Jump to content

kyniu

Users
 • Content Count

  109
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About kyniu

 • Rank
  Amator

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Poczytam umowę, pewnie masz rację i jest szansa coś wywalczyć. Żeby być pewnym, że karta złapała FEDC a nie popsuł się dekoder (co też jest możliwe) pasuje sprawdzić czy karta złapała jednak FEDC. Tylko jak to mogę sprawdzić?
 2. Tak, mam samą kartę. Nie wiem czy mam blokadę czy jakiś problem z dekoderem. Karta działała w salonie nc+ na ichniejszym sprzęcie. Ja nie mam do nich siły, czasami mam wrażenie, że chcieliby się po prostu mnie pozbyć. Karty mi na bank nie wymienią, proponują za to nową umowę a ja nie chce im bulić 100 zł za C+.
 3. Witam. Mam jeszcze starą umowę na Multipakiet C+. Na Arivie nie mogę już niestety oglądać kanałów - wszystko zablokowane. Nie chce rezygnować z tej bardzo korzystnej oferty. Na infolinii oraz w salonie nie mogą mi pomóc, do tej umowy nie można dobrać dekodera. Nie wiem za bardzo co mam robić. Z tego co czytałem mogę kupić dekoder z E2 i oglądać na nim do końca 2019. Jednak co potem? Zastanawiam się też na zakupem dekodera nc+ z rynku wtórnego np Wifi PremiumBox+ tylko czy na tym sprzęcie będę mógł oglądać C+ po 2019 r.?
×
×
 • Create New...