Skocz do zawartości

Netflix – oferta programowa


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Było sobie życie, było sobie oglądanie oglądanie na Netflix
Coś za dużo fajnych pozycji nie ma na irlandzkim Netflix.
Zaczyna mnie to już powoli męczyć, ani Było sobie życie, ani Winnetou, ani The 100, ani The Black List i mógłbym tak wymieniać na całą stronę.
Robi się irytująco.
Polecam PureVpn można kupić na rok za kilka $, poza Winetou wszystko masz we na francuskim Netflixie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, GrubyBubu napisał:
13 godzin temu, tracer10 napisał:
Było sobie życie, było sobie oglądanie oglądanie na Netflixemoji34.png
Coś za dużo fajnych pozycji nie ma na irlandzkim Netflix.
Zaczyna mnie to już powoli męczyć, ani Było sobie życie, ani Winnetou, ani The 100, ani The Black List i mógłbym tak wymieniać na całą stronę.
Robi się irytująco.

Polecam PureVpn można kupić na rok za kilka $, poza Winetou wszystko masz we na francuskim Netflixie

Mam VPN, ale do Netflixa musiałbym puścić cały ruch przez router, a u mnie w domu to nie przejdzie bo za dużo urządzeń korzysta z neta.

Każdy VPN zjedzie mi z netem niemiłosiernie, zamiast stabilnych 300 Mbps zrobi się może ze 60 i tyle.

VPN włączam tylko na lapku podejrzeć Netflixa PL

 

A poza tym PureVPN to nie kilka dolców na rok tylko na miesiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Często mają dobre promocje, ja zapłaciłem 11,88$ za cały rok, wrócę z pracy to sprawdzę czy link jeszcze działa. Możesz kupić terminal HP za 50pln spokojnie windows na tym postawisz i z tego lecieć net po VPN do konkretnych urządzeń, zresztą jest możliwość konfiguracji że tylko Netflix idzie przez VPN a reszta normalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Netflixa mam na TV, nie oglądam nic na laptopie czy kompie, takie zabawy zostawiam innym.

Nawet jeżeli jest opcja w routerze puścić VPN tylko na tv to ja jej nie znam, aż takim fachowcem nie jestem.

Również nie bawi mnie podpinanie lapka do tv aby obejrzeć coś z Netflix PL. Za leniwy jestem.?

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.10.2019 o 19:43, Conan napisał:

29 października na Netflixie pojawi się trochę czechosłowackiej klasyki  z lat 60. Będą na pewno takie tytuły jak:

 

"Pali się moja panno" (1967)

"Miłość blondynki" (1965)

"Sklep przy głównej ulicy" (1965)

 

 

Miało być, nawet w serwisie było zaznaczone, że wstawią we wtorek a tu cisza. Nawet u siebie nie moge już wyszukać tych filmów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już nie pierwsza taka sytuacja, że coś jest zapowiadane,  a potem się nie pojawia albo pojawia się z opóźnieniem. Być może filmy trafią do oferty w późniejszym czasie. Brakuje tego typu kina na Netflixie.

 

"Wiedźmin" ma już główny zwiastun  i oficjalną datą premiery. Serial zostanie udostępniony 20 grudnia :)

https://www.youtube.com/watch?v=0wCyhF_wARc&t=4s

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Conan napisał:

"Wiedźmin" ma już główny zwiastun  i oficjalną datą premiery. Serial zostanie udostępniony 20 grudnia :)

https://www.youtube.com/watch?v=0wCyhF_wARc&t=4s


Pierwszy trailer w 4K... cudo... :) Na razie  mówię o trailerze... nie o zawartości bo to oceniać jeszcze przyjdzie czas.

Aleeeeee na razie zapowiada się BARDZO DOBRZE... 

W sieci można znaleźć już przedsmak muzyki... też galancie... jeśli ktoś jest zainteresowany tym serialem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem dziś "Laundromat" Sodenbergha.

Film ma przeciętne opinie (6.3/10 IMDB, 6/10 Filmweb) i rzeczywiście można mu zarzucić pewne spłycenie tematu "Panama Papers" i jeśli wcześniej się o tym nic nie słyszało to może być problem ze zrozumieniem o co w ogóle tutaj chodzi, ale oglądało mi się go dobrze, kilka scen jest naprawdę świetnych, sam temat też jest bardzo interesujący.

Realizacyjnie to taka łatwiej strawna wariacja na temat "Big Shorta", z bardzo fajną obsadą i niestety niedopracowanym scenariuszem, bo można było z tego na pewno wyciągnąć więcej. Oceniłbym na 7/10.  

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Król" - Netflix nie ma za bardzo szczęścia do filmów, tym bardziej historycznych, a tu taka miła niespodzianka. Dobrze zrobiony film, niezwykle realistyczny. 

"The Spy" - nie wiem jakim cudem przeoczyłem ten serial. Dla mnie rewelacja, tym bardziej, że oparty na faktach. Jeden z najlepszych seriali na Netflixie w tym roku.

 

Już niedługo "The Crown". Na ten serial czekam najbardziej, ponoć jest jeszcze lepszy niż poprzednie sezony. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w połowie drugiego sezonu "Good Girls", na IMDB poszczególne odcinki mają oceny w okolicach 8,5 ale dla mnie serial stał się męczący.

Pewnie obejrzę do końca, ale zamiast komedii z elementami kryminalnymi zrobiło się jakoś przyciężkawo, a nie tego oczekiwałem ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...