tv człowiek żyje.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
2 minuty temu, kkzk81 napisał:

baza seriali Netflixa jest świetna jak dla mnie. 

Baza seriali Netflixa, Amazona , HBO jest świetna jak dla mnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chce być na bieżąco z serialami, musi korzystać ze wszystkich platform. Każda z nich ma mocny tytuł. 

 

HBO GO - Big Little Lies, Chernobyl

Netflix - Dark, Stranger Things

Amazon - Good omen, Hanna, The Man In The High Castle 

 

A seriale mocno uzależniają. Nie są to tasiemce typu "Klan" czy "Moda na sukces". Tytuły tworzone przez najlepszych reżyserów i z udziałem znanych aktorów. Nikt mi nie powie, że oglądanie Reese Whiterspoon, Nicole Kidman, Laury Dern, córki Lenny'ego Kravitza i Meryl Streep w jednym serialu to dziadostwo i słaba oferta. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersja angielska teasera Wiedźmina jest na 2 miejscu "trending" na YT z prawie 5 mln. odsłon w jeden dzień, niezależnie od tego czy serial będzie super czy po prostu niezły (bo raczej na flopa nie liczę), zapowiada się niezła promocja dla naszego kraju :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 "Wiedźmin" w świadomości zachodniego odbiorcy to jednak gry, a nie książki, a sam zwiastun (mimo, że serial jest oparty na książkach) nie ma w sobie słowiańskiego klimatu. Oczywiście nie mam wątpliwości, że to będzie najgłośniejsza premiera serialowa tego roku i spowoduje wzrost zainteresowania twórczością Sapkowskiego. Zapowiada się efektowny blockbuster dla widzów tęskniących za "Grą o tron". Z czasem premiery wstrzelili się doskonale.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem wczoraj pierwszy odcinek do połowy,do póki mi prądu nie odłączyli podczas burzy. :-) 

A tak do rzeczy.Ogólnie mówiąc to zapowiada się dosyć ciekawie.Dzisiaj planuję obejrzeć kolejne.Zobaczymy czy cały serial będzie opiewał akcją.

Edytowane przez ARTIPAPK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sierpień tragiczny. Kilka klasyków na licencji chętnie obejrzę, ale poza tym nic interesującego. Przynajmniej będzie okazja nadrobić kilka wcześniejszych filmów i seriali.

 

No i może dojdzie coś ciekawego bez zapowiedzi, bo już nie raz się tak zdarzało.

Edytowane przez diabeu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście poza takimi nielicznymi rzeczami jak "The Irishman" Martina Scorsese, "6 Underground" Michaela Baya, "In the Tall Grass" Vincenzo Natalliego, nowym serialami jak "The Politican" czy "Unbelievable" oraz nowymi sezonami "The Crown", "Ozark", "13 reasons why", "Mindhutera", "Narcos: Mexico", "BoJack Horseman", "Disenchantment", "Last Kingdom" nie ma się czego już w tym roku spodziewać :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W konkursie głównym tegorocznego festiwalu w Wenecji będą brały udział dwie produkcje Netflixa:

 

"The Laundromat" Stevena Soderbergha (w rolach głównych Meryl Streep, Antonio Banderas oraz Gary Oldman)

" Marriage Story" Noah Baumbacha (w rolach głównych  Scarlett Johansson i Adam Driver)

 

Poza konkursem będzie też pokazany "The King" David Michôda. W obsadzie m.in Timothée Chalamet, Joel Edgerton i Robert Pattinson.

 

Z kolei na festiwalu w Toronto oprócz dwóch produkcji z Wenecji o których wspomniałem wyżej pojawi się niezwykle ciekawie zapowiadający się film "Dwóch papieży".

https://naekranie.pl/aktualnosci/dwoch-papiezy-anthony-hopkins-jako-papiez-benedykt-w-nowym-filmie-netflixa-1563904177

 

Z innym dużych produkcji Netflixa w Toronto swoją premierę będzie miał “Dolemite is My Name" ( w roli głównej Eddie Murphy).

Edytowane przez Conan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...