Skocz do zawartości

Multipakiet Canal+


peyton
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, multipakiet można zamówić w każdym dowolnym punkcie cyfry+. Ja za opłatę aktywacyjną zapłaciłem ok 20 zł z tym że nie zapłaciłem za cały rok z góry ale myślę że w tym przypadku opłata będzie wynosiła tyle samo. Z reguły dekodery są dostępne ale może się zdarzyć że akurat w danym momencie in zabraknie więc pewnie trzeba będzie poczekać aż sprowadzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli podpisałeś umowę dzisiaj lub wczoraj to nic dziwnego że tak się dzieje. Po podpisaniu umowy, możesz zrezygnować w ciągu 2 dni i nie ponosisz żadnych konsekwencji, więc wolą poczekać te pierwsze dni i dopiero wtedy cie zarejestrują. Spróbuj za kilka dni a wtedy powinno być wszystko ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abonent jest w systemie od momentu podpisania umowy, bo bez tego nie ma możliwości wydrukowania umowy. Polecam odczekać do północy - nad ranem ICA zostanie zaaktualizowana pod względem nowych abonentów. Jeżeli będziesz miał nadal taki problem to tylko przypomnę, że nr abonenta to pierwsze 7 cyfr bez 01:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja dobrze rozumuje, teraz jest promocja w której mogę wziać multipakiet za 19,50 przez 4mce, a potem 39zł, umowa na 13mcy

w skład oferty wchodzą 4 canal +, dekoder na własnośc za 1zł, aktywacja 99, czyli reasumując za 39zł co miesiąc mam tylko i wyłącznie te 4 kanały?

żadnych innych, bez zbędnych dodatkowych kosztów. poprostu będą tam tylko canal plusy tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktywacja u dystrybutora wynosi 9 zł, na infolinii 1 zł (takie informacje miałem z infolinii a 9 zł zapłaciłem u dystrybutora bo u niego podpisywałem umowę). W skład multipakietu wchodzą 4 kanały + 1 testowy na którym będą mecz w weekend, ma dojść także C+ gol być może w miejsce tego testowego C+ sport 3. Można dokupić Orange Sport lub podnieść na Multipakiet Premium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...