Skocz do zawartości

Multipakiet Canal+


peyton
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co widze na stronie cyfry - pakiet powitalny z canal + kosztuje 34,80 miesiecznie przez 18 miesiecy. Sam multipakiet natomiast kosztuje 19,50 miesiecznie.

To chyba nie do końca doczytałeś. Multipakiet (bez HD) z umową na 12 miesięcy wychodzi :arrow: 19,50zł przez pierwsze pół roku a potem 39 zł

 

Poza tym jest jeszcze oferta na 18 miesięcy: Powitalny 40% taniej przez 12 miesięcy plus Canal+ 9,90 przez 18 miesięcy. (Ale tej oferty nie ma na stronie cyfry. Jest tylko na ulotkach).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie stałem się posiadaczem karty Multipakietu, no i mam problem. Nie mogę się po raz pierwszy zalogować do ICA. błąd nieprawidłowy numer abonenta lub karty, czy ktoś miał coś takiego?? nie mogę aktywować karty, bo do tych sk.... nie mogę się dodzwonić, czekanie w nieskończoność ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Ja Multipakiet potrzebuję wyłącznie do oglądania GPRIX na żużlu, także chyba nie ma innej alternatywy,Wielka szkoda tylko że nie jest prepaid jak TNK.

Retransmisje na TVP Info oraz dosyły Canal+.

 

Czy do Multipakietu można dokupić Orange Sport?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie stałem się posiadaczem karty Multipakietu, no i mam problem. Nie mogę się po raz pierwszy zalogować do ICA. błąd nieprawidłowy numer abonenta lub karty, czy ktoś miał coś takiego?? nie mogę aktywować karty, bo do tych sk.... nie mogę się dodzwonić, czekanie w nieskończoność ...

 

Musisz poczekać, bo często ICA nie działa pierwszego dnia , tylko po walidacji umowy ,czyli 48h po zawarciu umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam już dostęp do ICA !!! Nie wprowadzajcie ludzi w błąd !!! . Ale dalej nie mogę aktywować karty. Na jakim kanale robić aktywację?

Jaki soft wgrać do Fergusona Arivy, aby bez problemu przechodziły uprawnienia??

Napisałem "o ile dobrze pamiętam" / czyli nie pamiętałem - teraz mi się przypomniało, przy Multipakiecie nie można korzystać ze Złotych Plusów.

Aktywacja karty najlepiej na Canale+... jeśli karta pierwszy raz aktywowana, to najlepiej dzwonić do CTA, z rana łatwiej się dodzwonić.

Co do oprogramowania, to zapraszam

TUTAJ po soft do Arivy 200

a TUTAJ po soft do Arivy 100

nie napisałeś którą posiadasz / najlepiej wgrać chyba najnowszą, ale nie chcę Cię wprowadzić w błąd... ale na tym forum na pewno znajdziesz na ten temat informacje od innych użytkowników tego modelu, więc :szukaj:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marekpolek

nie wiecie dlaczego jak ktoś ma Multipakiet z dokupionym Orange Sport, to nie ma również Orange Sport Info? podobno więcej osób ma dostęp do Orange Sport Info, ale w przypadku posiadaczy Multipakiet z Orange, jest właśnie na odwrót.. co zrobić żeby dostać OSI?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wiatm, mam zamiar zakupić multipakiet c+ i w związku z tym mam 2 pytaania:

 

1.Czy istnieje jeszcze możliwość dokupienia Orange Sport (na stronie multipakietu nie ma takowej informacji)?

2. Czy posiadacze multipakietu mogą oglądać mecze nadawane na kanale 26 czy jest zarezerwowany wyłącznie dla posiadaczy któregoś z głównych pakietów cyfry+ ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedzi, przejzalem oferte Orange Sport i chyba jednak ta ten kanał sie nie zdecyduje, ale możliwość odbioru kanału 26 bardzo mnie cieszy.

 

PS. Narazie tuner HDTV nie jest mi potrzebny, więc w związku z tym chciałbym sie spytać czy ten Sagem, który oferują za 1 gr nadaję się w ogóle do czegoś czy lepiej od razu zainwestować w coś lepszego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...