Skocz do zawartości

Netflix – oferta programowa


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, kingofsouth napisał:

Do tego dodam Amazon Prime Video.


Masz rację... kumpel mój mówi że w USA Amazon nie ma konkurencji... jakościowej i ilościowej. Później jest Netflix i dopiero HBO. Amazon super ale niestety u nas to jest jeszcze "falstart" a szkoda.
 

46 minut temu, Pawop napisał:

jeśli chodzi o materiały 4K to pełba zgoda, jednak zawartość dla mnie odrobine lepsza na HBO, ale to huż kwestia gustu.


HBO GO ma bardzo fajne pozycje... ale wkurza mnie już ich olewcze podejście do jakości... no i klienta ogólnie. Albo odbije im się to czkawką... albo poprawią jakość i zakupie też HBO GO... :D

Edytowane przez herman78
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GrubyBubu

Tyczy się tylko tytułów w ich ofercie, pomijając "Freedive" i "Imdb" gdzie też mają pokaźną bibliotekę i można oglądać za darmo, w zamian za reklamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Pawop napisał:

Chyba kolega nie za bardzo się orientuje.


Kolega bardzo mocno się orientuje... użytkuje... mieszka. Amazon napisałem jako całość bo to nie tylko filmy. Mają już ponad 100 mln abonentów i większość w USA. Jakość też jest bardzo dobra co możemy posmakować w Polsce. Nie pisałem w tym przypadku o 4K bo w abo nie ma tak wiele hitów filmowych darmo. Między amerykanami usługa bardzo popularna.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, umek napisał:

Tam maja mnóstwo abonentów tak jak w uk z prostego powodu:darmowe dostawy a nie jakiś wspaniały serwis tv.


Ale żyjesz... mieszkasz... czy strzelasz?? Z tym strzelaniem to uważaj bo jeszcze kogoś postrzelisz... :D Właśnie zaskoczę cię bo jest wspaniałym serwisem bo mało że masz film... muzykę... wysyłki... to do tergo jak napisał kolega @Pawop jest agregatorem treści co jest bardzo popularne. Amazon ma w USA około 85-90 mln abonentów Prime... Netflix w samym USA 60 mln. Widzisz już różnicę?? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszkam w Uk,mam znajomych w USA a ich ofertę nawet dziecko w Wietnamie może sopbie sprawdzić i żadnych cudów tam nie ma.A o tym że to Netflix inwestuje zdecydowanie więcej w tv niż Amazon to chyba pisać nie muszę?

Więc jak widzisz to nie ofertą tv zyskali miliony abonentów bo ta jest zwyczajnie słaba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@umek Sam jesteś słaby... z tego co czytam... i to bardzo... :) Na jakiej podstawie piszesz że słabe?? Nie patrz na to co widzisz w Polsce. Wyczuwam że masz ukryte zdolności ala wróżka. Może powinieneś się rozwijać w tym kierunku. 

Nie będę czytał bzdetów kogoś kto nie ma pojęcia... a w USA to chyba ze znajomych babcia siedzi na emeryturze. Ja mam znajomych maniaków filmowych i serialowych. Ciągle mówią o super serialach na Amazonie. Jak mówię im że w HBO coś jest to oni nie uważają w ogóle HBO... bo wszystko mają w Amazonie choć wiadomo że to produkcja HBO (agregator treści).

Więc przestań już [beep]yć głupoty... 

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@herman78

Jeśli chodzi o "originalsy", to akurat Amazon przewyższa HBO i w Polsce ;).

Z aktualnie trwających rzeczy jest chociażby "The Marvelous Mrs. Maisel", "The Grand Tour", "Man in the High Castle", "American Gods",  "Sneaky Pete", "Fleabag", "Bosch", "Expanse", "Jack Ryan" (i można tak długo) - dobre tytuły, które na serwisach typu IMDB mają oceny 8 i więcej.

HBO swoich trwajacych seriali takiej jakości ma znacznie mniej.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

[mention=36195]umek[/mention]Jak mówię im że w HBO coś jest to oni nie uważają w ogóle HBO... bo wszystko mają w Amazonie choć wiadomo że to produkcja HBO (agregator treści).

 

Coś mało rozgarnięci Ci znajomi, skoro płacą dwa razy - za Prime i za HBO.

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego mieliby płacić dwa razy? Płacą za wybrane Prime Video Channels i mają tam HBO, Showtime, CBS czy co dusza zapragnie.

Wygodnie, w jednej apce, na jednym ekranie w ramach usługi Prime.

A sam dostęp do usługi w USA kosztuje 119 dolarów rocznie i daje oprócz video Amazona też darmowe przesyłki w sklepie, więc o czym to mówić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to nie zmienia faktu jak i dlaczego Amazon ma tylu abo w USA.

Byle Showmax jakby zaoferował wszystko do kupy w jednym [ czyli C+, hbo, dazn itd ]  też by zgarnął sporo tortu.

Zabierzcie z Amazona w USA treści z HBO, Showtime itd to co najmniej połowa abo znika po 1 miesiącu.

Więc bez przesady z tą wspaniałością Amazona skoro opiera się ona na treściach innych podmiotów.

 

A poza tym cena jaką tu podajecie jest za Prime i nie widzę aby w tej opcji były treści innych dostawców.

Wątpię aby za 12 dolców na miech mógłby ktoś tam kupić wszystko do kupy.

 

 

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GrubyBubu

Co nie zmienia faktu że i tak biblioteka jest większa niż Netflixa, właściwie wszystkie opcje dodatkowe ludzie mają dostępne w kablówce i wystarczy się zalogować i masz wszystko w jednym miejscu, nie to co w Playerze że nie masz pakietu powiedzmy HBO a widzisz co chwila kafelki z ich tytułami. Jedyny mankament jest taki że jak się logujesz własnymi danymi to nie ma kanałów live, jak wykupisz u nich to są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...