Jump to content

Recommended Posts

5 minut temu, Rasheed napisał:

Dobrze by było gdyby Netflix pozyskał w końcu jakiegoś dystrybutora na pierwszą emisję.

Zwłaszcza coś,co ma dziś HBO:)

Emil ogarnij się, bo piszesz czasem takie kocopoły, że się tego czytać nie da.

Umowa jest lokalna, podobne umowy są też na innych rynkach.

• Thanks 1
  • Upvote 4

Dopiero teraz obejrzałem "Dom z papieru". Świetny serial, ale... Netflix po raz kolejny razi swoją zachłannością. Najpierw zrobili to ze "Stranger Things", później z "The end of the f***ing world", a teraz kontynuują zakończoną historię hiszpańskich rabusiów. 

Właśnie też miałem o ten sam film zapytać.Od pół godziny to oglądam i nawet ciekawy.Taki na pograniczu "Nie otwieraj oczu",a "Gęsia skórka".Horror o zagładzie Świata przez inwazję  jakiś stworów latających .Dla dużych dzieci :-) .

Edited by ARTIPAPK

A kto od kogo zgapiał? "Cisza" od "Cichego miejsca", czy na odwrót? Ta sama wizja postapokaliptycznego świata zaatakownego przez stwory czułe na dźwięk + dziecko z aparatem słuchowym.

Edited by swordfish

Przyuważyłem że ostatnio dosyć sporo filmów na Netflix pojawia się odnosząc do tematyki apokalipsy Świata.Chociażby film z tą dziewczyną,która żyła na wzgórzach i miała małą farmę warzywną i obserwatorium.Po jakimś czasie poznała tego faceta czarnoskórego.Już nie pamiętam tytułu. Ale w każdym bądź razie sporo się pojawia filmów tego typu.

Wczoraj pojawił się singapurski film "A Land Imagined", zwycięzca festiwalu w Locarno. W Polsce był pokazywany na festiwalu Pięciu Smaków pod tytułem "Wyśniona kraina" i zbierał bardzo dobre recenzje.

• Confused 1
14 godzin temu, ARTIPAPK napisał:

Przyuważyłem że ostatnio dosyć sporo filmów na Netflix pojawia się odnosząc do tematyki apokalipsy Świata.Chociażby film z tą dziewczyną,która żyła na wzgórzach i miała małą farmę warzywną i obserwatorium.Po jakimś czasie poznała tego faceta czarnoskórego.Już nie pamiętam tytułu. Ale w każdym bądź razie sporo się pojawia filmów tego typu.

Ten film to IO.

Guest lukimann
W dniu 12.04.2019 o 15:48, swordfish napisał:

A kto od kogo zgapiał? "Cisza" od "Cichego miejsca", czy na odwrót? Ta sama wizja postapokaliptycznego świata zaatakownego przez stwory czułe na dźwięk + dziecko z aparatem słuchowym.

Obejrzałem nawet do końca.Jako odmóżdżacz ujdzie.

Film na HBO o tematyce podobnej moim zdaniem zdecydowanie lepszy i zapadający w pamięć.

Edited by lukimann
W dniu 12.04.2019 o 15:48, swordfish napisał:

"Ciche miejsce" miało premierę w 2018, ta "Cisza" kilka tygodni temu....  chyba wiadomo, która produkcja jest plagiatem.