Skocz do zawartości

Multipakiet Canal+


peyton
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mozesz dobrać Cyfrę. Dalej dekodery dają za grosz. Jak bez wersji hd to powinien Ci wystarczyć. Tu masz link do konfiguratora Cyfry http://www.konfigurator.cyfraplus.pl/

I tak jak napisał @jacekplacek - po zakończeniu umowy, jak jej nie przedłużysz albo nie wyślesz wypowiedzenia , automatycznie przechodzi ona na czas nieokreślony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz taniej wychodzi powitalny z canal+

9miesiecy 24zł - 4miesiące 30zł - aktywacja 1zł

a multipakiet:

6miesięcy 20zł - 7miesięcy 40zł - aktywacja 19zł

 

obie umowy na 13miechów

 

Niestety, ale biorąc opcję HD i OrangeSport, to opcja powitalnego wyjdzie nieco drożej, co prawda o 9 zł, ale drożej:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wy to liczycie? przyjmijmy że chcemy mieć Canal+ ,Canal+ film, Canal+ Sport 1, 2 i to z kanałami HD

Multipakiet wyjdzie : 6x 19,50zł + 7x39zł + 13 x 6zł + 99zł aktywacja = 117zł+273zł +78zł + 99zł = 567zł /13mcy = 43,6zł/mc .

A cyfra w takimi kanałami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz taniej wychodzi powitalny z canal+

9miesiecy 24zł - 4miesiące 30zł - aktywacja 1zł

a multipakiet:

6miesięcy 20zł - 7miesięcy 40zł - aktywacja 19zł

 

obie umowy na 13miechów

 

Niestety, ale biorąc opcję HD i OrangeSport, to opcja powitalnego wyjdzie nieco drożej, co prawda o 9 zł, ale drożej:)

 

no jak bierzesz opcje hd to musisz conajmniej wziasc pakiet podstawowy więc lepiej juz multipakiet jak tylko c+ cie interesuje.

 

aktywacja multipakietu - 19zł pakiety z canal+ - 1zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Od dnia wczorajszego mam problem z odbiorem Canal+Sport2. Kanałowi nie jest przypisany żaden system kodowania. Wygląda tak jakby był to kanał FTA. Niestety po włączeniu cały czas widnieje napis "kanał zakodowany". Spróbowałem na nowo zainstalować kanał ale nie przyniosło to efektu. Co mam zrobić ??? :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , jestem nowy więc prosze o wyrozumiałość :D Ale chciałbym kupić sobie Multipakiet C+ wraz z Orange Sport i do tego dekoder za 1gr (strong sd) i jeszcze antena :D Czy moglby mi ktos powiedziec jaki to bedzie laczny koszt z Or. Sport i czy antene od c+ czy z allegro? kupowac teraz czy czekac do swiat na promocje i najwyzej z powitalnym wziasc :) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecna polityka cenowa Cyfry+ powoduje, zę multipakiet traci racje bytu. Cena z pakietem powitalnym jest średnio niższa niż samego multipakietu, dodatkowo dostajemy kilka świetnych kanałów (AleKino!) i nie zanosi się, aby to się zmieniło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Nie wiem, czy ja czegos nie rozumiem, a moze jestem w bledzie? Poprzednicy w tym temacie pisza, ze multipakiet traci racje bytu bo pakiet powitalny z canal+ wychodzi taniej niz multipakiet. Z tego co widze na stronie cyfry - pakiet powitalny z canal + kosztuje 34,80 miesiecznie przez 18 miesiecy. Sam multipakiet natomiast kosztuje 19,50 miesiecznie. Wiec czemu inni pisza, ze multipakiet traci racje bytu? Przeciez wychodzi taniej? Jesli jestem w bledzie - prosze, wyprowadzcie mnie z niego.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widze na stronie cyfry - pakiet powitalny z canal + kosztuje 34,80 miesiecznie przez 18 miesiecy. Sam multipakiet natomiast kosztuje 19,50 miesiecznie.

To chyba nie do końca doczytałeś. Multipakiet (bez HD) z umową na 12 miesięcy wychodzi :arrow: 19,50zł przez pierwsze pół roku a potem 39 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...