Skocz do zawartości

Netflix – oferta programowa


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Druga część "Planety singli" jeszcze nie miała swojej premiery telewizyjnej.

 

Wygląda na to, że Netflix ma już w tym roku oscarowego faworyta na miarę "Romy". Chodzi oczywiście o "Marriage Story", który po premierze w Wenecji ma fantastyczne recenzje. Jest to w tej chwili najlepiej oceniany anglojęzyczny film 2019 roku w serwisie Metacritic (95/100).

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Druga część "Planety singli" jeszcze nie miała swojej premiery telewizyjnej.

Faktycznie, coś mi się pomyliło. Tym bardziej dziwnie to wygląda.

Ale "Planeta Singli 3" jeszcze nie miała premiery w C+, więc nie wiem o jaką licencję chodzi do drugiej części. 
PS3 wyjątkowo szybko zawitała do Netflixa. Nie zdziwię się jak dwójka bedzie w C+
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto dodać że pierwsza część Planety Singli nie była ujęta w oficjalnych zapowiedziach premier Netflixa na wrzesień. Dopiero parę dni temu pojawiła się w zapowiedziach nowości na aplikacji w smart tv. Ciekawe sprawa że udało się pozyskać prawa do części 1 i wcześniej zapowiadanej 3, ale do dwójki już nie :).

Edytowane przez diabeu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Arkon napisał:

Mam nadzieję jednak na lepszy film niż "Roma". Wiadomo już cokolwiek o dystrybucji tego filmu w polskich kinach?

 

 

Tu masz rozpiskę.

 

https://deadline.com/2019/08/netflix-eddie-murphy-dolemite-is-my-name-marriage-story-adam-driver-the-laundromat-theatrical-release-dates-1202705169/

 

Trafi do ograniczonej liczby kin w USA i w UK. Czy trafi do polskich kin? Na razie nikt nie potwierdził. Pewnie będzie jak z "22 lipca" i z "Romą". Przez tydzień lub dwa w kinach studyjnych. Ewentualnie pokazy na festiwalach (American Film Festival, Warszawki Festiwal Filmowy).

 

Ostatni film Netflix jaki był na ekranie kin w Polsce, to był jednorazowy pokaz krótkometrażówki "Anima" w warszawskim IMAX pod koniec czerwca.

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem już prawie cały "Mindhunter" sezon 2 i wreszcie przypomniałem sobie jak to jest gdy serial wciąga a trzeba iść w końcu spać :D To jedna z najlepszych serii Netflixa, choć mały minus daję za zupełnie niepotrzebny wątek romansowy Wendy Carr. Po co ? Do tego trzymajmy się faktów, prawdziwa Wendy Carr była heteroseksualna. Kolejny niepotrzebny (choć już zdecydowanie mniej) to sprawa z synem Tencha. Twórcy pewnie chcieli tu pokazać związek pomiędzy mordercą a jego predyspozycją psychiczną w dzieciństwie zestawiając to z historią dziecka policjanta ale dla mnie wyszło sztucznie i niepotrzebnie. Prawdziwy majstersztyk to rozmowy z zabójcami (oparte na faktach !) oraz rozwiązywanie aktualnych zagadek kryminalnych. To dla tych kwestii ludzie oglądają ten serial i takimi rzeczami powinny być wypełnione całe odcinki. Romanse czy problemy z dziećmi to temat na inny serial.

 

"Derry Girls" - świetna komedia o nastolatkach z Irlandii Płn w latach 90-tych. Serial jest krótki (2 sezony po 6 odc z których każdy ma ok 25 min) i przezabawny. Trafiłem przypadkowo i się w nim zakochałem.

Edytowane przez Rasheed
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/kierunek-noc-netflix-serial-jacek-dukaj-powiesc-starosc-aksolotla-premiera-w-2020-roku
 

Cytat


Netflix zapowiedział na przyszły rok premierę serialu science fiction „Kierunek: Noc” na motywach powieści „Starość Aksolotla” Jacka Dukaja. To pierwsza produkcja platformy realizowana w Belgii, producentami wykonawczymi są Jacek Dukaj i Tomasz Bagiński.
Kierunek: Noc” będzie opowiadać o globalnej katastrofie: zjawisko słoneczne sprawia, że gwiazda zaczyna niszczyć wszystko na swojej drodze. Bohaterami są pasażerowie i członkowie załogi nocnego lotu z Brukseli, którzy postanawiają lecieć na zachód, aby szukać schronienia w mroku. Na pokładzie samolotu o przeżycie walczą bogaci i biedni, młodzi i starzy, cywile i wojskowi pochodzący z różnych środowisk i mówiący różnymi językami.

 

 

 

Zapowiada się ciekawie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Połączenie kablowe urządzenia :

 

Smart TV :

  • 2,48 Mb/s [1080]

PS4:

  • 1,56 Mb/s [1080]

Sony Blu-ray :

  • 1,80 Mb/s [1080]

 

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Mimo takiego bitrate film całkiem przyjemny. Obejrzałem go dwa tygodnie temu i nie żałuje. 

Być może dlatego , że oglądałem go w sypialni na 32 calowym TV.   ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytałem Disney w Netflix jest do 2020r. Netflix się mocno rozwija... i przejmuje bardzo dobrych reżyserów. Wiadomo że niestety ich produkcje filmowe nie są jakieś super atrakcyjne ale nie będzie tak że będą pustki. Zapewne liczą się z tym że ludzie będą odchodzić do konkurencji... albo będzie zachodził proces rotacji... raz tu a raz tam... :) Ja liczę na umowę z francuzami (ostatnio pisali o Canal+)... ale aby to było do wymiany - my wam a wy nam. Francuzi robią bardzo dobre kino. Mało tego czytałem plotkę że Luc Besson chce się dogadać z Netflix'em a mało tego mieli by przejąć EUROPACORP. Nawet jeśli to plotki to w każdej plotce jest źdźbło prawdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co zrobi Netflix jak straci licencje od Warner Bros Disney i tak dalej myślicie że pójdzie w wiecej własnych produkcji czy że porozumie sie z sieciami kablowymi i satelitarnymi ??
A kto powiedział, że WB zniknie z Netflixa? Nowości filmowych z tej wytwórni nie ma, są one w HBO Go, a wcale nie jest powiedziane, że WB nie będzie udostępniał licencji na starsze filmy.
Przy okazji zapowiedzi streamingu od NBCUniversal padło stwierdzenie, że oni dalej będą sprzedawać licencje innym nadawcom. Jakby nie było jest to dodatkowa kasa, a wyłączność ma największy sens na pierwszą emisje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...