Skocz do zawartości

Multipakiet Canal+


peyton
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jest następujące rozwiazanie

Multipakiet canal+ 6-n-cy 50% z sagem SD za 1 gr na własność.

a, nastepnie wykupić opcję HD za 6 zł do canal plus i czekac/zakupic własny tuner HD

Potwierdzone na infolini

 

1 m-c aktywacyjny i tak free,sagem mozna sprzedać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

W najbliższych dniach mam zamiar kupić owy Multipakiet. Czy w okresie przedświątecznym są przewidziane jakieś fajne promocje ? Do kiedy obowiązuje ta obecna (6 miesięcy za 50%) ?

Jeszcze jedno pytanie: Czy przy zakupie multipakietu można zapłacić z góry, ale za pierwsze pół roku ??? tzn. 19.50*6 czyli łącznie 117 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam pytanie odnośnie interesującej mnie konfiguracji:

Mam zamiar zakupić SkyStar'a HD2 + slot CI pod ów kartę. Biorąc mulitpakiet+ chciałbym wybrać samą kartę lub w ostateczności moduł CAM.

I teraz moje pytanie: Jaki wybrać moduł ażeby działał z kartą, aczkolwiek bez koniećzności odbioru HD lub jakie są warunki wykupu modułu CAM

I jeszcze jedno pytanie - czy nie będzie żadnych problemów ażeby odbierać Multi c+ w komputerze na innymi niż C plusowym camie?

 

Dzięki o pozdrawiam.

Oczywiście nie spieszę się z wyborem multi, bo czekam na przetarg na ligę angielską i inne ligi zagraniczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie znalazłem tańszy w kosztach tuner Anysee E30PS2 Plus z zintegrowanym czytnikiem kart - obsługujący TNK, C+ i Viaccess'y.

Nie będę musiał się bawić ani w CAMy ani w Phoenixy - wkładam kartę i oglądam, w dodatku zajmuje tylko 1 slot PCI nie jak SSHD2 zajmujący 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wygląda na to, że zj :censored: em sprawę :evil: Ponad rok temu kupiłem Multipakiet Canal+ (wtedy też miałem jeszcze przez pewien czas Familijny z Polsatu). M C+ kupiłem głownie dla piłki, ale obejże też czasem dobry film. Nie przesiaduje za duzo przed TV, wiec uznałem, że to dobra opcja.

 

W grudniu skonczyła sie umowa, wiec jeszcze na początku miesiąca podpisalem nową. Jak obliczyłem, średnio z Multipakiet wyjdzie 25zł/m-c. Hmm... teraz w święta byłem u kuzyna. Dopiero co kupił Komfortowy + C+ + HBO. Nie zagłebiałem sie w szczegóły umowy, ale abonament ma chyba 49zł/m-c ale ma i OS, OSI, TVN Turbo.... ehhh. Przyznam, że teraz bardzo żałuję, że nie kupiłem tego pakietu co on.

 

Ogólnie to miałem w planach dokupić do swojego Multipakietu jeszcze polsatowski MiniMax za 19.90 (Polsat, Polsat Sport, Polsat News, TVN...) Tyle, że to nie to samo.

 

Na pewno nie można z Multipakietu przejść na wyższy? Jest jakieś światelko w tunelu? :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
Jeżeli zakupisz multipakiet 1-go dnia to nie otrzymasz darmowego miesiąca. Jeżeli zdecydujesz się na zakup od 2-go dnia miesiąca to otrzymuje się darmowy miesiąc na który przypada aktywacja, a umowa jest liczona od kolejnego miesiąca.

I co to daje tak naprawdę? możesz jaśniej to wytłumaczyć ?

czy kupując multipakiet (płacąc miesięcznie czy jednorazowo za cały rok )w obu przypadkach płaci się opłatę aktywacyjną 99zł?

Aktualnie chcąc oglądać kanały HD chyba lepiej kalkuluje się multipakiet , a nie cyfra??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Zamierzam kupić Multipakiet C+ (bez HD) i w związku z tym mam kilka pytań:

1. Ile kosztuje zakup anteny?

2. Na stronie Cyfry podane jest, że kupno dekodera Sagem SD za 1 grosz. Dobry on jest, tzn. czy bezawaryjny, bo na wodotryskach mi nie zależy? ;)

3. Czy do Multipakietu można dodać kanał Orange Sport, jeśli tak to jaka cena?

4. Czy to Cyfra montuje i ustawia antenę itd. (dodatkowe koszty?) czy montaż we własnym zakresie?

 

Dzięki i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ad1 jak bierzesz w sklepie to ok 140zl komplet + ok 100 montaz... chyba ze zalozysz sobie sam

ad2 sagem jest sprowadzany z francuskiej platformy canalsat, wiec jakies 10 latek ma minimum

ad3 tak mozna, 10 zl

ad4 juz nie, zakladasz sam albo bierzesz sobie montera indywidualnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od cyfry też możesz kupić i antena do odbioru standardowych kanałów kosztuje 50zł

 

Co do punktu 4 to mylisz się, ponieważ można zamówić montera u Cyfry. Oni zajmują się załatwieniem faceta, który przyjedzie i zamontuje. Ceny są różne w zależności od miejsca zamieszkania

 

Lepiej wybierz Pace SD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Zamierzam kupić Multipakiet C+ (bez HD) i w związku z tym mam kilka pytań:

1. Ile kosztuje zakup anteny?

2. Na stronie Cyfry podane jest, że kupno dekodera Sagem SD za 1 grosz. Dobry on jest, tzn. czy bezawaryjny, bo na wodotryskach mi nie zależy? ;)

3. Czy do Multipakietu można dodać kanał Orange Sport, jeśli tak to jaka cena?

4. Czy to Cyfra montuje i ustawia antenę itd. (dodatkowe koszty?) czy montaż we własnym zakresie?

 

Dzięki i pozdrawiam.

Tak konkretnie:

Ad1. Potrzebujesz antenę 60cm z pojedyńczym konwerterem(50zł), jednak zalecam z twinem.(przyszłościowo)-kiedyś zmienisz danie, będziesz chciał HD. Taka antena kosztuje 98zł.

Ad2. Proponuje zakup Pace. Jest praktycznie bezawaryjny ( awaryjność ok 0,5%)

Ad4. Montaż dla nowego abonenta wykonuje instalator (usługa odpłatna), lub możesz wykonać samodzielnie. Zalecam wykonanie montażu przez osobę zajmująca się tym zawodowa. Taką osobe wskaże Ci punkt dystrybucyjny, w którym podpiszesz umowę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak jest z multipakietem, ale biorac cyfre najlepiej to zrobic 2 dnia miesiaca, wtedy masz do konca miesiaca gratis

to wytłumaczcie jak chłop krowie na miedzy, bo w regulaminie są opłaty uzupełniające:

Dzień miesiaca: od 2 do 10 włącznie 31zł, od 11 do 20 włącznie 23zł, od 21 do 26 włacznie 16zł , od 27 do ostatniego włącznie 2zł,

To co jest w końcu za darmo??? aktywacja 99zł??? czy jak????

Ja rozumie to tak, że jak mam umowę na 13m-cy to jak kupię 1-ego to mam w sumie 13m-cy, a jak kupie np. 2-ego to mam 13m-cy + dopłata za 14m-c 31zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku chciałbym powiedzieć że jestem zielony w tych sprawach . Tak interesowało by mnie ten Multipakiet bez HD tylko tak posiadam CP relax mix ale teeraz rodzice podjeli decyzje żeby przejść na familyjny bo powiedzieli że to dobry pakiet i wystarczy a ja jestem miłośnikiem piłki nożnej a w canal + jest pare fajnych lig. Tak mam parę pytań mam echostar 717 czy biorąc multipakiet musiałbym kupić 2 dekoder , po 13 miesiącach umowa sama wygasa czy zostaje automatycznie przedłużona . Prosiłbym o odpowiedzenie na moje pytania bo jestem zelony w tych sprawach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...