Skocz do zawartości

Multipakiet Canal+


peyton
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

w takim razie wysle rezygnacje faxem (chyba jest taka opcja?) ojciec przeczeka grudzien i wezmie nową umowe od stycznia

o ile bedzie jeszcze promocja :roll:

dzięki za podpowiedzi

 

Możesz wysłać faksem, ale nie zostanie wtedy uwzględnione wypowiedzenie. Aby rozwiązać umowę musisz wysłać to listownie, najlepiej poleconym, by mieć potwierdzenie wysyłki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam zamiar kupić w najbliższym czasie multipakiet c+. Płacąc za cały rok z góry wyniesie mnie to ok 350 zł (20 zł*6 miesięcy i 40 zł*6). Czy macie może jakieś informacje na temat nowych, może nawet korzystniejszych promocji ??? Czy szykują jakieś oferty na święta, lub po nowym roku ?

Czy wie ktoś do kiedy obowiązuje obecna promocja (60% taniej przez 6 miesięcy) ? Do końca roku czy dłużej ?

 

Sorki, 50% oczywiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj na promocję grudniową i sprawdź wtedy czy nie będzie taniej wziąć pakietu powitalnego z canal+

Na dzień dzisiejszy pakiet powitalny z canal+ też wychodzi taniej niż sam multipakiet.

Przy umowie na 13 miesiecy (jeżeli zamówisz przez internet) opłaty wyniosą :

1-4 miesiaca - 9,90zł

5-10 miesiąca - 39,80zł

11-13 miesiaca - 49,70zł

 

średnio za miesiąc wychodzi 32,88zł , ale w tym masz dekoder sd za darmo i hd (bez pvr) jeżeli jeszcze znajdziesz u jakiegoś dystrybutora,

kanały HD za darmo do końca umowy (w tym Canal+ Film HD i Canal+Sport HD) no i trochę więcej kanałów niż w multipakiecie :)

 

Sam multipakiet wychodzi średnio 30zł za miesiąc, więc warto rozważyć powyższą promocję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Chcę zakupić owy pakiet lecz niestety nie znam się za bardzo na tym. Chcę kupić jedynie ten pakiet bezpośrednio z Canalu+ nie z żadnej kablówki.

Płacę 20 zł przez 6 miesięcy, przez następne 6 40zł. tak?

Do tego wypożyczam dekoder.

Czym różnią się podane dekodery?

 

Czy muszę do tego dokupić antenę, jeśli tak to jaką?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 miesięcy 19,50, kolejne 7 - 39 zł. Przy wyborze polecenia zapłaty jako formy płatności dodatkowe 5% rabatu przez pół roku.

Do dekodera SD (Strong, Pace) wystarczy antena 60 cm, do Philipsa HD i PVR zalecana 80 cm (do kupienia od Cyfry z konwerterem).

Pace i Philipsy to typowe odbiorniki do określonej platformy z takim samym menu ekranowym. Dekodery HD jak sama nazwa wskazuje, odbierają transmisje w wysokiej rozdzielczości, PVR dodatkowo obsługuje nagrywanie i VOD (wideo na życzenie). W Strongu jest możliwość dodawania kanałów i satelit, sortowania kanałów, jest zupełnie inna grafika ekranowa. I dość słaba opinia o nich, choć ja go nigdy nie miałem więc nie wiem jak jest naprawdę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co złego jest z tymi dekoderami?

To może tak, co poleciłbyś mi, jaki dekoder. Zależy mi by był w miarę tani i nie jakiś badziewny w miarę możliwości:)

 

Na allegro znalazłem takie modele, czy któryś z nich się nadaje?

 

 

Jeśłi chodzi o anteny (w komplecie z konwerterem) to w Cyfrze+ przy podpisywaniu umowy masz możliwość kupienia anteny o średnicy 60cm za 49zł (taniej niż w Twoim linku) lub anteny o średnicy 80cm za 98zł (bardzo dobra antena firmy Corab). Tak więc kup ją w punkcie Cyfry+ i nie ryzykuj, że zostanie uszkodzona podczas transportu. Dodatkowo jeśli awarii ulegnie konwerter to nie musisz odsyłać go na swój koszt sprzedawcy (jeśli w ogóle da Ci gwarancję) tylko wymieniasz w punkcie Cyfry+ na nowy od ręki (gwarancja trwa 12 miesięcy)...

Natomiast jeśli chodzi o dekoder SD to polecam Ci obiornik Golden Interstar GI-S 770 CR. Jest to bardzo dobry tuner satelitarny. Sam mam troszeczkę wyższy model. Poszukaj go na znanym serwisie aukcyjnym lub w sklepach internetowych. Więcej na ten temat znajdziesz w internecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do anten zgadzam się z musiołkiem. Lepiej wziąć u dystrybutora. Co do dekodera też uważam że Golden Interstary są niezłe. Ja zaś do SD miałem Fergusona AF-7318 UCI (byłem bardzo zadowolony), teraz mam HF-8900 tego samego producenta i w zasadzie nie mam większych zastrzeżeń. Według mnie HF-8900 to sprzęt godny polecenia - ma duże możliwości za rozsądną cenę, czytnik kart który można wykorzystać z kartą na Multipakiet, stabilne oprogramowanie, można nagrywac na zewn. dyski no i ewentualnie dołożyć kartę Polsatu lub TnK w module. Obsługuje także transmisje HD i MPEG-4 co może się przydać przy ewentualnym starcie platformy TVP. 7318 nie jest juz produkowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko,że ja mam już od kilku miesięcy podpisaną umowę na Multipakiet Canal+ dlatego pytam czy w czasie trwania umowy można to zrobić.Nie chodzi mi oczywiście to tej promocje tylko o to by mieć te kilka kanałów więcej,teoretycznie to by było z korzyścią dla nich,bo płacił bym więcej,ale wiem również,że cyfra+ a multipakiet to trochę inna bajka.Cóż,trudno,dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko,że ja mam już od kilku miesięcy podpisaną umowę na Multipakiet Canal+ dlatego pytam czy w czasie trwania umowy można to zrobić.Nie chodzi mi oczywiście to tej promocje tylko o to by mieć te kilka kanałów więcej,teoretycznie to by było z korzyścią dla nich,bo płacił bym więcej,ale wiem również,że cyfra+ a multipakiet to trochę inna bajka.Cóż,trudno,dzięki za odpowiedź.

 

Mimo wszystko nie ma takiej możliwości. Multipakiet pomimo ze płacisz abonament co miesiac i masz umowe podpisana na czas określony jest traktowany jako inna usługa wiec nie ma możliwości migracji na zaden z pakietów z normalnej oferty. Po zakonczeniu okresu minimalnego rowniez nie masz mozliwosci przedluzenia tej umowy na innych warunkach. Jedyne rozwiązanie to rozwiazanie tej umowy, oddanie dekodera(o ile jest udostepniony) i karty(zawsze) a nastepnie zawarcie nowej umowy o abonament.

 

Jeżeli chodzi o twoj wybór opcja canal+ nie jest dostepna z pakietem powitalnym za wyjątkiem niektorych promocji sprzedażowych. Jezeli juz ci sie uda wyrwac taka promocje to gdybys kiedys chcial odlaczyc canal+ a nastepnie podłączyc go ponownie do pakietu powitalnego to ci sie nie uda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...