Jump to content
Emil.1603

Netflix – oferta programowa

Recommended Posts

Póki co oglądam Billa Gatesa, dokument w 4K w wersji polskiej:)

22 godziny temu, NobelM napisał:

Oglądał ktoś z Was miniserial "The Spy", polecacie?

Wczoraj skończyłem oglądać i polecam. Bardzo dobre, męskie kino szpiegowskie w starym stylu. "The Spy" potwierdza, że ten rok w serialach należy do opartych na faktach mini seriali. Nie słyszałem wcześniej o tej historii i być może dlatego fabuła bardzo mnie wciągnęła. Na początku trochę trudno było się przyzwyczaić do bladych kolorów i sposobie w jaki został nakręcony, ale po obejrzeniu całości uważam, że dodawało to klimatu. Dzięki temu zabiegowi ktoś niezorientowany mógłby nawet odnieść wrażenie, że produkcja powstawała w latach 60. Moim zdaniem to jedna z lepszych nowości w ostatnim czasie i to nie tylko biorąc pod uwagę produkcje Netflixa. Teraz trzeba będzie sprawdzić "Unbelievable".

Edited by Conan
  • Like 1

14 godzin temu, Conan napisał:

Teraz trzeba będzie sprawdzić "Unbelievable".

Po 3 odcinkach muszę powiedzieć, że serial jest bardzo dobry a jego wartość zwiększa to, że jest oparty na prawdziwych wydarzeniach. Serial przede wszystkim dla fanów ambitniejszych kryminałow gdzie akcja toczy się wolno, nie ma pościgów czy strzelanin. Mamy żmudne śledztwo, łączeni faktów, szukanie śladów. Jak dla mnie na razie jest bardzo dobrze. No i jest to mini serial co dla mnie jest dodatkowym atutem.

Netflix olał w Polsce promocje tego serialu. Moim zdaniem warty uwagi jednak tematyka i wykonanie to dla ludzi lubiących fantasy. 

• Upvote 1

Dlaczego serial Titans od DC Universe jest dopiero na Netflixie po premierze wszystkich odcinków w USA tak późno ??

Dlaczego Netflix nie wypuszcza odcinków co tydzień ??

Arrow to wogóle jakiś ewenement.

Doszli w PL do sezonu 5 i echo.

A sezon 6 ma już 2 lata.

Żenada

Edited by tracer10

19 godzin temu, swordfish napisał:

Czy kolejne sezony "Arrow" pojawią się w Netflix, czy już żegnamy się z serialem w tym serwisie? 

W październiku pojawi się w końcu 3 sezon Legends of Tomorrow to może i o Arrow sobie przypomną.

Premiera najprawdopodobniej w grudniu

Kolejna seria „Abstrakt sztuka designu” dostępna 😉

W dniu 18.09.2019 o 12:33, GrubyBubu napisał:

A w październiku "Miasteczko South Park" z ciekawszych rzeczy, ciekawe które sezony będą

https://drive.google.com/file/d/1F1HTFMqU-ZYX841faugZKk1sMMyAUnwU/view?usp=sharing

Nawet nie w październiku, ale już od jutra South Park. Netflix zapowiedział że będzie to 5 sezonów z dodatkami. Pewnie dadzą jakieś środkowe sezony jak z Family Guy.

Jako ciekawostkę dodam że South Park pojawił się dzisiaj w ofercie Netflixa w Indiach i tam są sezony od 15 do 21.

edit: u nas mają być sezony 1, 18, 19, 20, 21 i kilka odcinków dodatkowych (specjalnych?).

Edited by diabeu

Jeśli film będzie udany to długość mi nie przeszkadza. Piszę to jako fan "Once Upon a Time in America":)

• Like 1

Oby pieniądze w tym przypadku oznaczały jakość całego filmu, a nie tylko gaże dla aktorów i prawa do filmu, które wcześniej odkupili.

21 godzin temu, Conan napisał:

Jeśli film będzie udany to długość mi nie przeszkadza. Piszę to jako fan "Once Upon a Time in America":)

Nie wiem czy ogladales Hostiles jesli nie to polecam, mysle ze cos dla Ciebie 

Filmów robionych z takich rozmachem artystycznym jak "Godfather" czy "Once Upon A Time In America" już chyba się nie doczekamy. Może być coś zbliżonego klimatem, ale nigdy nie osiągnie tego poziomu. 

Rynek nerwowo reaguje na ostatnie wyniki Netflixa:

https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/akcje-netfliksa-przez-trzy-miesiace-w-dol-o-30-proc-to-dopiero-poczatek-problemow

Problemy Netflixa biorą się z tego o czym już pisałem...ogromne inwestycje na które muszą mieć pieniądze a wiecznie pożyczać nie będą więc cena idzie do góry..a że pojawi się konkurencja...przeszło dwukrotnie tańsza...

• Haha 1
  • Confused 1

W dniu 24.09.2019 o 13:18, diabeu napisał:

W październiku pojawi się w końcu 3 sezon Legends of Tomorrow to może i o Arrow sobie przypomną.

12 października w końcu 6 sezon Arrow.

"Irlandczyk" po premierze na festiwalu w Nowym Yorku ma znakomite recenzje.

https://www.metacritic.com/movie/the-irishman

https://www.rottentomatoes.com/m/the_irishman

Dwa filmy platformy ("Marriage Story" i "The Irishman") są w tym momencie najlepiej ocenianymi anglojęzycznymi filmami 2019 roku w serwisie Metacritic. Bardzo dobre recenzje ma też "The Two Popes" (83/100) oraz nagrodzony w Cannes francuskojęzyczny "Atlantique" (81/100).

Szansa na Oscara za najlepszy film jest jeszcze większa niż ostatnio, kiedy była nominowana "Roma".

• Upvote 1