Jump to content
Emil.1603

Netflix – oferta programowa

Recommended Posts

Netflix gdy nie ma prawa do filmów czołowych wytwórni i dystrybutorów powinien więcej takich nowości kupować. Kino hiszpańskie opanował ale są inne kraje, Francja chociażby.

• Upvote 1

Posted (edited)

O,ten zwiastun filmu akurat widziałem i zapowiada się dosyć ciekawie jak na film akcji. 

Edited by ARTIPAPK

Netflix gdy nie ma prawa do filmów czołowych wytwórni i dystrybutorów...

Takie prawa posiada, tylko nie do nowości prosto z kina.

Guest kingofsouth
W dniu 4.03.2019 o 16:47, Rasheed napisał:

Netflix gdy nie ma prawa do filmów czołowych wytwórni i dystrybutorów powinien więcej takich nowości kupować. 

Zapomniałeś dodać,  że w naszym kraju.  Bo to dosyć istotna kwestia.  :)

Oj, ale jesteście drobiazgowi ;) Oczywiście, że chodzi o nowości kinowe i piszę o Polsce choć chętnie bym się dowiedział czy w innych krajach europejskich ma prawa do nowości.

W Uk maja ostatnio wrzucili Skok stulecia

Posted (edited)

Dziś w Empiku zobaczyłem w dziale nowości, że po roku od premiery na Netflixie, Paramount wydał DVD i Bluray z filmem "Paradoks Cloverfield".

Jestem ciekawy czy znajdzie się ktoś kto zapłaci 55 zł za dvd, albo 90 zl za blueraya, bo film jest oczywiście nadal dostepny na Netflixie.

Inna ciekawostka to soundtrack z "The Crown" na vinylu ;).

Edited by bugmenot

Posted (edited)

Ta usługa jest super ale ceny są wygórowane i to za dużo jak na usługi tego typu gdzieś czytałem że ta firma traci na kombinowaniu użytkowników ponad 200 MLN $.  co miesiąc

Edited by ADUSIEK XPS 5

Wyżej w moim poście masz właśnie dobry przykład, że nie są wygórowane :).

patrząc w ten sposób to rzeczywiście nie tylko powinna być w pakietach tak jak C+,HBO,CINEMAX i inne stacje w nc+ za 99,99 wtedy by był większy popyt na te usługi 

Co z tego, że popyt byłby większy, jak mieliby z tego mniej kasy?

Lucifer prawdopodobnie w maju, informacja z instagrama jakiegoś fana, będzie to rok od informacji o kasacji. 

Nie wiadomo co z dystrybucją w PL. Ale skoro serial został skasowany, to może prawa C+ ustały. 

Może być tak, jak z Upadkiem Królestwa.

Też zacząłem oglądać i żałuje, że nie mam więcej czasu, bo pewnie obejrzałbym cały serial (niecałe 3 godziny) za jednym podejściem, a tak muszę go sobie dawkować. Dla fanów brytyjskiego poczucia humoru i innych seriali Ricky'ego Gerveisa (m.in "Biuro" czy "Derek") to pozycja obowiązkowa. Jeśli komuś przypadł do gustu "The Kominksy Method" to również powinien obejrzeć "After Life".

Trafiłem dziś na ciekawe info filmowe. Łukasz Żal czyli twórca zdjęć do "Idy" i "Zimnej wojny" Pawła Pawlikowskiego pracuje obecnie nad amerykańskim filmem Charliego Kaufmana - " „I'm Thinking of Ending Things”, który powstaje dla Netflixa.

http://sporwkinie.blogspot.com/2019/03/ukasz-zal-pracuje-w-usa-z-oscarowym.html#more

Żeby u nas nie wpadli na pomysł i nie nakazali Netflixowi wyświetlania kolorowych znaczków wiekowych 😂.

Guest kingofsouth
W dniu 1.03.2019 o 11:18, SatZnawca napisał:

@kingofsouth lektor pojawi się "na dniach". :)

14 dni minęło i nadal brak lektora.  :P

Ostatnio Netflix zaczyna dodać do oferty coraz więcej polskich produkcji, szkoda tylko że są one bez angielskiego tłumaczenia. Mam wśród znajomych obcokrajowców osoby którym mógłbym polecić choćby 80 milionów czy Bogowie, jednak pozostaje bariera językowa. 

Guest lukimann

To "spadek" po Showmax, czy niekoniecznie i Netflix inwestuje też w polskie filmy?

Netflix pokazuje wybrane produkcje Kino Świat (w tym polskie) już od połowy 2018 roku, a wczoraj pojawiły się tytuły od Next Film. Wszystko to kwestia umów z dystrybutorami. To, że jakieś filmy były wcześniej w Showmax nie ma nic do rzeczy.

Ostatnio Netflix zaczyna dodać do oferty coraz więcej polskich produkcji, szkoda tylko że są one bez angielskiego tłumaczenia.

Jest to polska wersja serwisu, więc dziwne i zupełnie niepotrzebne by było, jakby były tłumaczone na język obcy.

Guest kingofsouth

No nie do końca się z tobą zgodę ;)

Taki serial "1983" posiada tłumaczenie : angielskie,rosyjskie, niemieckie. Wiem,że jest to produkcja made by Netflix, ale to nie powinno mieć znaczenia.

Tak na marginesie to Sztosy te nasze rodzime produkcję: " Polskie [beep]o" , "Wyjazd  integracyjny" ,  "Pokaż kotku co masz w środku". Ja się nie dziwę, że tego nie chcą tłumaczyć. Tego oglądać się nawet w oryginale nie da.   :/

Sam sobie odpowiedziałeś dlaczego 1983 ma tłumaczenie