Skocz do zawartości

Netflix – oferta programowa


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko VOD skoro filmy są na wyłączność w C+ i HBO To chyba oczywiste?

 

Oglądał ktoś dokument "Patologie medycyny sądowej"?

Edytowane przez umek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, umek napisał:

Słabo jeśli chodzi o filmy w UHD u nich...


https://www.justwatch.com/pl/serwis-streamingowy/netflix/filmy?presentation_types=4k

Czy słabo...?? Wiadomo że są gusta i guściki ale jako "słabo" określając nasz rynek gdzie częstuję się nas jeszcze jakością w SD... to określenie nie na miejscu... :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak byś umiał czytać... a podejrzewam że nauczyli w szkole... tylko nie wiem czy ze zrozumieniem... napisałem wyżej "są gusta i guściki". Jeśli czepiasz się filmów bo muszą być "kinowe" to jest ich około 15... jak dobrze policzyłem. Więc to chyba nie 4 co?? :) 

A ty podaj mi ile filmów masz w 4K w tym swoim C+ 4K... filmów kinowych ??

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc wybacz że nie wyraziłem się jasno i pomyślałeś że to co filmowo w 4K Netflix daje to filmy ale to co najwyżej zapychacze .A ile mam w C+.. z pewnością więcej kinowych hitów niż w Netflix ale też jest słabo.

 

Stąd też pożegnałem się z nc+ bez żalu.

Zobaczymy gdy w przyszłym roku Netflix zacznie liczyć pieniążki i troszkę dokładniej wydawać każdy grosz...bo póki co idzie na pożyczkach.

https://www.theinformation.com/articles/netflix-plays-new-role-budget-conscious?

 

Tak to i Canal+ miałby super ofertę:)

Edytowane przez umek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bugmenot właśnie patrze na program tego cuda w 4K... ostro jadą z koksem. @umek Fakt że mają nowsze pozycje... ale jak mamy się czepiać filmów "kinowych" to grane obecnie 4 filmy na C+ 4K nie są filmowymi hitami a parodiami filmów... :) Więc nie porównywał bym nawet jednego do drugiego hehe.. bo gdzie dokumenty... seriale... :) Ja mam kartę Cinema City Unlimited więc filmem mnie nie zaskoczysz bo oglądam ich rocznie w kinie około 80... i powiem ci że seriale są 10 razy lepsze od filmów... od tych twoich hitów filmowych... :) 

... na razie jest NETFLIX i długo długo nic jeśli chodzi o materiał 4K i zawartość :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli lubisz seriale owszem.Ja nie lubię.I nie chodzi o to by porównać Netflix do C+. Pisałem o filmach a nie serialach i dokumentach. Zresztą te w Netflix faktycznie są super....i jak pisałem pożegnałem się z nc+

Myślałem że lepiej z 4K tam jest a jednak jest słabo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, umek napisał:

Zobaczymy gdy w przyszłym roku Netflix zacznie liczyć pieniążki i troszkę dokładniej wydawać każdy grosz...


Nie baw się proszę we wróżkę Cecylię... :) Pozostaw to tym co się tym zajmują. Na razie ciesz się i oglądaj... jak padnie to padnie. HBO Europe też za moment może zostać sprzedane albo zamknięte przez dług AT&T które sięga 170 mld dolarów. Nigdy nie wiesz co stanie się jutro.. a ile jest rzeczy o których po prostu nie wiemy? :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karta Cinema City Unlimited - polecam gorąco, jak ktoś ma tylko możliwość korzystania z sieci kin Cinema City. Dla kinomaniaków to najlepsza opcja, nigdzie więcej premier jak w kinie nie ma to pewne ?Podobnie jak @herman78 oglądałem w kinie rok temu około 100 filmów. Rzeczywistość jest taka, że potem większość tych filmów co oglądałem w kinie ląduje w Canal+ i HBO (taka moja obserwacja). Netflix z ofertą filmową na naszym rynku nie szaleje, ale rekompensuje jakością no i wieloma świetnymi serialami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
42 minuty temu, herman78 napisał:


... na razie jest NETFLIX i długo długo nic jeśli chodzi o materiał 4K i zawartość :) 

Do tego dodam Amazon Prime Video.

Przynajmniej jeśli chodzi o moją osobę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kubus.kul

Wychodzę z tego samego założenia. CC Unlimited + seanse w Lunie czy Muranowie dla mniej komercyjnych filmów (w poniedziałki po 12 zł - super cena) i od dawna nie czekam na "premiery" filmowe na kanałach premium ;).

Interesują mnie przede wszystkim treści ekskluzywne, a tutaj pierwszy jest Netflix, potem Amazon, HBO i daleko daleko C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...