Skocz do zawartości

Multipakiet Canal+


peyton
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sorrki ale nie. Ja próbowałem i powidzieli NIE. Przy przedłużeniu umowy tez ci niczego nie zaproponują. Weż lepiej od razu powitalny+ z canal+

 

Wyjdzie Ciebie taniej a do tego dostaniesz kilka kanałów więcej.

 

czy w aktualnym powitalnym moge wziąć 2 opcje tj Canal+ i opcja HD gratisową ?

Jaka jest opłata aktywacyjna bez dekodera,jezeli samą kartę

 

doczytałem,podobno tylko z podstawowym

Czy w Multipakecie jest tez dostęp do Gier,czy zalezy to od dekodera ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do pakietu Powitalny+ można włączyć tylko jedną opcję dodatkową (np. Canal+), ale po wyłączeniu tej opcji nie można jej włączyć ponownie przed końcem trwania umowy. Nie ma natomiast możliwości włączenia opcji HD. Z tego co pamiętam to aktywacja kosztuje 1zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Czy w opcjach Multipakiet Canal+ HD jest oprócz dostepu do darmowych kanałów FTA także

dostęp do gier

2) Jak następuje wyłączenie opcji dodatkowych np Orange i czy można za to płacic programem złote plusy ?

3) czy jest także cos takiego jak pierwszy miesiąc gratis, w którym nastąpiła aktywacja ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jest róznica pomiedzy umową zawartą w CC przez telefon ,a bezposrednio w punkcie na Multipakiet Canal plus HD

 

Jaki jest okres wypowiedzenia w obu przypadkach

 

Czy w ramach Multipakietu mozna zbierać złote plusy

 

Czy ktos korzysta z gier na platformie i sa one także dostępne w opcji Multipakiet ?

 

Czy ktos zna odpowiedzi???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ad.1 W przypadku multipakietu różnicy nie ma żadnej

Ad.2 Okres wypowiedzenia w obu przypadkach jest taki sam , czyli 1 miesiąc przed końcem okresu minimalnego, a po tym okresie jest 3-miesięczne wypowiedzenie.

Ad.3 Nie można zbierać złotych plusów i nie ma się dostępu do ICA (Internetowe Centrum Abonenta)

Ad.4 Opcja gry dostępna wyłącznie na mediasatach, które już nie są w sprzedaży. W nowym dekoderach HD lub SD opcja gry nie jest dostępna dla wszystkich abonentów.

Ad.5 Ja znam odpowiedzi, na powyższe pytania :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ad.1 W przypadku multipakietu różnicy nie ma żadnej

Ad.2 Okres wypowiedzenia w obu przypadkach jest taki sam , czyli 1 miesiąc przed końcem okresu minimalnego, a po tym okresie jest 3-miesięczne wypowiedzenie.

Ad.3 Nie można zbierać złotych plusów i nie ma się dostępu do ICA (Internetowe Centrum Abonenta)

Ad.4 Opcja gry dostępna wyłącznie na mediasatach, które już nie są w sprzedaży. W nowym dekoderach HD lub SD opcja gry nie jest dostępna dla wszystkich abonentów.

Ad.5 Ja znam odpowiedzi, na powyższe pytania :lol:

 

ad 4)

Chodzi o usługi interaktywne -gry ,nie sa dostepne na odbiornikach PVR lub własnym np Ariva ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mutipakiecie można zamawiać VOD?

W moim przypadku , gdy miałem dekoder SD i brałem multipakiet na wakacjach 2008 roku to specjalnie dzwoniłem na infolinie i powiedzieli mi ze abonenci multipakietu nie mogą się logować do ICA. Później sam próbowałem kilkakrotnie ale mi się nie udawało. Widocznie dla osób posiadających odbiornik HD PVR coś się zmieniło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...